liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

Anti Fenerliler....

dualarınız kabul görmedi fenerbahce şampiyon......sizin adınıza cok üzüldüm ilahi adalet..

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:13 - İp: 88.***.**8.92
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Olum biz sizin gibi hiçbir zaman çirkef olamayız Bak ben çıkıp taktir ediyorum sizi ve kendi takımı eleştiriyorum. Bi tane hata yaptı ve sonucuna katlanıyor. Eline geçenleri atamadı ve yenildi.

Şu son üç maçımızda iki takımın taraftarı arasındaki "taktir etme,taktir edilme" tavırlarına bakarsan kimin ne oldugu belli.

Bu gece biraz nazlandınız kocanıza ama artık gs ve trb'na bagımlı hale geldik. Normalde bu işin bu gece bitmesi gerekiyordu.

Ben tek suçu kendi takımımda ararken szin başkan bunu hep hakemde ve medyada aradı. Şampiyon olamazsak sorumlu olarak onları göstermek istemesi mi acaba? Önemli olan bunları düşünmek

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:24 - İp: 88.***.**2.7
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

zaten ligde adı gecen iki takım var fenerbahce ve anti fenerliler..yazık size 16takımda yanınızda hakemlerde.federasyonda eniştemiz dayımızdayok.ama şampiyonuz.egilecek tebrik edeceksiniz.aferin sizin carsıya fenere degil kendikendilerine saldırdılar.....

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:28 - İp: 88.***.**8.92
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Hehe en azından bizim içimizde birbirini bıçaklayanlar yok. Silah çeken yok olum.
Boşuna Tiganaya defol demedik biz.Herkesin ezbere bildiği takımı mahvetti adam. Gerçi tek suç onda mı değil.Atacaksın yüzde yüzlük golleri

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:37 - İp: 88.***.**2.7
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

sizin ikincilikte sıkıntılı sizden turşu bile olmaz...

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:39 - İp: 88.***.**8.92
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

macı işyerinde seyrettik görmeliydiniz cimbomluları inanın sizden daha iyi beşiktaşlılıklarını gösterdiler..bizde yok erkeklige sızmaz başkalarına güvenip yola cıkmak..bunlarda delikanlı işte..

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:41 - İp: 88.***.**8.92
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Olum ts ve gs sizi öperse olay biter. Sen bize bakma kendinize bak

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:49 - İp: 88.***.**2.7
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

işte buna gülerim demek cimbom bizi öpecek yada trabzon he ölemi.uahahahauhahaahhauhahaahah..ayıp kanka bak başkasınız golüyle gerdege girmeyin..

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:53 - İp: 88.***.**8.92
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

O yüzden mi geçen hafta ibrahim akın golü atınca yıkıldınız kanka.

Tarih: 5 Mayıs 2007, 23:59 - İp: 88.***.**2.7
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

evet fb nin tüm 11 i sakatlandı ve yarım saat çimenlerde yattılar..

bumu futbol...

delirdim maçı seyrederken..
zor tuttum kendimi yanımda kızlar vardı yoksa................

Tarih: 6 Mayıs 2007, 00:06 - İp: 85.***.**7.180
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ama su gercek kanka hiç biri gercekten şampiyonlugu hak etmiyor.bumu futboıl yemin ederim fenerin macları bitinceye kadar fıtık oluyom hop oturup hop kalkıyom yazıkya..verilen paralara bunların hepisi milyon dolarlık eşşekya..bak tiganaya avrupanın en pahalı teknik adamı.bak fenerdeki paralı eşşeklere..yazık paralara yazık taraftara ya..yılmaz vural gibi ersun yanal gibi vatandaşlarımız dursun köşede al yabancı dangalakları yazıkkk

Tarih: 6 Mayıs 2007, 00:06 - İp: 88.***.**8.92