alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Ankara Nf İftar Yemegi !!!

Arkadaşlar uzun bır zamandan sonra ankarada bır ıftar yemegı vermek ıstedık.CUMARTESİ günü Katılmak ısteyen tum arkadasları beklıyoruz. Şimdilik buluşma nokamız KIZILAY olcak ama tam saat ve tam bulusma noktasını acıklıycam.
katılımcılar bana ve mustafa onur a ulasabılırler.
herkesı beklıyorum beklıyoruz... SAYGILAR

. Mustafa ONUR ( mustafaonu )
. Ali KESER ( alis_11 )
. Melike ATAY ( melikeatay )
. Melike LALE ( meella )
. Yusuf PURUT ( kagemusha )
. Onur Turan ( hattushil )
. Erhan ( kiziltug )
. Eray canlı ( eraycanli )
. Şermin TAYLAN(sermin_t)
. Onur Turan ( arkadası )
.hata(Hüseyin CATAL )
.lionrem(Özkan Aslankoç)
. Esmahan ( oipidus )
. Esmahan ( 'ın arkadası )
. Mehmet hoca ( evrin )
. Yener ( DigitalArt )

27,09,2008 CUMARTSİ

3E Restorant & Cafe
Bayındır sokak no 21/B Kızılay / ANKARA
Tel : 0312 435 68 47

#alis_11' tarafından 28.09.2008 03:13:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Eylül 2008, 17:40 - İp: 88.***.**4.128
kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Gözden kaçmış görülmemiş olabilir büyükelrim yanlış anlaşılmasın ortalığı bulandırmayalım...
rokomet abi be sizin hatrınıza makinemi gasp etmiş birini bulunduğu yere dahi geldim. Mübarek gün lütfen böyle şeylere meydan veryin.

Melike Atay arkdaşım haklısın görmemişsindir zaten forma bende bakmıyorum sağlsun Erayla konuşuyoruz o söylüyor arada. Suç benim normalde gezileri ben telallık yapıp duyurudum bunda sık görüştüklerimizden başkasına duyuramadım ondna sönük oldu darılmayın. Gelen olmazolamazsa, ki hakkatten ters bir gün tam bayram arefesi kimin neyi çıkacağı belli olmaz bayramdan sorna havaar iyice soğumadan bir bayramlaşma yarlayalım herkesin katılacağı hem bayramın değerlendirmesini yaparız.

Tarih: 24 Eylül 2008, 00:54 - İp: 78.***.**1.70
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

aslında suç bende galiba bu arkadaşların msn'leri olmasına rağmen hiç birine duyurmadım, nedenini de bilmiyorum unutkanlık galiba veya benimde son gün haberimin olması sanırım.

rokomet kesinlikle bir gruplaşma falan yok ben onlarıda senide tanıyorum, sadece iletişimsizlik söz konusu sanırım, onlarca duymayan arkadaş bana neden haber vermediğimin hesabını sordu ama iş işten geçmişti, ben de son gün eraycanlı'dan duymuştum galiba ondan oldu.

arkadaşlar büyük bir ihtimalle aranızda olmaya çalışacağım olamazsam sizlere hayırlı iftarlar, Allah kabul etsin....

Tarih: 24 Eylül 2008, 02:55 - İp: 88.***.**6.233
alikeser
alikeser (Objektif)

gruplasma dıyosanız grup bası benım... neden bahsedıyosunuz sız ya zorla deılya benım davetım herkese kım kım gelmez cok onemlı deıl... grup var dıyenlerse bı soyle dusunsunler ne grubu... ben 3 kişiylede yaparım o yemegı kı saolsun dostlarım yıne yetıcek bana gelen arkadaslarım yıne yanlız bırakmıycak benı...
sayın burkay bey ve rokomet ne yanlıs anlasılırsa anlasılsın benım davetım herkesedır sahısa deıl. herkesı beklıyoruz yemege ve bayrama yokum gorebıldıgım saygıdeger dostlarımı bu yemekte gorucem...
bılgınıze

Tarih: 24 Eylül 2008, 03:57 - İp: 88.***.**4.25
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

NE gruplaşması yav. Yapmayın böyle. görülmemiştir atlanmıştır. TEkrar bir iftar istemenin neyi kötü.

