sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

Soru... Ve Tanısma...

Merhabalar...ben sitenize yaklasık 1 ay once uye oldum fakat forumunuza ilk mesajımı makinamı aldıktan sonra yazmayı daha uygun gordum...ilk olarak adım Eyüp yasım 16 fotograf cekmek hosuma gidiyordu...ufak ufak kendi minik sony marka makinam ile bikac bisey cekiyordum...sonra digital slr makinaları gorunce merak saldım ve ilgilenmeye basladım ve 2 gün oncede d70'imi aldım...makinayı 2 gündür kullanıyorum fakat gayet memnun oldugumu soyleyebilirim...üzerinde 27-70mm sigma objektif var...makinam ve objektifim hakkında beni bilgilendirirseniz cok sevinirim...simdiden tesekkurler...

Tarih: 10 Eylül 2007, 15:39 - İp: 88.***.**0.67
sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

öncelikle hosbulduk...ben zaten makinanın kullanma kılavuzunu bastan sona okudum ve simdilik cektigim fotolardan cok memnunum... ben sadece sizin makina hakkında goruslerinizi almak istemisim...

Tarih: 10 Eylül 2007, 16:17 - İp: 88.***.**0.67
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Makina biraz eski bir makina ama şu anda piaysaya çıkan makina ile çekebildiğiniz elinizdeki ile de çekersiniz.D70 ve D70s Nikonun en çok sattığı makinelerdendir.Ele oturan ağır bir görünümü var.Güzel bir şey olduğu besbelli.Elinizdeki sigma objektif ile çektiğiniz fotoğrafları yayınlarsanız size öyle daha kolay yardımcı olunabilir.

İlk başta çektiğiniz fotoğraflar kötü olabilir ama ilerledikçe bir dSLR nin yapabileceklerine şaşıracaksınız tabiri caizse aşka geleceksiniz

Bence şimdiden para iriktirmeye başlayın Nikonun VR özellikli lenslerinden birini alabilmek için.

Tarih: 10 Eylül 2007, 16:29 - İp: 88.***.**4.185
sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

buyrun size daha dün cektigim bir fotograf...kendi bahcemizde oyle denemek icin cekiyordum...yanlız resimle hic bir oynama yapmadım aynen getirdim koyuyorum...

Tarih: 10 Eylül 2007, 20:28 - İp: 85.***.**7.61
sancaqtar
sancaqtar (üye)
İstanbul / Amatör

yokmu su resimime bir yorum...nesi iyi nesi kötü...

Tarih: 11 Eylül 2007, 08:48 - İp: 85.***.**9.97
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Sana bir öneri. Fotoğraf bilgin ne kadar olursa olsun aldığın fotograf makinesinin kullanım klavuzunu oku. Zira makinenin bilmediğin özelliklerini ne kolay orda bulabilirsin. Güzel çekimlerini bizimle paylaşman dileğimle

Tarih: 11 Eylül 2007, 08:50 - İp: 88.***.**2.179
  • 1