hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Ankaradan Eli Boş Döndüm

cuma ankaraya gittim, yeni döndüm. Dün fotografçıları gezdim. Pentax bulamadım. d40 bulamadım. uğur fotoda 400d ye bakabildim sadece.

uğurfotodaki yetkili klasik türk satıcısı imiş beni de klasik türk müşterisi zannederek klasik teknikler kullandı.

Yani elindeki mala övgüler düzüp, elinde olmayan malı kötüledi. Pentaxı zaten makina olarak kabul etmediğini söyledi. canon ve nikondan şaşmıyacaksın dedi.

Gövdeden VR lerin hiç bir işe yaramadığını kendince örnekler vererek anlattı.

400 d yi de kötüledi. Sensör temizleme diye bir olay yok bunda dedi. Sadece tozu silkeleyerek engelliyor, o da zamanla sensörün bozulmasına neden oluyor, diye tecrübesini(!) anlattı.

Elinde çokca olduğu görülen, artık üretimden düşmüş d70s leri övdü de övdü. İnanın bu forumdaki üyeleri inandırır, ki inananlarda var bildiğim kadarıyla.

Haa d40 hakkındaki yorumlarına gelelim. d40 alanların 1 ay sonra bu makineyi satmaya kalkıştığını, her gün kendisine d40 ını satarak daha üst model almak için en az 3, 5 kişinin geldiğini, ama kendisinin ikinci el almadığını, fotokritik sitesine bir bakarsak herkesin d40ını sattığını göreceğimizi...

Üstelik bir de bize sorun, danışın, biz size en iyisini doğrusunu tavsiye ederiz, demesi yok muydu? bitirdi beni resmen.

sonuç mu? ne olabilir? Hiç bir şey almadan geldim işte.

#hocha' tarafından 04.02.2007 21:17:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Şubat 2007, 20:56 - İp: 85.***.**7.204
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Tr'ye gelince yine bekleriz
yok mu hiç Angara'ya gelen, kontrast sen gel bari. (bari )

Tarih: 3 Ekim 2008, 16:12 - İp: 81.***.**7.8
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

nerden çıkardın bu topicleri ereycanlı
Weihnacht tatilinde Ankaraya iniyom. Esenboğa da bi karşılama töreni düzenlersiniz artık.

Tarih: 4 Ekim 2008, 04:51 - İp: 84.***.**2.202
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Neyin naht tatilinde?

Tarih: 4 Ekim 2008, 10:24 - İp: 88.***.**9.18
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hocahayı ütmüşler yalım.

Tarih: 4 Ekim 2008, 10:32 - İp: 88.***.**1.50
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hocaha sen angarayı bırak ..Onnlar bir karşılama için bile toplanamazlar.Sen pilota söyle Sinopa in.

Tarih: 4 Ekim 2008, 10:36 - İp: 88.***.**9.18
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

heyy yafrum hey davul bile çalarım havaalanında karşılama için

sen gel yeter ki abi karşılarız, weihnacht olmazsa halbjahr tatilinde bekleriz

Tarih: 4 Ekim 2008, 14:37 - İp: 81.***.**7.8
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

siz türkler ne diyosunuz weihnacht'a haa noel diyosunuz heralde. siz zaten şeker bayramına da ramazan bayramı diyorsunuz. yani ayıp... bu bayramı sadece ramazan'lar mı kutlamalı cık cık...

evet noelde angaraya incem inş. gurban da kesersiniz artık, uçağın gölgesinde. bende size lasdik şeker getiririm.

Tarih: 6 Ekim 2008, 00:36 - İp: 84.***.**9.124
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

jaah jaah!

Tarih: 6 Ekim 2008, 22:29 - İp: 81.***.**7.8
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

Ankara'dan abim geldi

Tarih: 7 Ekim 2008, 01:42 - İp: 88.***.**2.14