horoz77
horoz77 (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hafıza Kartından Görüntü Silememek

hafıza kartından görüntü silememek gibi sorunla karşılaştım.sd kıgstone 1 gb karttaki önceden yüklenmiş görüntüleri silmek yada yeni birşey yüklemek istediğimde kart korumasını kaldırın diye bir uyarı geliyor .hafıza kartın yanındaki kilitlede hiç bir ilgisi yok bazen müşterilerin kartlarında da böyle sorunlar oluyor .başka bilgisayarlarda da deniyoruz aynı sorun devam ediyor.ilginç olan kodak dıgıtal ( AMATÖR ) fotoğraf makinesi aynı karta görüntü silip görüntü yüklemesi yapıyor.tahminim proğramsal bir sorun bu. böyle bir sorunu proğramla yada başka yolla aşan meslektaşım var mı acabaaa

Tarih: 8 Mayıs 2007, 18:40 - İp: 88.***.**9.36
eroglan
eroglan (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba kardeş, aynı sorunla bende karşılaşdım, farklı bilgisayarlarda denedim ama düzeltemedim. genelde cep telefoncularında bulunan bir cihaz var kart okuyucu gibi bir şey o cihaza takıp kartı resetliyorlar daha sonra bilgisayarda biçimlendiriyorlar ve düzeliyor. ben bu şekilde çözdüm. sık sık başımıza geliyor telefoncuda hallediyoruz. ama cihazı göstermiyorlar. malum 2 ytl alıyorlar

Tarih: 8 Mayıs 2007, 23:48 - İp: 85.***.**5.120
canflash
canflash (üye)
İstanbul / Firma

slm kardeş Sana yArdımcı olim Yazınızı daha Yeni gördüm
kartın kenarlarında beyaz bişe olacak onu aşagı ve ya yukarı indirirsen öle bişe demez hadi sana kolay gelsin

Tarih: 10 Mayıs 2007, 08:50 - İp: 81.***.**9.109
horoz77
horoz77 (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

canflaşh yazımda belirttim dikkat etmedin sanırım o pimin adı kart kilitleyicisi onunla ilgisi yok tammemen yazılımsal birşey eroğlan sorunumu anladı ve dediğin kard readeri arşatırıcam eroğlan

Tarih: 10 Mayıs 2007, 14:25 - İp: 88.***.**9.36
  • 1