lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

2. Reklam Kokan Başlık

Arkadaşlar biliyorum hoş değil amma uzun zamandır konu açmadığım için söylemek istediğim bir şey var..Burada okulun haricinde bulunduğum çevreyi tanımak ve tanıtmak amaçlı geziler de yapıyorum..Bunları bazı sitelerde yayınlıyorum..

İşte bu gezilerimden birini Boyabat Gazetesi haber yapmış..

Aha da linki aşağıda..

http://www.boyabatgazetesi.com/?subaction=showfull&id=1245200684&archive=&start_from=&ucat=11&

laf olsun torba dolsun amacıyla söyledim.:

Ha bir de siteme iki tık daha fazladan girsin diye

Tarih: 16 Haziran 2009, 21:31 - İp: 88.***.**5.122
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yörsan yovurtları müthiş emmi. Tuğla gibi böyle. Su yok içinde hiç. Beğendim ben.

Tarih: 27 Şubat 2010, 23:35 - İp: 78.***.**9.245
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmibey ben susuz yoğurdu sevmem. yoğurt sulu ve ekşi olacak netekim mayalanma ve prebiyotik bakteri ortamı mertebesinde. yiyende ferahlık verecek bünyeye.
onun içindirki evde yaptırtırım ben yoğurdu.

Tarih: 28 Şubat 2010, 00:09 - İp: 85.***.**1.164
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yanlışsın her zamanki gibi. susuz olacak. akp iktidarı sulandırdı yovurdu bilem. sendemi yoksa.....

Tarih: 28 Şubat 2010, 00:23 - İp: 78.***.**9.245
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yahu adam gibi sütmü varki ticari takdim şekli itibariyle lezzetli yugurt yapsınlar,bilmeyen mi kaldı yapılışlarını, paprikaların..

En güzeli akşam sağılmış inekten sağılan sütü alıp [5 lt petlerde] eve getirip bir ama ,, iki kez gaynatmak [öncesinde kadın çorabı ilem eyice süzülecek gari] gaynadıktan sonra üzerindeki birparmak kalın kaymağı bir güzel sıyırıp saklamak,o sütlen de ne yaparsan yap sonrasında ..

Şunu bilinki hiçbir ineğin ağzına otlarken tiken miken batmaz emmiler..İlginç ama gerçek..

Tarih: 28 Şubat 2010, 01:09 - İp: 78.***.**9.63
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Niyekine emmi.

Tarih: 28 Şubat 2010, 01:51 - İp: 78.***.**9.245
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Vetirinere sorsana emmi gidince,gözlü köpeeği götürüyorsun ya,sor o zaman işte,belki bilir o,bilmeyebilirde,zira ..
Yaşlı deneyimliler anlatırdı eskiden rahmetliler, onlar biliyor idi..

Senin kırsalında otlar makbul değil ise süt de eyi çıkmaz emmi,de mi..İç bak dene.. Biraz çorak ve kurak oraları keza..

Tarih: 28 Şubat 2010, 02:09 - İp: 88.***.**8.184
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

HEryer aynı emmi. Basıyorlar suni yemi ve hormonu.
Bu sene alamanyada 500.000 kişi kansere yakalanmış. Soyumuz tükencek bu gidişle. Herşey suni.
Allah bilmiyormu idi hormonlu bitkiler yapmyı. Kışın tomatis yetiştirmeyi. Varmış herşeyin bi hikmeti.

Tarih: 28 Şubat 2010, 10:32 - İp: 88.***.**5.6
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

O günü alamanyadaki amcana da dedim ya zati,bu meseleyi..bak hak veriyorsun sende taam ile ilgili oynamalara..
Yeni nesil yandı artık zira..

Tarih: 28 Şubat 2010, 16:49 - İp: 88.***.**5.125
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Emmi dünyü kendisini temizlemekte sanırım. YEmemeli aslında suni şeyler.

Tarih: 28 Şubat 2010, 17:01 - İp: 88.***.**1.124
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Almasın millet de zamansız sebzeleri meyveleri vs ürünleri bak, o zaman ekiyormu bu mevsimde o kişiler o tatsız ürünleri..,almayıp yemeyip tüketmeyeceksin,ellerinde patlarsa kalırsa, anlarlar *konyayı emmiler de..

Hem millet kel kalacak artık saçsız felam o ürünler yüzünden..

Tarih: 28 Şubat 2010, 17:15 - İp: 88.***.**5.125