lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ayımız Tutuldu

Evet emmiler şu an itibari ile ayımız tutulmuştur.
Vatana millete hayırlı olmasını diliyorum..

Tarih: 15 Haziran 2011, 22:32 - İp: 88.***.**9.102
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fuji emmi seni mozambike tayin ettireyim. Yalnız oralara gitmek möt ister okyanus ağanın tabiri ile . Aslında başka bir uzvun adıda kullanılır ama.

Tarih: 17 Haziran 2011, 09:28 - İp: 88.***.**1.227
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

bir gün de , şu adamları eleştir... tarafsız bak be emmi... her yaptıklarına at gözlüğü ile , salt doğru olarak bakmasanız, biraz da eleştirseniz...

mesala, ben hükümetin asker politikasını artık destekliyorum... yolları yapıyorlar, hastane, adalet sarayı filan yapıyorlar, yani çalışmalar iyi sayılır... bu yönlerden bir şikayetim yok...

ama çok fena cemaatçiler... kendilerinden olmayana yer vermiyorlar piyasada... en basit , eğitimde bile tüm müdür ve müdür yardımcıları kendilerinden... adamlar din kültürü öğretmeni bırakmadı okullarda... hepsi idareci oldu... o yüzden mesala rekor atama yaptılar din öğretmenliğine... Türkçe nin iki katı... bir 5 saat aan ders, öteki 1 saatlik seçmeli ders... ve daha sayamayacağım bir dolu "hak" sızlık yaptılar...

yani hak dağıtmada çok eksiği var bu hükümetin ve de çok can yaktılar... Allah bu partiyi de partiye destek veren militanları da bu haksızlıklarından dolayı affetmesin...

mesele bu pazar emmi... mesele partizanlık, ideoloj filan değil... ben mesala bu seçimlerde boş oy attım... içimden ne chp ye ne akp ye ne de mhp ye oy vermek gelmiyor... bağımsızların çoğu da hain zaten...

Tarih: 17 Haziran 2011, 13:47 - İp: 46.***.**7.169
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

HELAL OLSUN CEMEATE.

Tarih: 17 Haziran 2011, 15:29 - İp: 88.***.**1.227
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Pazarbeyde AKP ile zengin olanlardan sen kime dert yaniyosun

Tarih: 17 Haziran 2011, 18:54 - İp: 221.***.**3.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben eskidende zengin idim emmiler.

Tarih: 17 Haziran 2011, 19:46 - İp: 88.***.**1.145
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

pazarbey zengindir evet... ama cimridir de

Tarih: 17 Haziran 2011, 21:31 - İp: 46.***.**0.210
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 17 Haziran 2011, 22:02 - İp: 88.***.**1.145
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Fuji emmi ben de idarecyim.Ama 2001-2003 yılları arasında da..Yani DSP döneminde de idareciydim.:O zamnlar üstelik vekil olarak.Ama bu hökümet bu işi en sağlıklısına getirdi.:Yani sınav ile alınıyor artık idareciler

Gerçi burda hemen şifre mifre diyeceksiniz ama ben en azından o şifrenin ş sii görmedim..61 ile ancak olabildik idareci..

Neyse konu bu değil..Ama sana kay-tıldığım iki husus da yok değil..

1-Adam istanbuldan sinopa görevlendirilebilir mi?...Maalesef görevlendirilidi..Bu haksızlığı yapan da maalesef akp li...Kahroluyorum ama maalesef bu yaşadığımız bir gerçek..

2-Adam dağın başında bir yibo ya müdür olarak atandı.Kadrolu.Ama o kendisini ilçede şube müdürü olarak görevledirilid.Hal böyle olunca yibo daki müdür yardımcısı resen müdürlüğ vekalet eder oldu.Ama acaip bir ekders yöentmeliği var ki o da şu: Vekaleten bir görevi yürütyorsanız haftalık 18 saatten fazla ekders alamıyorsunuz..Dolyısıyla müdür yardımcısı iken 25 saat ekders alacak olan o müdür yardımcısı ilçeye şube müdür olarak görevlendirlien o malum müdürü yüzünden sadece 18 saat ekders alıyor..

İşte bu da beni kahrediyor...Nimet abla bu bakanlıa hiç yakışmıyor...

Tarih: 17 Haziran 2011, 23:35 - İp: 78.***.**4.179
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

bu ülkenin en büyük sorunu... ya parasızlığa, imkansızlığa bir şekilde dayanır insan... ama haksızlığa dayanamıyor, tutamıyor kendini...

Tarih: 18 Haziran 2011, 00:29 - İp: 46.***.**0.210
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 18 Haziran 2011, 00:59 - İp: 88.***.**1.145