gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Cevapsız Sorular?

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyor?
Neden insanlar gökyüzünde ''400 Milyon yıldız var''dediklerinde inanırda yeni boyalı yazan yere ellerini değdirirler?
Neden limonlu gazozların yapımında kimyasal madde kullanılıp iş bulaşık deterjanı yapımına gelince gerçek limon kullanılır?
Niçin falcıya gitmeden önce randevu alınır..falcı geleceğimizi bilmezmi?

Tarih: 30 Mart 2007, 19:58 - İp: 88.***.**4.171
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

BEnde ilginç bir ayrıntıyı vereyim.Balinalar planktonla besleniyor.Yediğine bak vücuda bak. Mikroskobik şeyler yiyor ama 50 ton.

Tarih: 31 Mart 2007, 14:03 - İp: 88.***.**7.71
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Gordinin yönelttiği sorularda büyük derinik var dedik.. Pazarbeyin söylediği.. bitirdi gerçekten.. O konu daha bi derin..

Tarih: 31 Mart 2007, 14:19 - İp: 85.***.**4.146
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

önemli olan derinlik diyorsunuz yani..
peki o zaman buyrun bide burdan yakın..
yarın öbürgün toprağın derinliğine girdiğinizde o koca bedeninizi (unknownunki gibi) küçücük kurtlar yiyecek..
kurtcuklardaki cüsseye birde kendi cüssene bak...
yıldızdı boyaydı balinaydı derken gitmişsin haberin yok...

Tarih: 31 Mart 2007, 14:27 - İp: 88.***.**3.222
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Anlamsız soruların ciddi yanıtları:
1- Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyor?
Balinalar zayıflamak için yüzmez
2- Neden insanlar gökyüzünde ''400 Milyon yıldız var'' dediklerinde inanır da yeni boyalı yazan yere ellerini değdirirler?
”sevmek dokunmaktır”
3- Neden limonlu gazozların yapımında kimyasal madde kullanılıp iş bulaşık deterjanı yapımına gelince gerçek limon kullanılır?
Çevre sağlığı insan sağlığından önce gelir
4- Niçin falcıya gitmeden önce randevu alınır, falcı geleceğimizi bilmez mi?
Hastalar 'kayıt-kabul’den geçer

Tarih: 31 Mart 2007, 14:33 - İp: 88.***.**7.50
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ne oluyo burda yaa iyi modellik yaptığımızı kaçırdık ağzımızdan...Reklam ettiniz elaleme

Tarih: 31 Mart 2007, 15:02 - İp: 85.***.**2.189
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Merson bey,,şimdi oldu bak böyle daha iyi,,pazarbey gerçekten şaşırttı verdiğiniz bilgi,,bence bunlar su içse yarıyor...seyyah çıkarsın tabi bize neden danıştınki?

Tarih: 31 Mart 2007, 16:17 - İp: 88.***.**4.171
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Gordi.. başka cevaplarda beklerdim.. ancak önceki sözlerime sebep olan, sorular üzerine kurduğum imgeyi şimdi yazmak istiyorum..

Özellikle Balina bende bir iş- işletme kavramını çağrıştırdı.. Limon konusu; üretim yöntemlerinin gerçekçiliği (faydalı olup olmadığı) .. Falcı ; malum sahteciliği..

Pazarbeyin balina konusunda söylediği, balinanın mikroskobik şeyler yemesine rağmen cüssesi konusu.. idealimde olması gereken işletme kavramını.. bana çağrıştırdı..

Matrix de şöyle bahsedilmişti:.. " aradığın cevaplar var.. fakat aslında soruları merak ediyorsun.."

herkes farklı imge kurabilir tabi...

Tarih: 1 Nisan 2007, 15:41 - İp: 85.***.**7.233