paradoksss
paradoksss (üye)
Giresun / Amatör

Sitede Ki Fotoğraflara Yapılan Yorumlar

öncelikle şunu söylemeliyim ki iyi fotoğraf çekiyorum demiyorum, bu konuda idealı da olmadım hiç . Her sitede gördüğüm fakat bu sitede paylaşma şansım olduğu için burayı baz alarak söylüyorum, fotoğrafın nasıl çekildiğine değil fotoğrafı çekenin bayan olup olmamasına göre değişen yorumlara sık sık şahit oluyorum. siteye yüklenmesi bile abes kaçacak fotoğrafların altına "oo harika, süper bir kompozisyon oluşturmuşsunuz vb " yorumlar, fotoğrafları inceleyip , yapılan yorumları okuyan ve kendini geliştirmek isteyen kişilerin önünde bir engeldir. lütfen daha dikkatli olalım

Tarih: 12 Mart 2013, 16:07 - İp: 46.***.**2.193
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bu durum, sadece bayanların fotoğraflarına yönelik değil. Arkadaşlıklar zamanla guruplaşmalara, sonrası tehlikeli hizipleşmeye doğru gidebiliyor. Ve sonuçta eleştirilmesi gereken fotoğrafa yönelik otuzdan fazla övgü mesajı görüyoruz. Bu durum Netfotoğrafa özel bir durumda değil, photo nette bile aynı şeyler görülüyor..

Tarih: 12 Mart 2013, 19:48 - İp: 94.***.**0.140
paradoksss
paradoksss (üye)
Giresun / Amatör

evet dediğim gibi her sitede var fakat burada paylaşma şansım bulduğum için bu siteyi baz alarak yazdım yazımı

Tarih: 12 Mart 2013, 20:54 - İp: 46.***.**9.106
turnusol
turnusol (üye)
Ordu / Amatör

Bunlar normal şeyler. Fotoğraf yüklemeye devam etmek lazım. Farklı siteleri de deneyebilirsiniz. Anca yine aynı durumla karşılaşırsınız..

Bu beğenilerden de gaza gelen varsa, o da kendi sorunu artık.

Tarih: 12 Mart 2013, 23:25 - İp: 88.***.**7.4
gokhanz
gokhanz (üye)
İstanbul / Amatör

bu sitede ne ödüllük fotoğraflara burun kıvırıldığını bilirim.En bilindik fotoğraflarında göklere çıkarılıp abartıldığı oldu buralarda.
en iyisi çok fazla etliye sütlüye karışmadan kendime bişeyler katmanın peşindeyim halen.Kattığımı da düşünüyorum. Sitede gerçekten fotoğrafa gönül veren bunu o kadar iyi yapan abilerim olduğu sürece de öyle kalmaya devam edeceğim...
sezarın hakkı sezara değilde;
Ye kürküm ye olayı halen geçerliliğini korumaya devam ediyor..

Tarih: 13 Mart 2013, 00:40 - İp: 85.***.**8.186
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

Kadrajıyla, renkleriyle, atmosferiyle harika bir yazı. Işığınız bol olsun üstadım.

Tarih: 13 Mart 2013, 09:58 - İp: 95.***.**6.64
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

bir öneri: fotoğraflarınızı silin, burada paylaşmayın ve kimseye de yorum yapmayın...
ben öyle yaptım...

yada hiçbirşeyi kafanıza takmadan yola devam edin, burada nice konular açıldı ama "HİÇ BİR ŞEY" değişmedi, değişmez de...

"duyarlılık, muyarlılık, sosyal sorumluluk" gibi gerekçelerle de kendiniz kandırmayın, kendinizi yer bitirirsiniz, konusunu ettiğiniz tipler oturdukları yerden bıyık altından güler kendi aralarında toplanıp sizin geyiğinizi yaparlar...kısacası eleştirilen mesele burada kasten yapılıyor, site hareketlensin diye...

genel karakterim bu değildir ama o noktaya geldim; boşverin sallayın gitsin...belki ilgilenilmezse onlar da dağılır gider, bu tepkiler onları kanka yapıyor belli ki...

Tarih: 13 Mart 2013, 12:57 - İp: 176.***.**1.69
rentner
rentner (üye)
Almanya / Amatör

selam arkaşlar.İlk önce şunu söyleyeyim,yorumlar, harika enfes
güzel,vs bunlar iyi şeylerdir nedenine gelince ,bu resim yaramaz,iyi değil gibi yorumlar yapılırsa o insanlar resim çekmekten soğurlar bununda kimseye hayrı olmaz.Zamanla onlarında iyi resim çekeceklerinden emin olabilirsiniz.Diğer yandan güzel resim iyi resim ,göreceli (relatif) bir şeydir.
bu kimse bu işten para kazanmayıp sırf bir uğraş olarak yapıyorsa
ne mutlu ona. Saygılar

Tarih: 13 Mart 2013, 22:43 - İp: 93.***.**2.209
m.levent
m.levent (üye)
İzmir / Meraklı

sayın rentner bir bakıma haklısınız ama kişi bu şekilde kendini geliştiremezki yaptığı teknik veya görsel hatalara devam eder durur

#tasviran' tarafından 14.03.2013 23:30:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Mart 2013, 23:27 - İp: 82.***.**0.35
  • 1