zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Netfotograf Sergisi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEVGİLİ NETFOTOGRAF DOSTLARI............NETFOTOGRAF DOSTLARI SERGİMİZE VERDİĞİNİZ İNANILMAZ DESTEK VE KATILIMDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...ARTIK FOTOĞRAF ALIMLARIMIZ SONLANDIRILMIŞTIR.......BUNDAN SONRAKİ ZAMANDA FOTOĞRAFLARI ELİMİZE ULAŞMAYAN DOSTLARIN FOTOLARINI ANCAK KABUL EDEBİLECEĞİZ.....ARTIK GERİ SAYIMA BAŞLAYIN.....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15-16 EYLÜL TARİHLERİNDE KESİN TARİH MALTEPE NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİNDE SADECE NETFOTOĞRAF DOSTLARININ KATILACAĞI FOTOĞRAF SERGİSİNDE YER ALMAK İÇİN GEREKEN BİLGİLER;

1-)FOTOĞRAF BOYUTU;TERCİH EDİLEN FOTOĞRAF BOYUTU 30*40 VE SİYAH ÇERÇEVE OLMASI GEREKMEKTEDİR,DİĞER BOYUTTA 20*30 DUR

2-İSTANBUL DIŞINDAN FOTOĞRAF GÖNDERECEK ARKADAŞLAR EN GEÇ 12 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR AŞAĞIDAKİ ADRESE ÇERÇEVELİ VE MUHAFAZALI BİÇİMDE GÖNDERMESİ RİCA OLUNUR

3-)KATILACAK ARKADAŞLARIN TOPİKTE TEĞİTLERİ RİCA OLUNUR.BU ŞEKİLDE SERGİDE TEĞİTE GÖRE YER AYRILACAKTIR.

4-)ARZU EDEN ARKADAŞLAR 2 FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİRLER.

15-16 EYLÜL NETFOTOGRAF DOSTLUĞU FOTOĞRAF SERGİSİ KESİN TARİHTİR...

S E R G İ A Ç I L I Ş S A A T İ : 14 : 00 ( C U M A R T E S İ )

ELDEN TESLİM ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR AVRUPA YAKASI İÇİN NECAT EDİNCİK (nctenk),ANADOLU YAKASI İÇİN ONUR GÖKKUŞ (zarazara58) İLE İRTİBATA GEÇSİN.İRTİBAT NUMARALARI AŞAĞIDADIR...

FOTOĞRAF TESLİMİ İÇİN SON TARİH 12 EYLÜL...

NECAT EDİNCİK TEL.:

o5353410851 Ev.0212 880 8925

ONUR GÖKKUŞ TEL.:

0555 559 71 85

FOTOĞRAFLARIN GÖNDERİLECEĞİ ADRES

PINARTEPE MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:128 BURÇAK SİTESİ E.1 D.1 34528 BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL NECAT EDİNCİK ****nctenk****

SERGİ ADRESİ:YALI MAHALLESİ KARAAĞAÇ SOKAK NO:14 NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ MALTEPE/İSTANBUL

BEŞÇEŞMELER MEYDANI...

SERGİMİZE DESTEK ERMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR: AFİŞİMİZE YORUM YAPARAK ANASAYFAYA ÇIKMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ

AFİŞİMİZE YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ADRESTE SIKINTI YAŞAYABİLECEK OLAN ARKADAŞLARA EK BİLGİ: MAHALLENİN MUHTARLARI DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ MAHALLENİN MUHTARLARI KAHVESİ DERSENİZ HERKES GÖSTERECEKTİR,ÇOK YAKINLAR

[/IMG]

------------------------------------------------------

SERGİ GÜNÜ ARABASIYLA GELEN ARKADAŞLARA DUYURULUR...

EĞER ARABANIZDA YER VARSA MÜMKÜN OLDUĞUNCA SERGİMİZE GELECEK NETFOTOĞRAF DOSTLARINA YARDIMCI OLMAK ADINA ARABALARINIZDAKİ BOŞ YERLERİ KULLANALIM,SİZE YAKIN YERLERDEN VE YOL ÜSTÜNDEN NETFOTOGRAF SERGİMİZE GELECEK OLAN NETFOTOGRAF DOSTLARINA ARABANIZDA YER AYIRMAK RİCAMIZDIR...

BİZM GİBİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIMIZ EĞER ARABALARINDA YER VARSA KALKIŞ YERLERİNİ VE GEÇECEKLERİ GÜZERGAHLARI BİLDİRİRSE,GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ BUNU GÖREREK SİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR VE BİZE GELEN TELEFONLARLADA SİZLERE YÖNLENDİREBİLİRİZ...

HERŞEY ÇOK GÜZEL GİDİYOR...TEŞEKKÜRLER...

