zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Netfotograf Sergisi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEVGİLİ NETFOTOGRAF DOSTLARI............NETFOTOGRAF DOSTLARI SERGİMİZE VERDİĞİNİZ İNANILMAZ DESTEK VE KATILIMDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...ARTIK FOTOĞRAF ALIMLARIMIZ SONLANDIRILMIŞTIR.......BUNDAN SONRAKİ ZAMANDA FOTOĞRAFLARI ELİMİZE ULAŞMAYAN DOSTLARIN FOTOLARINI ANCAK KABUL EDEBİLECEĞİZ.....ARTIK GERİ SAYIMA BAŞLAYIN.....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15-16 EYLÜL TARİHLERİNDE KESİN TARİH MALTEPE NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİNDE SADECE NETFOTOĞRAF DOSTLARININ KATILACAĞI FOTOĞRAF SERGİSİNDE YER ALMAK İÇİN GEREKEN BİLGİLER;

1-)FOTOĞRAF BOYUTU;TERCİH EDİLEN FOTOĞRAF BOYUTU 30*40 VE SİYAH ÇERÇEVE OLMASI GEREKMEKTEDİR,DİĞER BOYUTTA 20*30 DUR

2-İSTANBUL DIŞINDAN FOTOĞRAF GÖNDERECEK ARKADAŞLAR EN GEÇ 12 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR AŞAĞIDAKİ ADRESE ÇERÇEVELİ VE MUHAFAZALI BİÇİMDE GÖNDERMESİ RİCA OLUNUR

3-)KATILACAK ARKADAŞLARIN TOPİKTE TEĞİTLERİ RİCA OLUNUR.BU ŞEKİLDE SERGİDE TEĞİTE GÖRE YER AYRILACAKTIR.

4-)ARZU EDEN ARKADAŞLAR 2 FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİRLER.

15-16 EYLÜL NETFOTOGRAF DOSTLUĞU FOTOĞRAF SERGİSİ KESİN TARİHTİR...

S E R G İ A Ç I L I Ş S A A T İ : 14 : 00 ( C U M A R T E S İ )

ELDEN TESLİM ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR AVRUPA YAKASI İÇİN NECAT EDİNCİK (nctenk),ANADOLU YAKASI İÇİN ONUR GÖKKUŞ (zarazara58) İLE İRTİBATA GEÇSİN.İRTİBAT NUMARALARI AŞAĞIDADIR...

FOTOĞRAF TESLİMİ İÇİN SON TARİH 12 EYLÜL...

NECAT EDİNCİK TEL.:

o5353410851 Ev.0212 880 8925

ONUR GÖKKUŞ TEL.:

0555 559 71 85

FOTOĞRAFLARIN GÖNDERİLECEĞİ ADRES

PINARTEPE MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:128 BURÇAK SİTESİ E.1 D.1 34528 BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL NECAT EDİNCİK ****nctenk****

SERGİ ADRESİ:YALI MAHALLESİ KARAAĞAÇ SOKAK NO:14 NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ MALTEPE/İSTANBUL

BEŞÇEŞMELER MEYDANI...

SERGİMİZE DESTEK ERMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR: AFİŞİMİZE YORUM YAPARAK ANASAYFAYA ÇIKMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ

AFİŞİMİZE YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ADRESTE SIKINTI YAŞAYABİLECEK OLAN ARKADAŞLARA EK BİLGİ: MAHALLENİN MUHTARLARI DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ MAHALLENİN MUHTARLARI KAHVESİ DERSENİZ HERKES GÖSTERECEKTİR,ÇOK YAKINLAR

[/IMG]

------------------------------------------------------

SERGİ GÜNÜ ARABASIYLA GELEN ARKADAŞLARA DUYURULUR...

