atesh
atesh (üye)
Adana / Amatör

En İyi Sd Hafıza Kartı

dijital fotoğraf makinelerinde hafıza kartının hızının önemli olduğunu biliyorum
çeşitli sd hafıza kartı markaları var acaba bunların içinden eniyi olanı hangisi????

Tarih: 5 Mart 2005, 18:11 - İp: yok
yılmazfoto
yılmazfoto (üye)
İstanbul / Firma

Selam Atesh, benim sana önerim 2 marka olacak; 1-sandisk, 2-kingston . bu iki markadan birini tercih edebilirsin. yilmazfoto

Tarih: 5 Mart 2005, 19:09 - İp: yok
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

bence "ULTRA II" ibaresi olan kartları tercih et.Sandisk in böyle sd kartları var ve alınabilir.Fakat ben ultra olmayan 512 mb toshiba kullanıyorum ve gayette memnunum.sd kartın hızlı olmasından çok makinenin fotografı çektikten sonra yeni pozlamaya hızlı uyum göstermeside bir parametredir.bunları göz önünde bulundur.
iiyi çalışmalar.

Tarih: 6 Mart 2005, 14:13 - İp: yok
emrebey
emrebey (üye)
İstanbul / Amatör

slm makinnın bir sonraki pozlamaya gecişi elbette onemli fakat alacagın sd kartin yazma ve okuma hızı da onemli ben transcend marka sd kart kullanıyorum 45x ama kartı cok pozla sıkıstırma derim okuma ve yazma yavaslar o zaman markada pek farketmez transcend sandisk hama

Tarih: 6 Mart 2005, 16:47 - İp: yok
mustafam
mustafam (üye)
Ankara / Amatör

Selamlar

Canon A510'nun continuous çekim (2.2 fps) modundan tam verim almak için sd ultra kart kullanmak şartmıdır.

Normal bir sd kart da bu çekim modunu tam performansla kullnmaya elverişli olur mu?

Tarih: 28 Mart 2005, 14:09 - İp: yok
abdisik85
abdisik85 (üye)
Ankara / Amatör

selam

mustafam hayır fark etmiyor. bende de canon A510 var ve ben 128 mb kinston kullanacam inşallah.

Tarih: 6 Nisan 2005, 15:56 - İp: yok
emre563
emre563 (üye)
İstanbul / Meraklı

sandisk 1gb kullanıyorum. nikon d80 3fps hızda kesintisiz bir şekilde çekim yapıyor ultraII falan değil. tam dolsa da yavaşlamıyor. tavsiye ederim.

Tarih: 22 Ekim 2007, 20:17 - İp: 85.***.**0.58
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

ben iki tane 1gb toshıba aldım hemde çok uygun fiyatla.gayet güzeller.oh be dünya varmış.dijitalin keyfini biraz daha rahat çıkarıyorum şimdi...ama orjnl japon malı...

Tarih: 22 Ekim 2007, 23:08 - İp: 88.***.**4.137
yasmut
yasmut (üye)
İstanbul / Amatör

sandisk'in 4gb extreme III sd kartını kullanıyorum. 1 adette aynı kartın yeni modeli olan ducati edition'u var. Çok hızlılar dolsa daha sorun çıkarmıyor. Bilgisayara aktarımda çok hızlı Oldukça memnun kaldığımı söylemeliyim.

Tarih: 23 Ekim 2007, 13:38 - İp: 85.***.**7.15
hightech
hightech (üye)
İstanbul / Meraklı

Hız demek fiat artışı demek onun için yeterli hızda durup
para kaptırmayın extreme ııı yeterli.

Tarih: 28 Kasım 2007, 13:55 - İp: 194.***.**1.69
  • 1