direnen
direnen (üye)
Bursa / Amatör

Aşk Dedik Ama Olmuyo Ki Böle

Fotoğrafın bazen en güzel tanıklığıdır AŞK. Bukadar fotoğraf seven yakalamışken birazda AŞK'ın adını anmak gerekmezmi....

ben seyre daldım şehirler gibiyim
uzak yakın denize hasret göze gelmiş dünyada
gözler gibiyim uzaklarda utangaç
gülümsemeler yollayan
aslında ufak bi çocuğun şuuruna kazınmış
yada abilerinden öğrendiği
kısa bi ezginin göz yaşı
topraktan almış rengini
uzağın yakınındaki yerlerden
gülüşünden almış sevgili
gözlerin sevginin rengini

#direnen' tarafından 21.05.2006 17:20:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Mayıs 2006, 12:27 - İp: 85.***.**1.141
salamon
salamon (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşlar 30a merdiven dayadım,6senedir aşık olamıyorum,yaşlanıyorum mu sizce yoksa psikolojik destekmi alayım söyleyin a dostlar.

Tarih: 23 Mayıs 2006, 15:24 - İp: 85.***.**6.116
direnen
direnen (üye)
Bursa / Amatör

AŞKIN YAŞI YOKTUR ÇOKMU KLASİK OLDU....

NEYSE AŞK HERYERDE SALAMON PSİKOLOJİK DESTEĞE GEREK YOK ARAMANADA O SENİ BULUYO ZATEN

Tarih: 23 Mayıs 2006, 15:26 - İp: 85.***.**3.208
salamon
salamon (üye)
İzmir / Amatör

aşkın yaşı vardır çünkü aşkı kuvvetli kılan beyinde ve öteki yerlerdeki sıvıların oranıdır.bunu beyinde adranalin olarak söyleyebiliriz,öteki yerleri biliyorsunuz.yaşlandıkça bu kimyasallar azalıyor,sıvılar azalıyor a dostlar.gençlere tavsiyem tadını çıkarın yaşlılar ise gençlinde yaptıkları yanlarına kar kalıcaktır.biz orta yaşa yakşannlar ise azalan zamana daha çok şey sığdırma triplerini yaşamak kalıyo

Tarih: 23 Mayıs 2006, 15:36 - İp: 85.***.**6.116
nisuaz
nisuaz (üye)
Bursa / Meraklı

Bazen eski bir Yeşilçam filmine nasıl daralır yüreğin, nasıl mutlu son’lanmaya çatallanırsa için, ruhun bir şişenin dar ağzına kilitlenir; “Düğümsün boğazımda; yutkunsam gideceksin, yutkunmasam ölürüm.” dediği gibi şairin, nefesin göğsüne düğümlenir, sadece mendilleri buğulandırır, soldurursun gamzelerini ya, işte öyledir terk sonrası bu kentin manzarası. Mutluluk oyunda yenilmiş, yorulmuş, dizleri kanatılmış bir çocuk gibi masumca buruşturur dudağını, bir ağacın gölgesine saklar onulmaz yaralarını. Alıp başını dizlerine, dalar uzaklara ve usulca damıtır yüreğini yanaklarına. Zaten hep hüzün galiptir gerçeğin sahnesinde, hiçbir zaman kavuşamaz Nalan Ferit’e, film nihayete eremez, masal kerevete..

Tarih: 24 Mayıs 2006, 17:55 - İp: 85.***.**0.225
direnen
direnen (üye)
Bursa / Amatör

güzeldi....

aşk bazen bir hikayeninm başını sonunu bilmediğin kahramanı yapar seni.ne gelişi belli ne gidişi, sonraları anlar ufalanırsın yüreğinde yavaş yavaş,en son ana dek hiç farketmezsin hep iyilikler yükler gülümsersin ve sona geldiğinde geriye döner şöle bi bakarsın ne yaptım diye ve düşünürüsün içinde "ya hiç olmasaydı,ya hiç tanımasaydım sevmeseydim" aşak güzeldir arkadaşlar hemde anlatılacak cinstende değil...

Tarih: 24 Mayıs 2006, 18:08 - İp: 85.***.**1.152