EĞER ARABANIZDA YER VARSA MÜMKÜN OLDUĞUNCA SERGİMİZE GELECEK NETFOTOĞRAF DOSTLARINA YARDIMCI OLMAK ADINA ARABALARINIZDAKİ BOŞ YERLERİ KULLANALIM,SİZE YAKIN YERLERDEN VE YOL ÜSTÜNDEN NETFOTOGRAF SERGİMİZE GELECEK OLAN NETFOTOGRAF DOSTLARINA ARABANIZDA YER AYIRMAK RİCAMIZDIR...

BİZM GİBİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIMIZ EĞER ARABALARINDA YER VARSA KALKIŞ YERLERİNİ VE GEÇECEKLERİ GÜZERGAHLARI BİLDİRİRSE,GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ BUNU GÖREREK SİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR VE BİZE GELEN TELEFONLARLADA SİZLERE YÖNLENDİREBİLİRİZ...

HERŞEY ÇOK GÜZEL GİDİYOR...TEŞEKKÜRLER...

ANKARA,BURSA,İZMİR VE DİĞER İLLERDEN GELECEK NETFOTOGRAF DOSTLARI...NE ZAMAN,NERDEN VE HANGİ VASITAYLA GELECEĞİNİZİ TOPİKTE BİLDİRİRSENİZ,GRUP HALİNDE,SIKILMADAN VE ADRESTE ZORLANMADAN GELMİŞ OL

Tarih: 20 Ağustos 2007, 14:42 - İp: 213.***.**7.234
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Onur kardeşim,bir iş yaptık ve başarılı olduk,afişe bakarsan
sergiyi 15-16 Eylül olarak açıkladık ve bitti.Sergi devam ediyor aslında böyle düşünülüyodu ama olmadı gibi sözler beni yaralar,hiç bir zaman konusu bile olmadı.Açıkladığımız gibi sergimizi 2 gün teşhir ettik,Fotograflarını talep eden arkadaşlar oldu,neticede zimmetimizde olan fotograflardır.
Fakat bu arkadaşlar diğer illerde olacak sergilere tekrar fotograflarını vereceklerini teyit ettilerVE DİĞER ŞEHİRLERDE BU SERGİLER DEVAM EDECEK.sergi devam ediyor,İsteyen gelebilir,Aslında böyle düşünülüyodu gibi ,kafa bulandırmanın alemi yok.Ordan 40 fotograf kalkmış sergi kimin,kararı ile devam ediyor.Güzel biten bir etkinlik güzelce ,tadında bitmeli.Tüm fotograflar olmadan
2 gün ilan edilen sergi nasıl devam eder.Orda kalan fotograflar senin zimmetinde olduğu için bırakıldı.Bu konuya açıklama yapmanı bekliyorum.

Tarih: 18 Eylül 2007, 11:24 - İp: 85.***.**0.188
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

İnsanların kafası karışıyo,Diğer illerde kesinlikle sergimiz devam edecek.Ve İzmir için destek devam ediyor
hepimiz elimizden geleni yapacağiz.

Tarih: 18 Eylül 2007, 11:27 - İp: 85.***.**0.188
dagli
dagli (üye)
İstanbul / Amatör

evet onur bi yanliş anlaşılmaya meydan vermeyelim bu sayfanın üstün de senin yazının başlığında 15-16 EYLÜL TARİHLERİNDE KESİN TARİH MALTEPE NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİNDE SADECE NETFOTOĞRAF DOSTLARININ KATILACAĞI FOTOĞRAF SERGİSİNDE YER ALMAK İÇİN GEREKEN BİLGİLER; bu vardı
sergi devam ederken almış gibi de olmayalım hoşça kal

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:04 - İp: 88.***.**3.39
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla ben pek bişiy anlamadım bu işten.sergi aynı yerinde devam edecekmi etmiyecekmi?orda devam etmiyecekse fotoğraflar başka şehire gitmeden önce ne zaman sahiplerine geri dönecek?

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:06 - İp: 88.***.**4.109
ozgurmarti
ozgurmarti (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Anladığım kadarıyla bu durum bir ekstra durum içeriyor, evet aslında sergi 16.sı akşamı sona erdi..Doğrumu düşündüm Onur kardeş..