ANKARA,BURSA,İZMİR VE DİĞER İLLERDEN GELECEK NETFOTOGRAF DOSTLARI...NE ZAMAN,NERDEN VE HANGİ VASITAYLA GELECEĞİNİZİ TOPİKTE BİLDİRİRSENİZ,GRUP HALİNDE,SIKILMADAN VE ADRESTE ZORLANMADAN GELMİŞ OL

Tarih: 20 Ağustos 2007, 14:42 - İp: 213.***.**7.234
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

NCTENK -2 FOTOGRAF
ZARAZARA58-2 FOTOGRAF
EGE77 -2 FOTOGRAF
H.L.Y -2 FOTOGRAF
KUMKOY34 -2 FOTOGRAF
ATAKAN -2 FOTOĞRAF
CYAXAR -2 FOTOĞRAF
LOGY -2 FOTOĞRAF
CEMONE -2 FOTOĞRAF
DOGADENİZ -2 FOTOĞRAF
LAST HOPE -1 FOTOĞRAF
EFECAN -2 FOTOĞRAF
EASTWOOD -2 FOTOĞRAF
coffie -2 FOTOĞRAF
ACEMKIZI -2 FOTOĞRAF
PANCTOM -2 FOTOĞRAF
MANDYY -1 FOTOGRAF
AYVİL -1 FOTOĞRAF
KEMAN-1 FOTĞRAF
AYG - 1 FOTOĞRAF
ahmet07 1-fotoğraf
TRAPPER- 2 FOTOGRAF
dagli 2 fotoğraf
asuman.ka - 2 fotoğraf
nikon fm2 - 2 Fotoğraf
KONTRAST- 1 FOTOGRAF
warrior_tr - 2 FOTOGRAF
Evrin - 1 Fotoğraf

#evrin' tarafından 03.09.2007 01:04:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2007, 01:01 - İp: 85.***.**8.41
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

merhabalar..
netfotograf dostlugu adlı sergi hazırlıklarınız kolay gelsin demek istiyorum once..tasın altına elinizi koydugunuz içinde tesekkurler..site adına yapılan herseye sonsuz destek ve iyi niyetle yaklasıyorum.
daha once kişisel sürtüşmeler nedeniyle adı dostluk olan bir sergiye,adına yakısmayan davranıslara maruz kaldıgım için katılmayacaktım..neyseki bu problem cozuldu,ve sorunlar halledildi.panctoma buradan sevgiler.artık serginin benım içinde dostluk mısyonu kazandıgını soyleyebiliyorum..
--

--
ayrıca benım bırde onerim oalcak,sergide toplanan fotograflardan bır album yapılabilmesi mumkunmudur acaba?
sitede matbaa yada alakalı bir işle ugrasan uyelerimiz vardır kesin..masrafı maliyetı dusunulerek,eger mumkunse boyle birseyınde hayata gecirilmesi somut bir şeyler bırakmak adına daha hos olur sanıyorum.hepimizin evinde saklamaktan gurur duyacagı bir anı olmasının yanında bunların piyasaya surulmesi ve masrafı hariç kısmının bır kuruma bagıslanması mumkun olabilir belkide?
cok ütopikmi dusunuyorum suanda kestiremiyorum ancak enazından uzerınde dusunulebilecek bir mevzu sanırım...
---

hazırlıklarınızda kolay gelsin,eger istanbula gelebilirsem duzenleme ve dıger konularda yardımcı olmaya calısacagım..gelemezsem fotograflarımı manddy aracılıgıyla gondermeye calısacagım..ozaman tekrar irtibat kurarım..gorusmek uzere iyi aksamlar..

Tarih: 3 Eylül 2007, 01:14 - İp: 88.***.**9.104
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Bu sergi girişimimiz ana sayfadan üyelere bildirilse katılım muhteşem olur foruma girmeyen çok arkadaşımız var.

Tarih: 3 Eylül 2007, 01:41 - İp: 85.***.**3.47
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

Yönetime mail yoluyla bildirilirse tabiki yayınlanır, birde yayınladığımız fotoğrafların altına bilgilendirici yazılarla topiğin linki verilirse faydalı olur diye düşünüyorum.

Tarih: 3 Eylül 2007, 01:53 - İp: 85.***.**8.41
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hazır matbaa da yılbaşı için 2008 takvimi de bastırtalım..
12 yaprak ve her ay için içinde ufak karelerle basılsa derim.
Bir iki reklam da alınırsa iş daha kolay olacaktır.

Tarih: 3 Eylül 2007, 02:13 - İp: 88.***.**7.103
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

valla buda guzel oneri benim album fikrimden daha ucuza gelecektir,ama plandan once matbaa işleriyle alakalı bir uyemiz varsa ondan bır maliyet raporu almak lazım..
ondan sonra gorusmek daha mantıklı..yokmu matbaacı huuuu

Tarih: 3 Eylül 2007, 02:15 - İp: 88.***.**9.104
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Erkan kardeşim fikir gerçekten süper,bu konuda bir kaç tanıdık var araştırırız inşallah.

Tarih: 3 Eylül 2007, 02:25 - İp: 85.***.**3.47
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Matbaa ve matbaacı bulmak kolay.
Kalıp şablon vs hazırlanacak.
Geç kalınmadan okey denilirse güzel olur sonu..
Evvela sergi için çerçeve işleri bir bitse..Sırada öncelik bu.

Tarih: 3 Eylül 2007, 02:25 - İp: 88.***.**7.103
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Harika harika harika.....

çook güzel olacak çooookkk!!!!

hepiniz harikasınız arkadaşlar!!!

gaijin senin de gelmene çok sevindim bu faaliyete..

hoşgeldin

#panctom' tarafından 03.09.2007 02:28:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2007, 02:28 - İp: 88.***.**2.103
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Beylikdüzünde oturan ve B.çekmece de oturan matbaacı iki arkadaş var.
Onları bir arayıp soralım evvela..
Herşeyde bir hayır vardır..
Aydınlar'dan da sponsorluk alsak [Oktay'dan],reklam için.
Okullar açılsın hele..

Tarih: 3 Eylül 2007, 02:46 - İp: 88.***.**7.103