tospaa
tospaa (üye)
İstanbul / Amatör

Başarı Ve Ödülü :)

İstanbulun fethinin 553. yılı kutlu olsun...
ancak bugün vesilesiyle yapılan resim yarışmasında istanbul 2. olan öğrencime çin malı masa saati verilmesini de ayıplıyorum...
sanatta maddiyat önemli mi...?elbette önemli...varoşta yaşayan amacı güzel sanatlar fakültesine girmek olan bir öğrenci ailesine de mahçup olmuştur bence...gördünmü bak sanat para etmezzzzzzzz...sen en iyisi işletme oku )))benim güzel evladım....

Tarih: 1 Haziran 2006, 00:22 - İp: 88.***.**0.56
salamon
salamon (üye)
İzmir / Amatör

kol saati verseler dahamı güzel olurdu tosbaa?

Tarih: 1 Haziran 2006, 00:43 - İp: 85.***.**6.116
tırtıl
tırtıl (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba. Hani demişler ya; Güleriz ağlanacak halimize. Daha biz aile içerisinde çocuklarımızın birey oldukları gerçeğini tanımamışız. Kendi doğrularımızı dikte etmekten öte, onların fikir ve düşüncelerini dinlemek sabrını bile gösteremiyen bir toplumuz. Yapılan bir resim yarışmasındamı gençlerimize değer verip onları teşvik ederek onore ederceğiz? Yapmayın allahınızı severseniz. Yapılan yarışma ve ödül töreni de herhalde yasak savma kabilinden yapılmış bir organizasyonun ürünüdür. Üzüntünüzü paylaşmaktan öte elimden bir şey gelmiyor. Umarım O gencecik öğrenciniz bu olumsuzluktan kendisine çıkaracağı pay; Daha büyük bir hırsla ideallerine sarılmak olur.

Tarih: 1 Haziran 2006, 01:08 - İp: 85.***.**6.200
  • 1