photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Başkan Olsaydım??

Merhaba Arkadaşlar..

Ülkemiz Başkanlık Sistemine Geçseydi Ve Siz Başkan Olsaydınız..
.......... ......... .......... ........ Yapardim?

Neler Yapardiniz Merakla Bekliyorum

#photodesng' tarafından 14.03.2007 13:02:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Mart 2007, 13:01 - İp: 88.***.**3.225
photodesng
photodesng (üye)

gaijin unknown'un başını Bağlican yane he

unknown Bak Hiç Bir Devlet Büyüğü Yapmaz bu Kıyağı gaijin Düşünmüş Seni Belki İlerde Başkan Olur Sözünü tutar umarim

Tarih: 14 Mart 2007, 17:00 - İp: 88.***.**3.225
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

en iyi makineyi alırdım. Örtülü ödenekten pazarbeyine, gaijine ve birçok makinasız arkadaşa makine alırdım.

gaijini mit başkanı yaprdım, pazarbeyini böceklerden sorumlu devlet bakanı, kontrastı da geğiklerden sorumluu devlet bakanı.

diğer bakanlıklar içinmüracaat ediniz.

Tarih: 15 Mart 2007, 00:59 - İp: 88.***.**9.154
albumcunet
albumcunet (üye)
Ankara / Firma

karşılıksız cekte hapis,yüz kızartıcı olaylarda idamı geri
getirir,hapishanelerede piskopatlardan gardiyanlar koyar ve sevgiyi yaşıyan toplum olmayı halkıma aşılardım

Tarih: 15 Mart 2007, 01:17 - İp: 81.***.**3.2
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bal Tutan parmagini yalar hesabi tanju abimi hazineden sorumlu devlet bakani yapar ne kadar örtülü ödenekte para varsa hepsinle taaa amerikada miami de yatlar katlar hanlar hamamlar aldirirdim kimseye zirnik koklatmazdim ne kadar ückagitci yakinim varsa hepsini belediye baskani yapar aldiklari harac ve diger gelirlerin %80 ini isvicredeki hesap numaralarina yatirmasini isterdim ingilterede onlara daire falan alir hani olurda yakalanma riski olursa oraya kacsinlar diye
ondan sonracima yurtdisina acilir ne kadar gurbetcide para varsa yeni yapacagim herseyi bana ait olan ilk türk arabasi imzanin aman imzada ne sey mühür dü ismi türkiyede fabrika acacagim diye bütün milletin parasini sömürürdüm
tabi bu arada bunlari yapana kadar bana destek olacak arka cikacak büyük sirketlere ihaleleri yalakalik yaparak verirdim yurtdisinda mavi sermaye diye milleti kandirmalarina göz yumardim eee nede olsa bana destek olacaklar
ikide birde af cikartir bütün azili katilleri ückagitcilari disari cikartir devlet memurlarinin hükümetimle ugrasmalarinin önünü keserdim memura verilen parayi nemalari keser iki büklüm olmasini saglar hayatla baglantilarini koparir gecim derdine düsmelerini saglardim
tek benim ile ugrasmasinlar diye
ab ye girmek adina yapmadigim yalakaligi birakmazdim yerli esnafi elini kolunu baglar disa bagimliligi arttirirdim tabi komisyonu en cok kim verirse

kusadasi tarafini yani izmir bölgesini caktirmadan satin alir sonrada ülke genelinde kumari yasaklatir izmir ve kusadasi bölümünü özerk bölge ilan eder buranin amerikanin lasvegasi olma yolunda kanunlar cikartirim ama bu arada susurluk gibi bazi kazalara kurban veririmki benim yaptigimi anlamasinlar diye

terör örgütü ve yandaslarinin yaptigina göz yumar ama tvlerde catir catir onlara bagirir cagiririm ama hic bir halt etmem ordunun onlarla mesgul olup benimle ilgilenmesini bir sekilde önlerim

ya abim ben ne diyodum yapacak cok sey varda

BUNU YAPACAK BENDE VICDAN YOK

Saygilarimla

#eminakca' tarafından 15.03.2007 03:02:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Mart 2007, 01:58 - İp: 62.***.**2.73
photodesng
photodesng (üye)

hocha Yeni Bakanlıklarla Gelmişsin Başkanlığa
Böcekler Ve geyikler Bakanlığı

albumcunet Yasaları Sertleştirip Sevgi Dolu Bir Toplum Olmak Biraz Zor Gibi Geldi Bana Ama Başkan Sensin Sonuçta Herşey senin Mecburen Okeylencek Yasaların..

Eminakça Öyle bir Vijdan Yok Sen de Olmazda İnşallah Ki Olacağınıda Tahmin Etmiyorum

Başkanlık Koltuğu Biraz Bozar İnsanı Diyolar Ya Dedikoduda olabilir bu tabi

#photodesng' tarafından 15.03.2007 08:59:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Mart 2007, 08:57 - İp: 88.***.**1.253
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bütün yandaşlarımı bakan yapardım..Ülkemin her karışını satmak için elimden geleni ardıma koymazdım...Üstelik her eve kamera kampanyası başlatırdım

Tarih: 15 Mart 2007, 11:38 - İp: 212.***.**2.136
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kamera niyeki?

Tarih: 15 Mart 2007, 11:43 - İp: 88.***.**9.23
photodesng
photodesng (üye)

Lazut Abi Ülkeyi Niye Satıyosun Yaf

Tarih: 15 Mart 2007, 12:48 - İp: 88.***.**7.217
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

eminakca lazut bunlar daha onceden yapıldı daha orjınal seyler dusunun

Tarih: 15 Mart 2007, 12:55 - İp: 88.***.**7.118
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yahu gaijin sen nerden çıktın şimdi.Ben de iki kere satılanı üçüncü kez satacağım -ikinic satışı eminakca yapmıştı-He he he..

photodesng sevgili kardeşim..Yahu ülkesini satanın sırtı yere geliyor mu hiç?..7 kere giden 10.cu kez de olsa geliyor..Eee

Sevgili bilinmeyen "unknow" -bakın şimdi aklıma geldi nette niki Türkçe olanların da tümünü gazetelerde boy boy fotografları ile ifşa edeceğim.Bu işle özellikle fotograf düzenleyicisi "photodesng " i sorumlu yapacağım- sizin gibi studyo fotografçılarını temizlemek için he heh hehe

Tarih: 15 Mart 2007, 21:19 - İp: 88.***.**9.16