pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

1 Havta Gıda Yokum

arkideşle;
Ben tatile gidiyom. U yüzden 1 hafta gıda yokum. Salellinin gurşunlu gaplıcalana gitcem.
5 gün galcem.Undan sona Nazillide arkideşin düğününe gatılcem.
Urdanda Kütayaya dönüp başka bi arkıdeşin düğününe daha gatılcem.
Şinci beni göremezsiniz , len bu adam niriye gitti, yoğsam siteyimi terketti diye çığrışırsınız diye habar veriyom.
1 havta sona görüşürüz.
Şincilik hoşcagalın.

Tarih: 7 Aralık 2008, 00:01 - İp: 85.***.**7.128
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hadi güle güle. Yolun açık olsun.
Kumköy abi pembiş dedinmi bilirler. Türkiyeye 3 tane pembiş renk girmiş. Biri istanbulda biri tuncelide birisi pert.

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:02 - İp: 85.***.**9.57
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tamam merdivenlere gelince habar et bize emmi, hardal yime bu aralar gittiğin yerde hem..,yanarsın,lazut..

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:04 - İp: 85.***.**0.71
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

abi corsa c / 2005 / cdti
lock marka orcinal baskı balata 350-450 arası. işçiliğe de 150 istiyor özel opel servis.

araba 110 bin km oldu. dört kez fren balatası değiştirmek haricinde hiçbirşey yapmadım. birbuçuk kez de lastik değiştirdim marshall marka. aküsü bile bitmedi.

kumköy abi gel dedinde. nereye geliyim. muhit söyle bana.

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:07 - İp: 88.***.**0.120
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İştke opel. BEnimde kiya 11000 idi satınca. Hiçbir şeyi değiştirmediydim. Taş gibiydi daha. En az bi 100.000 daha sorunsuz giderdi.b Alman malı almıycan.

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:10 - İp: 85.***.**9.57
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Balataları hallederiz kolay, parasını dert etme, eylül başında ödersin sende..
Taktırırken başında durur bekleriz takılır, hani kurban kesilirken başında durup beklenir ya,öyle bekleriz takılır çıkar..Sonra uzun yol tabiki..

İşçilikte 75 veririz olur biter adamlara,yeter.

Pert olan araba nerde idi pazaremmi.?

Lazut tatilde dikkat et, lazımsın daha..

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:14 - İp: 85.***.**0.71
okyanus.
okyanus. (üye)

75 e neresi yapıyor kumköy abi. geliyim oraya gerçekten.
tamam baskı balata parasıda eylül uyar bana.
birde muayene işini halletsek seninle. silivri mukabili.
dönüşte sana köfte ısmarlarım.
muayene izin belgesi gerekiyormuş. onun içinde 800 tl istiyor vergi dairesi. bu hafta onu halledersem silivri yaparız. hem müvekkiller var silivri zindanında. ellerini öpmeye giderim o bahaneyle.

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:17 - İp: 88.***.**0.120
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus kullanmasını bilememiştir yedek parçalarının, başında durmaz ise ,"beyfendi filanca yeride değişecek, şu arızası var değişecek" demişlerdir ona, ondan tırsıyordur belkide okyanus psikolojik olarak, pazaremmi..

Bizi bulan buluyor okyanus bir tek sen bulamıyorsun, akbilin var,bende de var, eee daha ne..
Çayırbaşında buluşuruz gali, oradanda kibrit fab ardı, bentler hesabı ,yani..Buluruz kompozisyon breh,, demokraside çareler tükenmez,binaley ,,,.....

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:19 - İp: 85.***.**0.71
okyanus.
okyanus. (üye)

bu haftadan sonra biraz rahatım gibi.
haftaya iyice ilgilenirim ötesiyle berisiyle.
senin çayırbaşı dedğin beykoz değil mi. çok uzakta oturuyorsun.

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:27 - İp: 88.***.**0.120
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Fadimenin küreği filmi var evet pazaremmi, deseydin gelirkene getirirdik gali..

Okyanus ne sekizyüzü, yok öyle belge..Yarın git plakan mukabili borcu harcı yoktur kağıdı al yakın V.D.'den, adama muayene için de ama..

Sonra tuvturk nokta kom tere gibi siteye gir orada yazıyor istekleri emmilerin.Ben de kamera ile geleceğim nasılsa..

Maaayeene harcıda 115 idi, yüzde oniki artsa hesap et, o kadar ödeyeceksin, keza baskı balata işi evveli yapılacak ama..Yoksa geçmez, şu an yüzde otuz çekme sapma varsa geçer, yüzde otuz buçuk olsa bir ay içinde tekrar ücretsiz gideceksin oraya.
Hamitbey binzincisi ardında da var maayene sitasyonu..

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:30 - İp: 85.***.**0.71
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

KOnya çocuu bu kumköy abi bilmez ıstanbılı. elinden tut. yemesin istanbul onu. gözün gibi bak.

Tarih: 30 Haziran 2009, 23:32 - İp: 85.***.**9.57