toprak61
toprak61 (üye)
İstanbul / Meraklı

Yardım Lütfen!anlamadım Bişiy

merhabalar yeni kayıt oldum umarım banada yardımcı olursunuz..fujifilm a800 foto.makinem var..kayıtlı olan
resimleri bilgisayara atmak için hafıza kartını bilgisayara taktım(kart girişi yok laptopumda)usb dönüştürücüyle taktım..girmedi kartın içine.sonra format atayım dedim.attım ama foto.makinemde kart biçimlenmemiş yazıyor..arkadaşımım kart girişi olan laptopunda denedim biçimlemiyo busefer.ama onun foto.makinesinde kart çalışıyor.böyle sorunmu olur bütün hevesim kaçtı yardım ederseniz sevinirim...

Tarih: 26 Eylül 2007, 13:55 - İp: 88.***.**8.142
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Kartı fotoğraf makinanda formatlarsan sorunun hallolur. Birde makina ile verilen usb kablo aracılığıyla kartı foto. makinasından çıkarmadan bilgisayara bağlayabilirsin. Fakat fuji usb driveri kurulu olması lazım. Bunun içinde makinanın yanında gelen cd den finepix viewer kurarsan herşey hallolmuş olur.

Sevgiler saygılar.

Tarih: 26 Eylül 2007, 20:23 - İp: 85.***.**8.33
admaydn
admaydn (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

drk_m dostuma katılıyorum

Tarih: 18 Ekim 2007, 11:05 - İp: 85.***.**2.250
emre563
emre563 (üye)
İstanbul / Meraklı

katılıyorum böyle sorunlar sıkca yasanıyor ve çözümüde ya kartı makinede formatlamak yada kablo ile aktarmak.

Tarih: 26 Ekim 2007, 01:10 - İp: 85.***.**7.150
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Tüm arkadaşlarımızı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet Haftasını bu sitede de güzel bayrağımızın renkleri ile kutlamaya davet ediyorum.....

Bu forumlara gösterdiğniz ilginin onda birini gösterseniz yeter....

Tarih: 27 Ekim 2007, 22:44 - İp: 85.***.**1.124
lujiano
lujiano (üye)
İstanbul / Meraklı

Bende de Fujifil A900 var drk_m arkadaşımızın dediği gibi Bilgisayarına bağla sorun hallolur ayrıca kartına da format atabilirsin bu sayede

Tarih: 29 Ekim 2007, 16:24 - İp: 85.***.**8.200
  • 1