radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

Şu Resimlere Bi Bakın Dostlar Süper

arkadaşlar asagıda yazdıgım link ile bu bölümün pek alakası yok ama encok okuman bolum burası dıye sızler le paylasmak ıstedım..tesadufen google da dolasırken karsıma cıkan bu sıtede adam ıtalya da bır resımler cekmıs ınanamadım..sızlerde resımlerın altındakı bılgı lerde goreceksınız kullanılan ekıpmanı ve dogal renk tonlarını ayrıntıyı..kendı adıma cok takdır ettım..
doganın tüm guzellıgını yakalamıs hayran kaldım...
http://www.juzaphoto.com/eng/photo_galleries.htm

Tarih: 8 Haziran 2007, 17:50 - İp: 88.***.**1.168
love_boy
love_boy (üye)
İstanbul / Amatör

bende makine aliyim bende çekicem ama böyle profesyenel çekemem sanırım ilerleyen zamanda bende iyi fotoraflar çekerim inşallah

Tarih: 8 Haziran 2007, 22:54 - İp: 88.***.**0.89
radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

dostlar hakıkaten mutlu oldum...anladımkı buraya yazan yazmayan cok arkadasımız bakmıs ıncelemıs..sn dunasea guzel bısey yazmıs demıskı'' bırcogumuzun burun kıvırdıgı 350d ile bıle harıka kareler cekılıyormus'' bu sözu cok sevdım.. hakıkatende sankı makına herseymıs gıbı zanneder olmusuz ama kullanıcı herseyden onemlı bırde tabıkı lens faktörü de vazgecılmez..ıtalyan üstadın lenslere dıyecek bısey yok ama o lensle+makınayla bırseyler yakalayabılmek ve o düğmeyede o an basabılmek herseyden onemlı..begendıgınız ıcın hepınıze tesekkur ederım saolun....

Tarih: 9 Haziran 2007, 12:58 - İp: 88.***.**1.168
muratanil
muratanil (üye)
Osmaniye / Özel Gün Fotoğrafçısı

gerçekten güzel kareler.ortamı iyi değerlendirmiş.aynı yerden gündüz ve gece çekimleri yapmış.baya kaliteli.fotoların hemen hemen hepsi yüksek f değeri ve tripotta çekmiş.gündüz çekimleri bile tripotlu.dikkatimi çekti.

paylaşım için saolun..

Tarih: 16 Haziran 2007, 19:32 - İp: 85.***.**7.128
overmars
overmars (üye)
Bursa / Amatör

HAKLISIN ABİ

Tarih: 1 Temmuz 2007, 00:53 - İp: 81.***.**6.247
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

harika fotoğraflar, bende çok beğendim, hırsızlar görmesin )

Tarih: 3 Temmuz 2007, 20:39 - İp: 85.***.**3.95