aslanbey59
aslanbey59 (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

Nü Fotoğraf

Benim Nü Fotoğraf. hakkında nödermiş olduğum fotoğraflarıma yorum yazan dostlara teşekkür ederim . Ressam bir arkadaş NÜ resim dediği dansöz resmine ben şaşırmıştım. Ben de NÜ olmayan bir, iki fotoğraf yolladım eleştirileri arkadaşla inceledik. Bu Nü kategorisine girer dediği fotoğraflara dostlar cevabını verdiler. Ben de güldüm.
NÜ olmayan fotoğrafa gelen eleştiriler bizi kavgadan kurtardı. Saygılar, sevgiler...

Tarih: 29 Haziran 2007, 22:16 - İp: 88.***.**8.219
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

demek dansoz cekti arkadasında iddia yaptınızda oyuzden normal fotograf ekledin..
peki fotografa yapılan yorumlara verdigin cevaplara ne demeli..hayli iddialıydın cevaplarında..
elbiseli nü olamazmı,neden olmasın derken??
insanlar bu portredir dedikce nüyü kendine gore yorumladıgından,nünün illa cıpalkmı olması gerektigine vs vs yazıp durdun..
fotograflarıda silip şimdi zaten biz arkadasla şöyle bişey yapmıstık,arkadasım nü'dür dedi ekledim dostlar cevabını verdiler bende guldum dıyorsun..

peki bana attıgın anlamsız manasız ne idüğü belirsiz mesajlara ne demeli???

madem güdün eglendin bukadar,içine oturan neydi merak ettim acıkcası..

millete terbiye fukarası cevaplar ver,bilmişlik,ukalalık yap,tut gecenin yarısı bana mesaj atıp aklınca birşeyler ima et. sonrada gunah cıkarmaya konu ac..
ne guzel istanbul...

Tarih: 30 Haziran 2007, 01:15 - İp: 88.***.**5.43
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

arslanbey silmişsin nü leri

Tarih: 30 Haziran 2007, 10:10 - İp: 81.***.**3.185
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

o değilde..
galeri bölümünün üyeliği forum bölümünden bağımsız mı oldu ?
artık galerideki fotoğraflara bakamıyorum.. yeniden giriş yapın diyor ama sürekli hata veriyor.. acaba üyeliğim galeri bölümünde geçerli değilmi ganjin
(aslan gibi arkadaşın yazdıklarına yorum yapmayacam zira kendiyle ilgili bir takım anlamsız çelişmeler ve çekişmeler yaşıyor gibime geldi..)

Tarih: 30 Haziran 2007, 10:14 - İp: 88.***.**1.128
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

ben sitede her istediğim yere burnumu sokabiliyorum

rokomet senin pc den kaynaklanıyor sanırım bu sorun

Tarih: 30 Haziran 2007, 10:16 - İp: 81.***.**3.185
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

gene "pc" ile "mac" kavgası .. (bu sitede hiç yaşanmadı aslında)

ben pc taraftarıyım.. ama, vista'ya geçmektense .. adamlar istikrar sağlayana kadar XP ile devam..

kendi kaleme gol atmışmı oluyorum yoksa..

sahiden, applemac nerelerde..

Tarih: 30 Haziran 2007, 17:19 - İp: 85.***.**5.107
sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

allah senin cızırtını versin emi aslanbey... .kaka çocuk... sen tuhaf bir adamsın yahu... hiçbişi demiyorum sana... git parkta kumlarla oyna... dansöz mansöz demişsin ya hakkatten dansöz kadar kıvıramamışsın...

Tarih: 1 Temmuz 2007, 16:33 - İp: 88.***.**8.57
  • 1