useryeah
useryeah (üye)
İstanbul / Amatör

Bazen Kaçırılan Anlar...

ARKADAŞLAR....bazen fotoraf makinemi belki bi süper bi kare çıkar die ayırmıyorum bazen boşveriorum ama bazen ras gelior tabi ama genelde insan kaçırdığı resime çok üzülüyor SİZ olsanız napardınız bole işten diyorum ama oyle gerçektendde......

Tarih: 15 Aralık 2006, 23:24 - İp: 88.***.**2.134
pwavfi
pwavfi (üye)
Ankara / Amatör

üzülmekten başka hiçbirşey =)

Tarih: 15 Aralık 2006, 23:55 - İp: 88.***.**6.147
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

ben çok üzülüyorum ulan neden almıyorsun makineni yanına diye kızıyorum kendime

Tarih: 16 Aralık 2006, 02:06 - İp: 88.***.**5.8
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

"Tüh, insanın kendine ettiği kötülüğü kimse etmez" deyip "fotoğraf çekmek kim sen kim" diye kızıyorum kendime.

Tarih: 16 Aralık 2006, 06:48 - İp: 85.***.**0.109
sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ben makinemsiz tuvalete bile gidemiyorum. sabahlari uyanip corap giymek gibi bir sey benim icin makinami tasimak.
"bu gün hic bir sey duymak istemiyorum" deyip te kulakladimi evde birakamadigim gibi makinami da her yere tasiyorum. (haftalarca tripotumu da tasidigim oluyor. hem de hic kullanmaksizin)
fotografimania midir bunun adi?

Tarih: 17 Aralık 2006, 23:34 - İp: 84.***.**4.228
rektör
rektör (üye)
İstanbul / Meraklı

öyle bir durumla karşı karşıya kaldığım zaman kesinlikle yazarım buraya.
ama siz yinede hiç ayırmayın makinenizi yanınızdan. makineler şimdi çok küçüldü biliyorsunuz. bunun için taşımak çokta zor olmasa gerek. cep telefonu taşımak gibi bağımlılık yapmalı.

Tarih: 19 Aralık 2006, 02:27 - İp: 88.***.**0.56
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

walla bende bu gibi durumlarda en başta çok sinirlenirdim ama ben alıştım zamanla sende alışırsın

Tarih: 20 Aralık 2006, 09:31 - İp: 212.***.**0.129
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ben de yakiniyordum kareleri kacirmaktan ama uzun suredir sirt cantamda tasiyorum makineyi, ama bazen gunlerce sirtimda tasiyip da el surmedigim oluyor, o zaman da hamallik yapiyorum heralde diyorum arkadaslar da yeterince dalga geciyolar zaten
ama guzel karenin de nerede cikacagi belli olmaz insanin karsisina, emeksiz olmaz bu isler, tasiyicaz artik napalim

Tarih: 20 Aralık 2006, 16:23 - İp: 81.***.**7.8
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Bunu yazmam ne kadar inandırıcı olacak bilemiyorum ama yaşadığım şeye ben bile hala pek inanamıyorum...
Pek çok kez "keşke makinem olsaydı.. keşke şunu fotolandırsaydım" dediğim olmuştur.. ama çekemediğim fotolar için şimdiye kadar çok derin bi üzüntü duymadım..

taa ki bundan 2 hafta öncesine kadar...
allah bize bağışlasın ellerinizden öper 4 aylık bir oğlumuz var.. bir alışveriş merkezinde gezerken annesi züccaciye mağazasında oyanırken artık alıştığım bir olaydır kucağımdaki yada arabasındaki oğlumu birilerinin sevmesi şirinlik yapması..
Fakat sazın ince telinin koptuğu olay şöyle oldu.. oğlum kucağımdayken bir bayan yaklaştı ve sevmeye başladı.. o sırada bizim haylaz kendisinden beklenmedik bir hamle ile bayanın degajesine doğru eğildi.. ben zaptetmeye çalışırken küçücük elleriyle bayanın bluzunu yakaladı.. bayan gayri ihtiyari kafasını yukarıya kaldırdı.. o sırada o bluzdan dışarı bir adet göğüs çıktı.. (oğlum acıkmıştı sanırım).. bayan kafasını yukarı doğru kaldırınca ben şaşkınlıktan dondum.. TV ekranlarından tanıdığımız çok ünlü olmayan tiyatro kökenli biri... şu an oynamakta olan bir dizide rolü var... (kişilik haklarına saygıdan dolayı ismini açıklayamıyorum)..
varın bu durumda beni düşünün.... fotoğraf makinesi yanında olmayan beni ayrıca düşünün

Tarih: 20 Aralık 2006, 18:18 - İp: 85.***.**4.22
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

gecen hafta ıstanbula gıttım ve makına almadım yanıma... ve öyle kareler kacırmısım kı keske dedım hep her kacan karede.

ve böylece hayatıma yenı keskeler eklenmıs oldu..

Tarih: 23 Aralık 2006, 23:19 - İp: 85.***.**4.182
  • 1