ugur_ars
ugur_ars (üye)
Antalya / Meraklı

Bagımsız Kosova İmza Kampanyası

"Sırplar tarafından ölüme getirilen 7 yaşındaki bir çocuğun annesine son sözleri.
Anne küçük çocuklara, küçük kurşunlar sıkarlar değilmi."
Kosova'da Sırp'ların binlerce masum sivili katlederek yaptığı soykırıma sessiz kalan, insanlık dışı hareketleri ve katliamları izlemekle yetinen Avrupa ve Birleşmiş Milletler Kosova'nın bağımsızlığını tanımıyor.
Her şeyden habersiz bebekleri katleden, yaşı kaç olursa olsun kadınlara tecavüz eden Sırp'ların hala hak iddia ettiği Kosova'nın bağımsızlığı için başlatılan elektronik imza kampanyasına lütfen sizde katılın. Acıların son bulması için sadece bir dakikanızı ayırıp elektronik imzanızı bırakın...
www.bagimsizkosova.com sımdıden herkese tesekkur ederım saygılarım la ugur

Tarih: 27 Kasım 2007, 13:37 - İp: 88.***.**5.246
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

...

#seyyah1981' tarafından 27.11.2007 15:20:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Kasım 2007, 15:09 - İp: 88.***.**6.57
fipar
fipar (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

TAM DESTEK [>:D

Tarih: 28 Kasım 2007, 17:45 - İp: 88.***.**3.3
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

bağımsızlık imza ile kazanılmaz.
imza ile elde edilen getiriler imza ile geri götürülür!
kalıcı bağımsızlık ancak savaşma ile mümkündür

Tarih: 29 Kasım 2007, 13:12 - İp: 62.***.**4.162
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

bizim değil, Kosovalıların imzası olmalı.. Gerekirse, kanla atılmış imza..

Tarih: 29 Kasım 2007, 15:57 - İp: 81.***.**2.76
ugur_ars
ugur_ars (üye)
Antalya / Meraklı

katkılarınızdan dolayı teskkur ederım ve bende bılıyorum ımza ıle degıl kanla kazanılır bagımsızlık ama hz. ibrahimle karıncanın hikayesini biliyorsunuzdur hepiniz benım yaptıgım safımı belli etmek ki dunyanın tum cografyalarında cecenıstanda kosovada fılıstınde ırakta ve pek cok yerınde masum ınsanlar katledılırken ben hıc bır sey yapmadan oturmak ıstemıyorum yapabılecegımın en ıyısını yapmaya calısıyorum kı bence pekte basarılı degılım benım aklıma gelen bu ımza kampanyası oldu fıkırlerınızle katkıda bulunmak ıstersenız memnun olurum yapabılecegımız bırsey varsa ben sonuna kadar varım aklıma gelen bu sırbıstan konsolosluguna veya bu sucu ısleyenlerın konsolosluklarına sıyah celenk gondermek ıstedım ama kımse arkamda olmadı tek kısıde bı yere kadar ama ınanıyorumkı bu ve benzerı kampanyalar oldukca toplumda bır tepkı bılıncı olusacak cunku ben bıreyım sen bıreysın bızım kendı ozgur kararlarımız var ve ben bu hakkımı sonuna kadar kullanmak ıstıyorum ve sızden destek ıstıyorum bunu benım ıcın degıl kendınız ıcın yapacaksınız olume gıden o 7 yasındakı cocuk ıcın yapacasınız "Sırplar tarafından ölüme getirilen 7 yaşındaki bir çocuğun annesine son sözleri.
Anne küçük çocuklara, küçük kurşunlar sıkarlar değilmi."
saygılarımla ugur...

Tarih: 29 Kasım 2007, 16:10 - İp: 88.***.**5.32
  • 1