sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

Avatara Neden Garip Fotolar Konur

Bazı arkadaşlar avatarlarına çok garip fotolarını koyuyorlar ben onların yazdıkları mesajları okuyamıyorum avatar fotoları çok dikkatimi dağıtıyor daha ilgi çekmeyen bir avatar fotosu konursa memnun olurum. Benim yanımda olan varmı?

Tarih: 12 Mart 2006, 17:16 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

bir aralar britney spears'ın fotoğrafını kullandım..

nazik bir dokundurmaydı....

Tarih: 12 Mart 2006, 17:35 - İp: 85.***.**9.160
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

E sende de saat var...çok mu mantıklı

Tarih: 12 Mart 2006, 18:39 - İp: 85.***.**0.181
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Benimkide arkadaşlara karşı ayıp oluyo ama. Söylemesi ayıp arkamı dönmüşüm. Tilki uyardı geçen.
Aslında garip veya değil herkesin alıştığmız bir avatarı olmalı.MEsela bu konuda en çok bitpireyi takdir ederim. Onunki onunla birleşti nerdeyse. Yani böyle olmalı. belirtici olmalı.
Bir ara herkesin kafası karşımıştı birbirimizin avatarını kullanınca.

Tarih: 12 Mart 2006, 18:55 - İp: 81.***.**9.115
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

aman pazarbey ustam sen bu avatar konusuna hiç girme bence...malummm siteyi allak bullak etmişti senin avatar tartışmaların...

Tarih: 12 Mart 2006, 21:48 - İp: 85.***.**0.181
sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

ben mantıklı veya değil demedim mesela seninki "dunesea" en çok dikkatimi dağıtan seninki ne yapıyorsun sen orda öyle gerçekten çok dikkatimi dağıtıyor bir de "lazut61" kine çok garip yani dikkat dağıtması açısından ben saddece fikrimi söylüyorum yanlış anlaşılmasın

Tarih: 12 Mart 2006, 23:01 - İp: 194.***.**9.29
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

abi adam orda yemeğini söylemiş,zannedersem bir de bira çakıyor yanında,keyifli bir an onun için ben bu profesör kediyi çok seviyorum,çok ciddi duruyor namussuz

Tarih: 12 Mart 2006, 23:20 - İp: 85.***.**0.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bak flassv geliyor ha...
Meseleyi dağıtmayalım.
Sarucabey bu insanların belkide kendini ifade etme tarzları. İçimizi dışımıza vuruyoruz belkide böylelikle. Dunesanın renkli ve alkollü içi dışına vurmuş. Emrah çınarın kedi sevgisi, metenin canon bilmemkaçı, bitpirenin dipte yediği vurgunu vs vs.
Ama benimki için bir anlam bulamadım doğrusu .Ancak bir makina test edicisi için uygun gibi.Bilmiyorum ne dersiniz.

Tarih: 12 Mart 2006, 23:40 - İp: 81.***.**9.115
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

efendim birden burnum kaşıntı..Biri beni anıyor galiba..Aa iyi geceler sarucabey..Avatarımı dikkat dağıtıcı bulmuşsunuz.Her yiğitin yoğurt yiyişi aynı olmaz değil mi?

Doğrusu bu konu baya tartışmalı bir konu..
Doğrusu sizin ki de öyle.Çünkü sarucabey nikini okuduğumda aklıma saat geliyor ve bu fotoları her halde bu saat çekmemiştir diye düşünüyorum.Ve kim olduğunuzu merak ediyorum.Ama siz de kendinizi göstermeyerek gizemli kılıyorsunuz.Yani bu da sizin kendinizi ifade etme tarzınız.Saygı duyarım..Herkesin kendini ifade etme şekli değişiktir.

Ya önemli olan fotolarımız değil çektiğimiz fotolardır. Gerisini boş ver sarucabey..Saygı ve sevgilerimle..

Tarih: 13 Mart 2006, 00:27 - İp: 212.***.**2.133
sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

Aslında benim yoktu. Bu saat makrosunu bizzat ben çektim galeride mevcut. S2 ile çektiğim makrolar arasında en çok beğendiğim, onu için koyayım dedim kendi fotomu koyucam ama kontrol paneli linki açılmıyor. o yüzden kendimi gizlemiyorum valla aslında gizlesem mi ne izmitli arkadaşlar yok değil görürler beni yolda orda burda

Neyse ben serbest kürsüde serbest serbest fikrimi söyledim sadece okuyan ve cevaplayanlara teşekürler

Tarih: 13 Mart 2006, 09:07 - İp: 194.***.**9.29
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Avatarınızdan çok daha güzel insanlar olduğunuzdan eminim.Avatara göre deyerlendirme yapmaktan yana olmasamda Sarucabey'e hak vermektende kendimi alamıyorum(kendi avatarı tartışılsa bile). Lazut hocam(sevgili hemşerim) avatarın iyi deyil( hatta berbat). Dunesea (yaramaz kardeşim)avatar konusunda 0 (sıfır) not sana. SEVGİLER.

Tarih: 13 Mart 2006, 09:22 - İp: 139.***.**1.113