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:08 - İp: 88.***.**3.219
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

serginin bitmemiş olması dert olmamalı

bana kalırsa fotoğraflar orda kalsaydı, ordan da hangi şehirde sergi açılacaksa
oraya topluca nakledilseydi ve her sergi yapılacak ile gelen ilave fotolarla sayımız artarak çoğalsaydı fena mı olurdu, şimdi fotoğrafını geri alanlar her ile tekrar yollayacakmı ???

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:12 - İp: 81.***.**3.185
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Atakan kardeşim burda önemli olan serginin açıklanana tarihlerde yapılıp bitirilmesi olayıdır.Nakil işi o daha farklı bir olay ve o kadar kolay görünen bir olay değil,
ewelallah o işi bitireceğiz,neticede fotograflar bize zimmettir.Benim anlayamadığım sergi devam ediyor deyip milletin oraya davet edilmesidir.

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:21 - İp: 85.***.**0.188
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

evet bu da başkabir boyut necat abi

ama vardır bir açıklaması

belkide iyiniyetlidir hani gelip göremeyenler için kalanlarla da olsa şimdilik devam ediyor gibi

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:25 - İp: 81.***.**3.185
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

EVET AÇIKLAMA YAPMAM ARTIK ŞART OLDU...
HERŞEYİN GÜZEL GİTTİĞİ 2-3 GÜNDE KENDİ ADIMA VERDİĞİM EMEKLERİN SADECE BU KONUDAN DOLAYI ÇÖPE ATILACAĞINI HİSSETTİĞİM İÇİN BUNLARI YAZIYORUM...
EVET TARİHİ 15-16 EYLÜL OLARAK BELİRLEDİK AMA BUNDA HİÇİBİR SINIRLAMA OLMADIĞINI KONUŞTUĞUM HERKESE SÖYLEMEYE ÇALIŞTIM...FOTOĞRAFLARINIZ SERGİDE KALABİLİR VE SERGİ SÜREBİLİR BUNDA HERHANGİ BİR SAKINCA YOKTUR,FOTOĞRAFLARIN TÜM SORUMLULUĞU BANA AİTTİR VE İSTENİLDİĞİ TAKTİRDE HEMEN GÖNDERECEĞİM GİBİ ŞEYLER SÖYLEMİŞİMDİR...
BENİM ORDA BELİRTTİĞİM ''SERGİ DEVAM EDİYOR'' DAKİ TÜM AMAÇ EVET FOTOĞRAFLARIN HEPSİ GİTMEDİ VE 40 A YAKIN FOTOĞRAF VAR VE GELMEK İSTERSENİZ SERGİYİ GEZEBİLİRSİNİZ...AYNI ZAMANDA EV SAHİPLİĞİDE YAPTIĞIM İÇİN ORAYA SERGİYİ İZLEMEYE DIŞARIDAN GELEN KİŞİLERİN FOTOĞRAFLAR NEDEN KALDIRILDI DEMELERİ BİLE BENİ BUNDAN DOLAYI ÜZMÜŞTÜR...

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:25 - İp: 213.***.**7.234
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Emeklerinin çöpe atılmsı diye bir şey söz konusu değil,çünki en fazla paya sahipsin,sergiyi 2 gün ilan ettik o fotografların oraya nakilini ne şartlrda yaptık,zarar görenleri tekrar yaptırdık.Fotografların alınması suç olmuş gibi algılandı,fotografların sökülmesi saatinde ve zamanında yapıldı,Sergi tarihi belli idi sonradan gelenlerin
fotograflar neden söküldü deme hakları yoktur.Uzaktan davulun sesi hoş gelir,zimmetimizde olan fotogrflara sahip çıkmak ve bundan sonra olacak sergiye zaiatsız göndermektir amacımız,fotografını talep eden arkadaşlarda vardır etmeyenlerde,bu kararı yalnızca kendileri verebilir.En azından benimle konuşup serginin devam kararını verseydin.

Tarih: 18 Eylül 2007, 12:40 - İp: 85.***.**0.188