pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aşağılık Kompleksi

Milliyet gazetesinde çıkan şu habare bakın. BÖyle haber olurmu. Adamlar bizi küçük görüyor Milliyette bunu haber yapıyor. Bu kadar kendi milletini küçük gören başka bir basın varmıdır acaba. Bunu habar yapma gereği duymanın anlamı nedir Allah aşkına. Ayıp vallahi.
Türk devletine sen kimsin demeye getiren bir haberi yayanlayacak kadar yabancı hayranı Türk düşmanı bu insanların bulunması üzüntü vermekten ziyade beni çılgına çeviriyor. İstiklal harbinde kurtuluş yerine manda isteyen ahmaklar gibi bunlar. Türk Milletinin gerçek gücünü görmezden gelen küçümseyen bir avuç ahmak.

Tarih: 22 Kasım 2010, 15:58 - İp: 78.***.**7.58
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Bu memlektte oy veren vatandaşın kaç tanesinin parti kapısından girip çıkmışlığı vardır ki, böyle bir kıyas yapılır ? üstüne üstlük bu durum , cehalet ile bağdaştırılır ?
Parti gelsin benim kapıma

Cehalet farkında olununca zararı yoktur da, kendini aydın sanan cahillerdir bu memlektin asıl tehlikesi.
Bunca prof., bunca doçent, yükses lisans sahibi ağabeyler ve ablalar hiçbir zaman bir olamadıysa bu memlekette, bu iş ( sadece ) aydın olmakla olmuyor demektir.
Aklın yolu bir değil midir zira ?

Tarih: 7 Ocak 2011, 18:45 - İp: 88.***.**5.163
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Yahu bu müslüman akepe Cumhurbaşkanı halka tepeden bakmayan ve halkın içinden çıkan biri değilmiydi?

Bunların halk dediği Jaguarlı olan mı oluyor.

Jaguarlı öğrenci temsilcisi harç parasınımı şikayet edecek yoksa eşit ve parasız eğitim mi isteyecek. Bu da köşkün öğrenci sorunlarını dinleme filmi.

Dostlar alışverişde görsün. işte çok duyarlı akepe cumhurbaşkanı var ya hemen öğrencilerle toplandı.
Ne duyarlı adam gözlerim yaşarmakta şahsen.

Biz de öğrenciyken hep Jaguar'la gezerdik. Tam beni temsil etmiş bu arkadaş

#okyanus' tarafından 07.01.2011 20:17:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ocak 2011, 20:09 - İp: 85.***.**8.146
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi senin caguar ilişkin ancak hayvanat bahçesinden kaçan caguarın seni kovalaması şeklinde olalibir
eminim sen okula hava olsun diye emektar eşşiğini evde bırakaraktan beygir ilen gidip gelmişindir. keza benden havalası olmaz deyu düşünmüşsündür. gerçektende okulda senden başka bu tür aracı olan yok imiştir.
zonguldak bey;anıtkabiri borç ile yaptık , millet sefalet içinde iken savarona almak akıl işi değildir demek künahmıdır. Atatürkü eleştirmek ayıpmıdır.
Okyanus emmi imkanım olsa caguara pinerim valla. zira sbürüş dinamiği olaraktan mersedesten bile iyi imiş. SEn alsanya bi tane. grant ikenik açmaz senin gibi şeer avkatını.

Tarih: 7 Ocak 2011, 21:00 - İp: 88.***.**2.101
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

