zeiss-ikon
zeiss-ikon (üye)
Manisa / Meraklı

Cupalar Kase Ve Tepsi

http://rapidshare.com/files/245787833/Cups.part2.rarhttp://rapidshare.com/files/245741313/Cups.part1.rar

#zeiss-ikon' tarafından 26.06.2009 18:30:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Haziran 2009, 16:22 - İp: 88.***.**0.232
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

lazut hocam mesele, arkadasın bir haftada 200e yakın konu acması,
bu konulardan bazılarının ingilizce bazılarının tarzanca ve hatta birinin almanca olması uzerıne benım ve birkac arkadasın "almanca konu acarak ne yapmaya calısıyorsunuz" dıye sormam uzerıne bana laf sokma cabalarıdır..
baska bir konu daha acmıstı,orda konunun yarısından uzununda kendisini ovdukten sonra direkt ismen hitap ediyordu, onu silmiş şimdi aba altından sopa gosterme taktigi deniyor.

keşke almanyada olsaydıkta boyle bir sorun yasamasaydık diyesi geliyor ınsanın.

Tarih: 12 Haziran 2009, 23:54 - İp: 78.***.**6.123
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hımmmm..Şimdi anladım..Bildik vakalardan biri..Arkadaşlar sabır..Bu dalga çok uzun sürmez..

Artı çok yakında nf ye bir saldırı -dijital bir saldırı- olursa buna da pek şaşmam..

Arkadaşlar sakjinlik..

Görmezden gelmek en iyisidir..

Tarih: 13 Haziran 2009, 01:12 - İp: 88.***.**0.170
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

neyi, görecek bişey mi var ben niye görmüyorum.

Tarih: 13 Haziran 2009, 09:26 - İp: 81.***.**3.185
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

delikanlı gibi sölen bakayım bana kaç kere bastınız denklaşöre?

yada

okeyde kafaya??

Tarih: 13 Haziran 2009, 10:09 - İp: 88.***.**2.114
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

atakan , olmayan şey görünürmü? sefer hocam,buyurduğun gibi..sükunet..tatlı bir şekilde görmemek-duymamak..sen çok daha iyi bilirsin..tam böylesi yerde "nötr" gibi bir kelimeyi cümlenin içine öyle güzel yerleştirirsinki......şimdi çağdaş a bir-iki satır yazmak varda.......şaban abisini sever ; abisininde kendilerini sevdiğini bilir,gayretlerini takdir ettiğimide....bundan sonrada "hışım" rüzgarlarıyla yakıp kavurmaz artık...................bende çok iz bırakan bir kelime var.."hazım" sindirme de diyebiliriz......sindirilmiş,özümsenmiş çok bilgiye sahib olanların öfkelenmediğini gördüm;yüksek sesle konuştuklarınıda görmedim..illaki gerekmedikçe konuşmadıklarınıda biliyorum..yanlış bir şey söylenmişse,öyle tatlı bir şekilde öğretek düzeltirlerki....(Allah rahmet eylesi)her şeyde bir hayır var..anmamızı vesile oldu..

Tarih: 13 Haziran 2009, 10:21 - İp: 78.***.**6.80
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Baktım da çekim sayısı 1020 olmuş. Ben çok fazla basmıyorum deklanşöre, öyle seriye alıp çatır çatır ateş eder gibi fotoğraf çekme huyum yok. Askerde acemiyken "daramalı düfek" dedim diye şınav cezası verdiydi komutan ondan beridir seri çekimlere gıcık oluyorum. Komutan dediğim de Astek, 3 ay sonra ben de astek oldum, "komutanım" çektiğimiz adama "leyn" demeye başladık, zaten yaşı da benden ufaktı."Hem boşu boşuna makinenin çekim sayısını da artırmanın da luzümü yok. Tamam ben çok fazla deklanşöre basmadım ama piyasaya epey usta, çırak yetiştirdim, ne çıraklarım vardı be koca koca adam oldu hepsi, dünkü tıfılların baktım çoluğu çocuğu olmuş. Tabi bunlar kalıpçı ustası oldu, fotoğraf makinesi göstersen bomba sanıp kaçarlar o aynı mevzu ama zeiss hoca sormuş kaç tane çırak yetiştirdin diye, cevaplamamak ayıp olur dedim. Ha ben "analoğ" çekim de yapıyorum bu da +puan, ustayım yani

Tarih: 13 Haziran 2009, 11:34 - İp: 78.***.**5.148
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

büyüksünüz be...
kaç yıldır bu işteyim bi çırak yetiştiremedim, sanırsam ben usta sayılmam...
ne iş diye sormayın, çiziktiriyorum . . .

neyse boşverin gitsin , , , ,

Tarih: 13 Haziran 2009, 11:59 - İp: 81.***.**3.185
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Atakan hocam;

Baskın basanın, çırak yetiştirenindir.
Geçen bir tanesi bizim firmanın önünden geçerken yanındaki nişanlısına beni gösteriyor işte herşeyi bana bu adam öğretti filan diye çekirge misali. Bir taraftan hoşuma gitti bir taraftan da canım sıkıldı. Yanıma geldiğinde bu çocuk teknik liseyi yeni bitirdiydi şimdi ayıptır söylemesi eşşek kadar adam olmuş, işyerinde usta olmuş, bizim yaş geçmiş yani hocam be, yemişim deklanşörünü.

Tarih: 13 Haziran 2009, 12:05 - İp: 78.***.**5.148
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Abi senin deklanşör çikoltamıydı ki yedin onu

tamam tamam ingiliz espirisi oldu hoş görün

Şaban abim sen geçekten bizim abimizsin..lütfen arada sırda çek kulaklarımızı..

Bu arada benim k10d ile deklanşör sayım 36 000 lerde..s2 ile de 10 000 lerde..Ondan önceki 10 yılda da analoglar ile her halede bir 3000 vardır..eee toplam yani 49 000..

daha çoook ekmek yemem grekiyor.S..... Bey öyle diyor.

Tarih: 13 Haziran 2009, 12:31 - İp: 88.***.**9.18
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Ya Lazut Hocam yapma şöyle espiriler

Sonra çocukların yanında forumu açınca okuyorlar bunları, açıklama yapamıyorum, zor durumda kalıyorum

49.000 iyi rakammış, Lazut Usta

Tarih: 13 Haziran 2009, 12:51 - İp: 78.***.**5.148