pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Afyonlu Hayranlarımla Buluştum.

Hocaha uzun zamandan beri yalvarıp duruyordu. Aman pazarbey dünya gözü ile seni göreyim diye. Flassv in dükkanında buluştuk.Benden epeyce yaşlı çıktı.Hatta şaşırdı aman pazarbey hazretleri ne kadarda genç imişsiniz diye. Hayran hayran baktı durdu bana. Lütfedip bir fotoğraf çekilmesine müsaade ettim.

Tarih: 26 Mayıs 2007, 23:47 - İp: 88.***.**4.241
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

bence pazarbey daha karizmatik

Tarih: 27 Mayıs 2007, 12:24 - İp: 85.***.**7.120
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

pazarbey karizma hocha kazma

intikam pilavı soğuk yenir

Tarih: 27 Mayıs 2007, 12:36 - İp: 88.***.**1.70
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

karizmasını yiyeyim pazarebeyin. adam kemal sunal gibi. baktıkca gülesi geliyo insanın.
bu kadar fotoşop müdahelesine rağmen benim kerizma dimdik ayakta.

Tarih: 27 Mayıs 2007, 12:38 - İp: 88.***.**1.132
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

hoca senin avatardaki fotograf ile pazarbey ile çektiğin fotograf niye aynı değil..

HOCHADAN ALINTI:adam kemal sunal gibi. baktıkca gülesi geliyo insanın
şimdi sen koskoca avıkatımıza maskaramı demek istiyorsun

Tarih: 27 Mayıs 2007, 12:49 - İp: 88.***.**5.16
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tişörtüm polomu Hadiya.Evet evet polo. 5 ytl ye pazardan aldım. Pahalı canım. Özpolo Şapkam da bu senenen modası.Üstü CACURLU (fermuar-cahil arkadaşlar için) çıkabiliyor.Küçükte değil.Saçlarımı kastirdim.Şimdi tam.
Lazut bana istersen şu rus malı ağır nakliye aligopterlerinden gönder.
Bahar teyzi ben gördüğün gibi gepecencim daha. Avatar kurbanıyım ben.
Merhaz sen çok yaşa. Kontras sen hiç ölme.Yüzyılın tespitini yapmışsın. Afiyette olsun.
Hocaha demek kemal sunal gibi ha. Geliyom bi daha afyona ama.O zaman hesaplaşırız seninle. Baktıkça gülesi geliyormuş.Hiç öyle değildin orda ama. Fuarda kontras gibiydin. (Sen anlamazsın o anlar)Ayrıca dimdik diyon ama pizza kulesi gibi yatmış senin karizme.
Merhaz avatara oğlunun fotoğrafını koymuş hocaha.Belkide torunudur. Karkarken elinden falan tutuyorduk.Ih mıh ede ede kalkıyo.
MErhaz hocaha ile aramızı bozma bakem.

Tarih: 27 Mayıs 2007, 14:24 - İp: 88.***.**4.241
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

valla hocam bak sihirli değnek değdi gençleşiverdin pazarbeyi de biraz daha gençleştirdim, sonra pazarbeyi göbekten kurtardım

ha bir de ikise de marka giyiyo

Allah şu fotoşopu bulandan razı olsun

bakın size benden özlü bir söz:

"insan yaşı ilerledikçe aynalardan kaçar, loş ortamları tercih eder ve fotoşopsever olurmuş"

Tarih: 27 Mayıs 2007, 14:45 - İp: 88.***.**4.136
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

YAW BEN BU FOTOYU NASI KAÇIRDIM???

Heh heh heeee...!!!
Sonunda hocanın da ipliği çıktı pazara..
Eee pazara çıkaran kim? Pazarbey..

Aslında ben hochayla msn de kaç kez görüntülü konuştuğum için biliyodum, 50-60 filan gösterdiini..

Ama "hadi" dedim.. Ben söylemiim..

Bak YAZARBEY nası bitirdi! Gazetecilik budur abicim!!

Boşuna demiyom YAZARBEY diye..

Tarih: 27 Mayıs 2007, 15:56 - İp: 88.***.**8.196
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Hocha hakkaten yaşlı başlı bir adam imiş.. Şimdiye kadar seni genç sanıp saygıda kusur ettik, kendimizden bir isandık, sen ortama gelince ayağa kalkmadık bağışla hocam.

Pazarbey bu şapka seni gençleştirmiş. Ayrıca baya kilo vermiş gibisin ya da o gün aç bıraktılar ondan mı iğne ipliğe döndün.

Hocha her ne kadar 2001 içse de, paketi ortaya atacak kadar cesaret ve metanet sahibi bir arkadaşa benziyor. Ben şahsen hayatta cesaret edemem böyle birşeye. Belkide paketi korkusuzca ortalık yere bırakmasının sebebi pazarbeyin sigara kullanmıyor oluşu da olabilir. Akıl ermez bu hochanın işlerine.

Tarih: 27 Mayıs 2007, 16:08 - İp: 85.***.**6.108
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

yok ya çok yüklendik hochaya adamda moral filan kalmadı yazık

yok yok hocha
iyisin iyi yalnız biraz gülünce kırışıklıklar yoğun gibi görünmüş sen bakma bize

sana vichy gece ve gündüz yaşlanma önleyici setini tavsiye edebilirim ( biraz tuzludur) ha bir de fotoşop

Tarih: 27 Mayıs 2007, 17:49 - İp: 88.***.**4.136
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Hah hah haaa..!!

Hocha terkedecek yakında siteyi bu gidişle..

Bu arada PAZARBEY'e yeni bir isim buldum!!

KAZARBEY..

E ne de olsa hochanın kuyusunu kazdı..!!

Tarih: 27 Mayıs 2007, 18:30 - İp: 88.***.**1.66