suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Cf Ultra 2 Kart S1'e Uygun Mu?

CF ultra 2 kart s1'e uygun mu? Burada uygundur diyor. Bir yere sordum, bu CF Tip 2 kart olduğundan ve makinanız Tip 1 ile uyumlu olduğundan kullanamazsınız dediler. Fakat bu sitede " SanDisk CompactFlash Ultra memory işinin profesyonellerine daha hızlı memory sunar. Standart Compact Flash memory ve bunları kullanan cihazlarla %100 uyumlu olduğu garanti edilmiştir" yazıyor. Ben de şaşırdım satın alsam kullanabilir miyim diye? Bu konuyu kesin bilen varsa lütfen yazsın. Şu an sipariş vereceğim. Türkiye'de Mikrodriver Kart satan site linklerini de yazabilir misiniz? 1 Gb kapasiteli almayı düşünüyorum. Görüşlerinizi alabilir miyim?

Tarih: 18 Ocak 2005, 15:12 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Sorma gitsin. Bayramdan önce sipariş verdim. Hala tedarik sürecinde. Neden böyle yapıyorlar anlamak zor.

Tarih: 25 Ocak 2005, 08:26 - İp: yok
erdincman
erdincman (üye)
İstanbul / Amatör

Selamlar!

Ben bayram öncesi SIRKECI piyasasında birkaç yere sordum.

SANDISK Ultra II - 1 GB yaklaşık USD 100 + KDV diyorlar.
Söz konusu kart CF type II ve hızlısı..

Biliyorsunuz, hafıza kartları şu anda büyük bir gelişim içinde ve çeşitli üreticiler de birbirleriyle hem teknolojik olarak hem de fiyat olarak bir rekabet içindeler... ve fiyatlar herhafta düşüyor.. Aldanmamak için iyi takip etmek gerekir ve birkaç yere sormadan da almamak doğru olur.

Tarih: 25 Ocak 2005, 15:13 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Erdinçman, maalesef büyük şehirlere çok uzaktayım. Büyük şehirde yaşamanın avantajları bu işte. web'de aynı fiyata ucuz satan bildiğin bir adres var mı?

Tarih: 25 Ocak 2005, 15:21 - İp: yok
ohara
ohara (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Suysal bence hepsiburadaya tel aç hala tedarik sürecinde derserse siparişini iptal et.

Hipernexte aynı ürün 182 YTL! Ama önce hipernexe tel aç ve şu an bu ürünü alman halinde hemen kargoya verebilirlermi onu sor, evet derlerse direk hepsiburada siparişi iptal et derim.

hem bu gecikme derdinden kurtulursun hem de daha ucuza almış olursun.

http://www.hipernex.com//Product.aspx?CategoryID=646&ItemID=6558

Tarih: 25 Ocak 2005, 20:31 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

erdinçman bende sirkeciyi gezdim geçenlerde ama 140$(KDV dahil) bulabildiğim en iyi fiyat.Sen nerde buldun o fiyata?

Tarih: 26 Ocak 2005, 01:06 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Ohara iptal ettim. Pes dedirtiyorlar adama. Siparişi bir müddet sonra vereceğim. Çok teşekkür ederim.

#suysal1' tarafından 26.01.2005 09:26:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ocak 2005, 09:31 - İp: yok
yılmazfoto
yılmazfoto (üye)
İstanbul / Firma

Selam, ÖNCELİKLE ULTRA II CARD KULLANIRSAN HİÇ BİR SORUN YAŞAMASSIN. ULTRA II KULLANMANDA S1 İÇİN HIZ BAKIMINDAN DAHA İYİ OLUR. EĞER ALMADIYSAN FİYAT KONUSUNDADA SANA YARDIMCI OLURUM. İYİ BİR FİYATLA [email protected] yada MSN [email protected] kontak kurabilirsin.

Tarih: 6 Şubat 2005, 16:21 - İp: yok
drburaktan
drburaktan (üye)
Ankara / Amatör

burda 167 milyon sandisk ultra II cf
http://www.data.com.tr/produce_detail.asp?pid=9622

#drburaktan' tarafından 02.07.2005 09:26:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Temmuz 2005, 09:23 - İp: yok
bugra
bugra (üye)
İstanbul / Amatör

Herkese merhaba. Forumu uzun süreden beri takip etmekteyim ve benim için çok faydalı oldu. Zahmet edip ciddi ve bilgilendirici yazılar yazan ustalara teşekkürü bir borç bilirim. Evvela selam eder, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim
Canon 350D var. Acaba bunlar microdrive tipi CFlere uyumlumu? Bilen varsa döktürüversin bizahmet..

Tarih: 25 Ağustos 2005, 00:51 - İp: yok