pazarbey burada atamızı eleştirmek le eline ne geçecek pazarbey eleştirdin büyüdünmü yükseldimi ne alaka günümüzün bir sürü yapılan laçkalıklara atatürk'le ne alakası var . taraf gazetesini, eleştir zaman, gazetesini eleştir, recebi eleştir gülü eleştir adalet bakınını f tipi kadrolaşmyı eleştir f tipi polisleri eleştir ,yeni zengileşen ali diboları eleştir, varsa yoksa atatürk ben şimdi sana atatürkü mü anlatayım.. haburda pkk lı ları kahraman gelmiş ordunun askerleri gibi karşılayan ve buna sebep olanları eleştir, devlet kurumlarını peşkeş çekenleri babalar gibi satarım diyenleri eleştir, limanları ,barajları ,tüpraşı, telekomu,köprüleri ,otoyolları,aklına ne geliyosa onları satanları eleştir be kardeşim memleket elden gitmiş , makarnacılar türemiş ,ulus ,millet, vatan ,bayrak, onur namus kavramları bitmiş,
güneydoğuda terörle mücadele eden vatan evlatları ,hapislerde yatsın ,
ülkenin eline kalemden başka düşüncelerinden başka suçu olmayan aydınları atatürkçüleri , muhalefet eden herkezi baskıyla,sindirerek , rejimden intikam almayı müslümanlığın neresinde görüyorsun camiye gittiğinde alnını secdeye eğdiğinde bunlardan rahatsuz olmuyormusun . sana söylüyorum pazarbey hak adalet bunun nersinde akşam eve gittiğinde televiyonu açıp haberleri izlediğinde memlekette terörden, gasptan,hırsızlıktan,ergenekondan ,balyozdan,arduya askerlerimize binibir iftira atanları, herkanalda yeni açılım lar, seneryolar,teroristler,aşşağılık yaratıklardan başka ne var 8 yıldır bana anltasana,
biride çıkmış oto yollardan bağsediyor memleketin anasını ağlatmışlar gel köprübaşına sana yol göztereyim hırsızları ,8 yılda nasıl zengin oldular onları göstereyim, kaymakamın hakimin polislerin milieğitim müdürünün kurulardaki f tipi memurların, nasıl amupule çalıştığını göstereyim nasıl baskı yaptıklarını göstereyim, kaymakalığın hemen arkasında dağlar gibi yığılı kömürleri göstereyim 8 tane oya 6000 tl nasıl verildiğini göstereyim seçimlerin halkın iradesiyle mi yoksa parayla din le imanla kandırılıp nasıl alındığın göstereyim .a ...perti gelirse yeşil kartlarınız iptal olacak, b parti gelirse buraya yardım gelmeyecek, yalanla şer ile yaşıyoruz gindüz gece,

YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ

Tarih: 7 Ocak 2011, 21:52 - İp: 78.***.**0.91
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

DİN İLE İMAN İLE KANDIRILIP SÖZÜ,
yanlış anlaşılacaktır elbette . kastediğim inaçlı dindar insanlarımızı din ile aldatma ayetlerimizda vardır . merak eden açıp okusun

Tarih: 7 Ocak 2011, 21:58 - İp: 78.***.**0.91
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

altındeşe f 16 ımla gelmek istiyorum park sorunu yaşarmıyım kırsalında ?
keza f16 yı koyacak kapalı hangarında yoktur senin köy nahiyesinde.
açıkta bırakırım lakin çizmese bari çocuklar.

emmi olaylar odtü de patlıyor görüşmeye bilkentten jaguarlı temsilci gidiyor. Demek ki koca odtü de hükümet yanlısı bir öğrenci bulamamışlar bu piyeste oynayacak. En azından ülkenin geleceği açısından ümit verici bir durum var ortada

lakin böyle özel bir davet için jaguar basit kalmış. bentley yahut maybach olmalı idi. Maddi imkansızlıklar demek ki...

Öğrencilerin sorunlarına değinmiştir eminim. lüks otomobillerden alınan vergileirn düşürülmesi jaguarın bakım masraflarını gündeme getirmiş olabilir ki üniversite gençliğinin %99,99 unun sorunlarıdır bunlar zaten.. Yada ne bileyim
Umarım bu sorunlara bir çözüm bulunur da üniversiteler durulur.

Yahu jaguarlı özel şöferli öğrencinin sorunu ne olabilir ki ? okulda otopark yeri mi az geliyor, tek benzinlik yeterli olmuyor 2 dk sıra beklemenmi gerekiyor. ah canım kıyamam ben size emmoğulları.

Tarih: 7 Ocak 2011, 22:33 - İp: 85.***.**8.146
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

türkiyenin genelsel sorunu bu emmi. zaten hep böyüklerimiz zenginlerden. keza gariban yok. olanda bi müddet sonra gemicik sahabı olmakta.
feonaltını getir. benem garaca goruz.

Tarih: 7 Ocak 2011, 23:02 - İp: 78.***.**2.180
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

sosyalist din kardeslerim herseyi devletten beklemeyin.
bugun,6 aylik avukat kendisine luks otomobiller alip,"madem kendime aldim,bir de esime alayim"diyebiliyorsa ,yine bu yeni yetme hukuk vekilimiz bir de guzelinden evini alip dayayip doseyebiliyorsa son modasindan...
bu devlet sayesindedir.
yedikleri kadar,yediriyorlar da demek ki.

bu paylasimci arkadaslar,aylik kazancinin kac kurusunu bu yuksek sosyalist tavri icin haramaktadir,merak etmekteyim dogrusu

bananeci zihniyetin devleti de,sananeci oluyor iste
sanene benim havuzumdan ,rolex saatimden ey hidir...

#designwish' tarafından 08.01.2011 03:07:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2011, 02:59 - İp: 88.***.**2.213
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 8 Ocak 2011, 12:25 - İp: 88.***.**3.176