asdfoto
asdfoto (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Üstadlar Yardımcı Olun Lütfen

lise çagımdan beri babamın yanında fotografçıyım babam 2013 de rahatsızlık geçirdi başımıdan türlü türlü olaylar geçti kavgalar dövüşler v.b ve müşteri kitlem düştü artık eskisi gibi çekimde yapamıyorum diyer fotografçı arkadaslardan çook daha iyi fotograflar çekerken artık onların çektigi fotograflara bakıp imreniyorum haftanın 7 günü dükkanda çalışıyorum kısacası izin günüm yok moralim yok altımızdaki arabayı sattık alacak paramız var fakat babamız almıyor kısacası durum böyle yaşım 23

ve ben büyük bir karar almak üzereyim (kendim için )
anahtarı bırakıp ben yokum diyecegim git birisini bul düzgün çalısacak maasını ver sigortasını yaptır calıstır dicem

fotoğrafçılıgı bırakmak düşüncesindeyim en azından ben bir yerde çalışırım fakat iş yerine taze kan lazım bu şekilde giderse bitmeye dogru gidiyor yani her gün yerinde sayarsan geriye dogru gidersin diyorlar .

sizinde fikrinizi alayım dedim ben ne yapmalıyım kendimi yenileyemiyorum kafam allak bullak yüzüm gülmüyor ..

Tarih: 27 Nisan 2014, 14:58 - İp: 78.***.**7.135
kuzeyemir
kuzeyemir (üye)
Aydın / Profesyonel Fotoğrafçı

30 gün boyunca baban ne derse yorumlamadan ve itiraz etmeden dediğini yap. 30 gün sonunda canın ne istiyorsa onu yaparsın...

Tarih: 27 Nisan 2014, 23:11 - İp: 95.***.**7.160
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

Katılıyorum.

Tarih: 28 Nisan 2014, 01:27 - İp: 176.***.**4.213
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Yaşın 23, stüdyo fotoğrafçısısın..

Altında araba varmış, şimdi olmaması ne güzel olmuş. Yakıt fiyatlarından haberin yokmuş gibi yapma..

Yener Yalçın arkadaşımız, sitemizin eski bir üyesi ve senin pozisyonundaki kimseleri eğitmekte ustadır. Arama satırlarını tarif etmiyim artık.. 3-4 gün süren kamplar kuruyor, iyidir kerata...

Eskisi gibi fotoğraf çekemiyor oluşun falan yok, sadece yaşın 23 olduğu için herşeyin inişli çıkışlı olduğunu henüz öğrenmemişsin...

Eski bir stüdyocuyum, ama babanı tanımadığıma emin ol..

Hayırlı işler diliyorum.

Tarih: 4 Mayıs 2014, 23:35 - İp: 94.***.**0.138
  • 1