fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf. Com Fotoğraf Fuarında.

Netfotograf.com Photo&Digital07 Fuarında buluşuyor

12-15 Nisan tarihleri arasında, Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksinde düzenlenecek olan, Fotoğraf ve Digital Görüntüleme Teknolojileri Fuarına tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

Mütevazi "Netfotograf.com Buluşma Noktası"nda görev alabilecek dostlara ihtiyaç vardır.

m 2 'ye en yoğun "fotoğraf-sever" düşeceği kesin olan standımızda buluşmak dileğiyle. [>:D

Tarih: 1 Nisan 2007, 16:16 - İp: 81.***.**8.46
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Ben cumartesi sabah fuardayım, öğleden sonra tekrar gelmeyi düşünüyorumç Pazar günüde işim çıkmassa fuardayım.

Tarih: 10 Nisan 2007, 16:51 - İp: 212.***.**0.50
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Valla AS işi ya perşembe yada cumartesi satabilirim iki gün birden olmaz Hereke'de bir okulun akıllı sınıf projesi var ... onunla uğraşıyoruz.

Eğer Perşembe gelmem elzem değilse Cumartesi geleyim diyorum aslında ama Fdiker'i zorda bırakmak istemem....

Tarih: 10 Nisan 2007, 17:08 - İp: 81.***.**7.214
melrock
melrock (üye)
İstanbul / Amatör

Bende fuar ile ilgili 2 şey sormak istiyorum.

Birincisi fuara giriş ücretli mi yoksa ücretsiz mi? yada online davetiyeyi doldurup onixon'un sayfa 4'de verdiği davetiye formunu da printerdan çıktı olarak alırsak mı ücretsiz oluyor? peki onu girişte kabul etmezlerse ne kadarlık bir giriş ücreti gerekir.

İkincisi ise yine sayfa 5'de verilen fuar salonunun krokisi üzerinde buluşma noktası gösteriliyor. acaba fuar sadece o tek salonda mı olacak yoksa başka salonları da kapsayacak mı? çünkü o krokide Bükey'i göremedim de.

Tarih: 10 Nisan 2007, 17:10 - İp: 81.***.**7.88
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Murat sen cumartesi gel, bende oradayım görüşürüz.
Fikret nasılsa perşembe günü orda stand a o bekler.

Tolga tamam cts. ve pazar orada görüşürüz.

Tarih: 10 Nisan 2007, 17:13 - İp: 88.***.**2.147
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

AS benim gönlümde cumartesi gelmekten yana ve sizlerle tanışmaktan tabi

ama verilen söz tutulmalıdır, tabi Fdiker acırda "tamam yaw gelme lanet olsun!" derse Cumartesi hoplaya zıplaya gelirim

Tarih: 10 Nisan 2007, 17:28 - İp: 81.***.**7.214
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Muratsen, senle tanışmayı çok isteriz. Keşke Cumartesi gelsen

Tarih: 10 Nisan 2007, 17:40 - İp: 212.***.**0.50
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

kalpler bir arkadaşlar bende sizlerle tanışmayı çok istiyorum [>:D

Tarih: 10 Nisan 2007, 17:48 - İp: 81.***.**7.214
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yürümüye başladım.Şu anda bozüyük yakınlarında bir internet kafeden yazıyom.Akşam olmadan bozüyüğe yetişeyim.

Tarih: 10 Nisan 2007, 18:30 - İp: 88.***.**0.188
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Geçtiğin yerlerin fotoğraflarını da çek pazarbey, belki fuarda mini bir sergi açarsın.

Tarih: 11 Nisan 2007, 11:16 - İp: 212.***.**0.50
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Sevgili @muratsen, "tamam yaw gelme lanet olsun!"

Sevgili @melrock, şimdi fuar yönetimiyle görüştüm. Davetiyesiz gelmeniz durumunda giriş ücretli olacakmış. (5 ytl) Yukarıdaki "bedava online bilet için tıklayın" bölümünden ilgili formu doldurun. Mail adresinize gelen davetiyeyi printerden çıktı alıp fuara giriş yapabilirsiniz. Fuarla ilgili diğer bilgilere www.photodigital07.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Tarih: 11 Nisan 2007, 11:51 - İp: 81.***.**8.46