gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Üst Bant Ve Beyaz Çerçeve...

Üst banda çıkan beyaz çerçeveye alınmış bir foto....
Dalkavukluktan vaz geçmeyen yorumlar silsilesi....
Aşağı yukarı 5-6 aydır üyeyim ve herzaman taraflı kanka yorumlarına karşı çıktım.Bir çok kişininde şimşeklerini üzerime çektim.Sonuç iyisiyle kötüsüyle üst banda konan bir foto...Ve bakılmıyor.
Eminimki o tayfadan birilerinin fotosu üst bant olsaydı rekor kıracak kadar lak lak lanırdı.Vijdanlar rahatsa söylenecek zaten bir şeyde olamaz.

Tarih: 25 Aralık 2007, 18:00 - İp: 81.***.**2.218
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

merhaba
fotograf cekmeyi sevmeli insan ordaki fotografların arasında yer al yada alma farketmez bence sen cektigin fotografları diger fotografların kalitesi ile karsılastır orası pek onemli olmaz ozaman sadece kendin icin fotograf cek olmazmı

Tarih: 25 Aralık 2007, 19:28 - İp: 88.***.**7.101
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Sanırım yazdığım konu yanlış anlaşıldı, kimse içinde fotoğraf çekmiyorum elbette...Burda ima ettiğim ince konu çok farklı...Tabii algılayıp yorum yazmak ve paylaşmak.Sayın smallness çok bilgece yazmış ama aynı fikirde değilim....Eğer paylaşma ve eksikleri öğrenme çabası olmasaydı bu tür sitelerin varlığının bir anlamı olmazdı.Her kez çekiyor ve paylaşmadan kendisi seyrediyor.Nerde bunun değeri?

#gorbi67' tarafından 25.12.2007 21:23:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Aralık 2007, 21:08 - İp: 88.***.**0.126
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

yadıklarımın anlamı farklıdır ama belki duymus sunuzdur bi bilgenin anlattıgı hıkaye dir ressam sokakta tablosunu sergiler ve eksik kalmıs yonlerını işaretleyinder bisürü işaretli yer bi baska gün eksik gordugunuz yerleri düzeltinder ama kimse düzeltmez
anlıycan benim bu siteye gelmemin sebebi baska sitelerdeki gordugum anasayfa kavgalarıydı ancak burdada baslıyor yavas yavas sanırım
acıkcası beni fazla ılgılendırmıyo demeye calıstım arastırmak ve bilgilenmek elinizde
saygılarımla

Tarih: 25 Aralık 2007, 21:56 - İp: 88.***.**7.101
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Eskidost(Mehmet Kardeş)Nickin gerçekten çok hoş ve inanki aynı düşünceleri sonuna kadar seninle paylaşıyorum.Sözlerime gelince inandıgım ve söylediğim sözlerin her zaman ardında oldum.Burda birilerini kırmak veya birilerini üzmek zaten bir amaç olamaz.Ama sende biliyorsunki malesef dediklerimdede haklılık payım yok değil.
(Dalkavukluktan vaz geçmeyen yorumlar silsilesi.... )bu sözlerimdede ne birilerinin ismini verdim nede hedef gösterdim.Zaten buradanda pay çıkaranlar varsa ne mutlu bana.Bak konu nereden nereye geldi.Asıl konu üst banda çıkan beyaz çerçeveli fotoydu.Selamlar.

Tarih: 25 Aralık 2007, 22:43 - İp: 88.***.**0.126
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

gorbi67 konu olarak iyi inceledim o fotografi ve fotograf sahibini.
eger bülent beyin yorumladigi fotograflara bakarsan oda senin elestirdigin sahislardan.
genel olarak sadece makro fotografcilarina ve fotograflarina yorum yazmis,
47 yorumundan yirmisi 3 sahisa yapilmis onlarda makro böcek cekimi yapan üyelerimiz.
sitede begenilsede begenilmesede genel bir gidisat var ki diger sitelere göre en adil ve tarafsiz yorumlar bu sitede cünkü günün fotografi ve fotografcisi kavgasi icin msn,den yorum istenilmiyor.
esas dalkavukluk diger sitelerde ve bu artik ayan beyan ortada.
burda dostluk köprüleri saglam atiliyor ve o dostluklar baki kaliyor.
ha yorum sayisi 50 ha 100 ne fark ediyor ki.
sonucta 100 yorum almis fotograf yerine üstteki beyaz cerceveli fotograf üstbanda cikiyor.
iste demokrasi iste netfotograf farki.

#gencmenn' tarafından 26.12.2007 03:59:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2007, 03:56 - İp: 213.***.**4.6
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Benim burada dostluklara sözüm olmadığını anlaman gerekirdi,Gencmenn.Kaldıki bir yerleri inceleyipte yazmadım.Bende her fırsatta bunu dile getiriyorum.ve savunduğumda fotoğraf reytingleri dostluklara göre yapılmasın.Yani sen yazarsan bende yazarım gibilerinden...Malesef ben bunu ilk başlarda yaptım...sonra hatalı olduğumuda anladım.
Zira İstanbulda olan en son nettfoto buluşmasına eşimle birlikte gidecektim.Lakin bir şeyler oldu ve gidemedim.Ama bu benim objektif görüşümü etkilememelide.
Her zaman dostluk kazansın...Saygılarımla.

#gorbi67' tarafından 26.12.2007 09:54:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2007, 09:34 - İp: 81.***.**2.218
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Elbet bir gün herşey düzelecektir..Bozmayın moralinizi.

Müzik dinleyin iyi oluyor.. TIKLA ..

Tarih: 29 Aralık 2007, 20:55 - İp: 88.***.**9.20
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Mustafa Bey, zevkle dinledim,teşekkürler.Selamlar.

Tarih: 30 Aralık 2007, 11:39 - İp: 85.***.**9.189
  • 1