fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf. Com Fotoğraf Fuarında.

Netfotograf.com Photo&Digital07 Fuarında buluşuyor

12-15 Nisan tarihleri arasında, Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksinde düzenlenecek olan, Fotoğraf ve Digital Görüntüleme Teknolojileri Fuarına tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

Mütevazi "Netfotograf.com Buluşma Noktası"nda görev alabilecek dostlara ihtiyaç vardır.

m 2 'ye en yoğun "fotoğraf-sever" düşeceği kesin olan standımızda buluşmak dileğiyle. [>:D

Tarih: 1 Nisan 2007, 16:16 - İp: 81.***.**8.46
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

yüzünü gördükten sonra bende hayalkırıklığı yaratan tek kişi as(adnan)oldu ben kendisini şöyle 50 yaşlarında zannediyordum..meğer benim yaşlarımdaymış

Tarih: 21 Nisan 2007, 11:57 - İp: 88.***.**6.212
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hangi asalete kontras.

Tarih: 21 Nisan 2007, 11:57 - İp: 88.***.**9.69
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bir asaleti ancak baska bir asil bakış görebilir. Sen aramaya devam et

Evet as herkesi şaşırttı. Ama kendisi çok değerli bir abimiz. saygıda kusura gelmez..

Tarih: 21 Nisan 2007, 12:07 - İp: 88.***.**7.159
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fuarda böyle demiyordun ama. Pazarbey abi yanında durup feyzinden istifade edebilirmiyim. Elini öpebilirmiyim, belki arkadaşlar o zaman benide severler ver abi elini diye azmı dolaştın arkamda. Şimdi asilzade oldun da bizi görmez misin bre küffar isimli kontras.
Gerçi sen buna da fotomontaj dersin ama

Tarih: 21 Nisan 2007, 12:22 - İp: 88.***.**9.69
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

beni en çok şaşırtan kontrast oldu valla. Sitenin en hırçın delikanlısı olarak bildiğim kontrast, ne kadar da masum yüzlü, masum duruşlu birisiymiş.

Tarih: 21 Nisan 2007, 12:26 - İp: 212.***.**2.135
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Not:
Elimde kontrasın bana hediye etmek için yalvardığı r1 var. Geri verdim tabi. Keşke alsaymışım.

Tarih: 21 Nisan 2007, 12:29 - İp: 88.***.**9.69
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

hocha evet ben masumum. Melek yuzluyum. Çok tatlıyım. Ayyy yerim kendi kendimi..

pazarbeyin bakarsanız eli benim omzumda. Yani bana yaklaşmak icin can atan biriydi. Benim yuz ifadem ise hic oralı bile değil. neden yakınlaştırdın anlamadım.

Tarih: 21 Nisan 2007, 12:36 - İp: 88.***.**7.159
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Senin site içinde adamların var galiba. BEnim gönderdiğim fotoğrafta senin elin benim omzumda idi.
Allah ALlah.
Korktum senden valla. Cin olmadan adam çarpmaya başlamışsın.
Tehlikeli adammışsın vesselam. Hayretler içinde vkaldım.

Tarih: 21 Nisan 2007, 12:39 - İp: 88.***.**9.69
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

valla onu bunu bilmemde analar ne evlatlar doguruyor...

Tarih: 21 Nisan 2007, 13:29 - İp: 88.***.**7.159
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

ya arkadaşlar buraya öyle fotograflar yüklüyorsunuz ki, netfotografın adını batırıyorsunuz. Ne bu renkler, kontrast, netlik, kadraj... herşeyiyle içler acısı. Yazık, yazık, Sitenin en kelli felli adamları böyle mi fotograf çekebiliyor.

Tarih: 21 Nisan 2007, 13:35 - İp: 88.***.**4.144