atakanpasa
atakanpasa (üye)
Ankara / Amatör

Canon Powershot S3 Hafıza Ve Pill

slm arkadaşlar ben CANON POWERSHOT S3 almayı düşünüyorum. araştırdım ve en hesaplı 610 ytl ye hemal hemsat ta buldum..
garantili makınalar 850 ytl civarında...
benım kı amerika garantili... bir sorun çıkar diye endişeleniyorum...
hafıza kartı ve şarj cihazı da baktım...
hafıza kartı hakkında bılgım yok... makına ya 1 veya 2 gb kart almayı düşünüyorum...
-------2 GB SD SECURE DIGITAL KINGSTON----------
Compliant - with the SD Card Association card specification
Speed - Up to 5MB/sec. read rate
Up to 1.5MB/sec. write rate
Economical - low power consumption is easy on device's batteries
Versatile - PC Card Type II slot compatible when using appropriate Kingston digital media adapter
----------------------------------------------

şarj cihazı ise...

Uniross 4 AA +4 AAA Pilli 2000mAh Şarj Cihazı
-------------------------------------------bana tavsiye edebileceğiniz veya memnun olduğunuz başka ürünlerde varsa beklıyorummmmm...

AYRICA-----CANON POWERSHOT S3------
TÜRKÇE KULLANMA KLAVUZU nada ihtiyacım olacak...

biraz fazla oldum ama idare edin ... yenıyız bu alanda...

çok teşekkür ederim yardımlarınız içinnnnnnn

Tarih: 28 Mayıs 2007, 23:15 - İp: 88.***.**1.26
zktmr
zktmr (üye)
Çanakkale / Meraklı

Şarz cıhazı için GP 30dakikada şarz edeni,pil olarak ta GP 2700 tavsiye ederim.Hafıza kartı baş ağrıtan bir olay.piyasada sahte kartlar satılıyor.Ben 2gb sandisk ultra 2 aldım.(video çekimleride yapacaksan ancak yeter)zannedersem sahte.Video çekimlerinde ve hizlı seri çekimlerde çakılıyor.onun için deneyerek almanı tavsiye ederim.Sandisk exreme veya ultra 2 ve 2gb tavsiyemdir.Ben S2 IS te 2gb ve 1gb iki kart kullanıyorum.Ben dağcılık ve trekking yaptığımdan ancak yetiyor.Siz Fazla çekim yapmıyorsanız 1 gb da yeter

Tarih: 29 Mayıs 2007, 18:08 - İp: 88.***.**3.225
zktmr
zktmr (üye)
Çanakkale / Meraklı

Hemen şunu da ilave edeyim. ben makinayı gittigidiyordan aldım ve garantisiz.alalı tam bir yıl oldu bır proplem çıkarmadı.Allahuekber dağında -25 derecede ,Kazdağlarında üstüne kar yağmış vaziyette,Temmuz sıcağında Likya yollarında kullandım.Banamısın demedı.

#zktmr' tarafından 29.05.2007 18:24:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2007, 18:16 - İp: 88.***.**3.225
  • 1