Tarih: 24 Eylül 2008, 05:21 - İp: 88.***.**4.47
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

gereksiz polemiklerle zaten zor bir araya gelen sizler işinizi daha da zorlaştırmayın....

toplaşın, yiyin, için sohbet edin...

şimdiden hepinize afiyet olsun....

Tarih: 24 Eylül 2008, 09:27 - İp: 81.***.**3.185
alikeser
alikeser (Objektif)

ben de anlamıyorum abı haberımız olmadı dıyoruz bana kalkmıslar gruplasma vat dıyolar
beytullah abı noldu senın iş gelıyosun dımı

Tarih: 24 Eylül 2008, 10:00 - İp: 88.***.**4.25
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ali yazdıklarımı ve yazdıklarını iyi oku...

polemiğe girerim ama kalp kırmam... üslubumza dikkat edelim güzel kardeşim.

ben zaten önceki mesajımda "tüh kaçırdık" gibi basit bir tepkinin bile bu negatif algılamayı yok edeceğini söylemiştim.
şimdide "abı haberımız olmadı dıyoruz" diyorsun..
ne zaman diyorsun güzel kardeşim bunu.. daha önce yazdığın bu manada bişey varmı.. ben görmedim okumadım..
yazman yada söylemende şart değil.. yani mecbur değilsin oda ayrı mevzu

canı sağolasıca melike hanım davet edilmedik diyor ya..

neyse ya niye uzatıyorum.. belliki mübarek gün canım biraz atraksiyon cekiyor..

benim hiç kimseye tepkim yok..
Erhan gibi sorunumda yok kimseyleki o bile kalktı geldi..
Erhancım mübarek gün sende gıybet etme..

neyse o gün gelsin.. eğer müsayit olursam artık yüz yüze kavga etmek için gelirim.. olmazsa bayramdan sonra devam ederiz polemiğe..

Tarih: 24 Eylül 2008, 12:30 - İp: 85.***.**5.227
alikeser
alikeser (Objektif)

mustafa abı demısya POLEMIGE gelenı deıl fotograf dostunu beklıyoruz bız...

zaten bızım bulusmamızda NETFORUM bulusması deıl NETFOTOGRAF bulusması olcak... şimdiden soyleyelım

Tarih: 24 Eylül 2008, 12:34 - İp: 88.***.**4.25
melikeatay
melikeatay (üye)
Ankara / Meraklı

Emme öyle roko cidden işlerimizin yoğunluğundan foruma giremiyoruz.Nf özelden msj.atılmış olsaydı muhakkak geri dönüşümüz olurdu hepimizin.Ben ''Ankara İftar yemeği zaten düzenlendi ve gerçekleştirildi'' diyen arkadaşlara ''bizim haberimiz olmadı ve bilgimiz dışında oldu'' diye belirttim.Ardından da zaten ''kötü bi niyet sezilmesin'' zaten buluşcaz gelmek isteyenleride aramızda görelim anlamında dedim ki ne bi polemik ne bi kötü niyet ne bi hainlik ne bi kıskançlık ne bi başka maksat ve anlam var bunda tekrarlamak ta yarar görüyorum kendi adımıza...
Veee devamla canısağolasıca ben tekrarlıyorum roko :D ''Davet edilmedik'' :D
Neyse ben gidip mekan ayarlayacağım şimdi...Haydeenn :D

Tarih: 24 Eylül 2008, 12:51 - İp: 78.***.**5.201
alikeser
alikeser (Objektif)

1. Mustafa ONUR ( mustafaonu )
2. Ali KESER ( alis_11 )
3. Melike ATAY ( melikeatay )
4. Melike LALE ( meella )
5. Fulya UZUN ( arkadasım )
6. Beytullah ABİ ( Kesin istiyoruz )