lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Açık Davet

Sevgil arkadşlar bir zaman Durağan Buluşması diye bir konu açmıştım..Fazla ilgi görmedi.onun için o tür bir buluşma değil de gelmek isteyen herkese açık bir davettir bu..

İçinde değişik bir mekanda değişik fotolar çekmek isteyen herkesi Durağana bekliyorum..Burda inanılmaz güzellikte bir sonbahar yaşanmaya başladı..

Gelecek olan arkadaşları okulumuzun 25 kişilik misafirhanesinde -revir olarak ta kullanılıyor - ağarlayacağım..yemekler de bedava..İsteyen stediği kaadr da kalır.Ha tamam mı..Daha ne diyeyim..Üstelik Kontrast gibi afrikaya gitmenize gerek yok..Buranın köylerinin oralardan pek farkı yok..Yani fotoğraf açısından burda yok yok..

Bu size son teklifimdir..Gelmek isteyenler olursa bana bir mesaj atsın yeterli

Tarih: 5 Kasım 2007, 00:14 - İp: 88.***.**8.124
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

KÜTAHYADA SERGİYE BİLE GİDEMEYEN BEN DURAGANA NASIL GELCEM YAV...cok gamsızım bende ya..

Tarih: 5 Kasım 2007, 00:15 - İp: 88.***.**1.31
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Otobüse bineceksin ve geleceksin.hem bahçe satrancı oynarız.hatta istersen badminton da..İp bile atlarız seninle

Tarih: 5 Kasım 2007, 00:18 - İp: 88.***.**8.124
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ne istersen yaparız hocam belki batuhan abiyle geliriz biz.bu arada sen sevmiyorsun sitede siyaset konularını ama valla cok sıkıldım benya.bizler koyun gibi güdülmeyi hak ediyoz.iki insan yanyana konuşamıyoruz..cobanlarımızın istedigide bu zaten.ülkemizin en hassas zamanlarında bile o kadar sehit vermişken ülkemiz üzerinde okadar oyunlar oynanırken bizlerin yaptıklarına bak.hala tartışma yok türban yok tayyip yok sag yok sol neya bu.bukadarmı koyunsunuz birlik beraberlik içinde olmamız gereken en vahim durumdayken bile hala kopyala yapıştırla kendi düşünceleri ile bile olmayan luzumsuz insanların luzumsuz tartışmalarına şahit olup hatta aralarına karışıyorum.cobanlarımızın amacıda bu gündemleri degiştirmek bizleri birbirlerimize kırdıkmak degilmi ya..bunları anlayamayacak kadar koyunuz.neyse valla özür dilerim sadece biraz içimi dökeyim dedim..

Tarih: 5 Kasım 2007, 00:23 - İp: 88.***.**1.31
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Dök dök oh rahatlamışsındır.. Sevgili dostum sıkma canını birileri kötü dedi diye kötü değil herşey..Merak etme.Gerçekten iyi yoldayız..Sıkıntılı bir yol ama ışığa çıkan bir yoldayız..Sen Batuhanı kap gel hgem gezxeriz buralarda hem de iki lak lak ederiz

Tarih: 5 Kasım 2007, 00:33 - İp: 88.***.**8.124
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

inşallah sefer hocam ..allahım bize ogünleri nasip etsin..

Tarih: 5 Kasım 2007, 00:47 - İp: 88.***.**1.31
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Sömestr'de gelmeye niyetin yok mu Lazut..

Biz gelsek misafirhane müsait mi? Harddiskine de bakarız bari..

Tarih: 22 Aralık 2007, 23:56 - İp: 88.***.**4.155
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

"bu size son teklifimdir..." diyerek yazıyı noktalamışsın...topik burada durduğuna göre geçerliliğini koruyor olsa gerek bu davet...deliliğim biraz antrenman yapsın bakalım...niyet hayır akibet hayır...Bayramımız mübarek olsun...

Tarih: 23 Aralık 2007, 10:37 - İp: 88.***.**4.87
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Durağan neresi ?

Tarih: 23 Aralık 2007, 17:10 - İp: 88.***.**0.114
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Sefer kardeşim havalar biraz düzelsin ordayım allah kısmet ederse,davetin için teşekkürler,İnşallah geleceğimiz zaman sana mesaj atarız,herşey kısmet.Sevgiyle kal.

Tarih: 23 Aralık 2007, 18:00 - İp: 85.***.**4.34
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kumköy abi bir ay önceki konu mu nerden buldun böyle ..Sömestre de oralardayım inşallah ..Ama burada misafirhane her zaman hazır.:merak etmeysiniz..Kaloriferli ful yani..

Sevgili saban abi dediğin gibi topik durduğuna göre davet te halen daha geçerli..Ancak sonbahar bitti şımdi kış var..Kış için de müthiş kareler var..Beklerim..

Sevgili magara Sinopun bir ilçesidir Durağan.

Sevgili necat abimin başımın üstünde yerin var..Şu istanbul gurubunu organize ette ilkbahara geliverin bari..

DAVETİMİZ HALEN DAHA GEÇERLİDİR

Tarih: 23 Aralık 2007, 20:26 - İp: 88.***.**5.207