kamikazes
kamikazes (üye)
İstanbul / Amatör

Makinem Düştü !!!

merhaba arkadaşlar sony h1 fotograf makinam vardı. geçen adalara gittim fotograf çekmek için, ve cantamın içinden fırladı ve yere düştü seçim tuşu kırıldı yani sadece makinanın dış yüzeyinde hasar var. bunu yaptırmak istiyorum. Ama çok pahalı olucağından korkuyorum. sonuçta sony servisi çok pahalıdır ne yapmalıyım.

Tarih: 29 Ağustos 2007, 21:30 - İp: 85.***.**3.87
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çekim Yaparken Bir Sorun Çıkarmıyorsa,Çok Para İstiyecekLer Diye Düşünüyorsan.. Hiç Yaptırma Sonuçta Makinanın Görüntüsü DeğiL İşLevi ÖnemLidir..

Geçmiş OLsun.

Tarih: 29 Ağustos 2007, 21:38 - İp: 88.***.**4.54
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

merhaba eger ebay gibi sitelerden bazuk olartak satiliyor arasira takip edip dis kasasi saglam olani cok ucuza alip sadece degistirdiginizde olur bence tabi bi san maliyet ama ck düsük

Tarih: 29 Ağustos 2007, 22:19 - İp: 87.***.**7.142
kamikazes
kamikazes (üye)
İstanbul / Amatör

Çekim Yaparken Bir Sorun Çıkarmıyorsa,Çok Para İstiyecekLer Diye Düşünüyorsan.. Hiç Yaptırma Sonuçta Makinanın Görüntüsü DeğiL İşLevi ÖnemLidir..

Geçmiş OLsun.

teşşekür ederim.. seçim yeri kırıldı o yüzden onu parmağımla çevirmem çok zor oluyor.. mecburum yani

merhaba eger ebay gibi sitelerden bazuk olartak satiliyor arasira takip edip dis kasasi saglam olani cok ucuza alip sadece degistirdiginizde olur bence tabi bi san maliyet ama ck düsük.

mantıklı gibi geliyor da sitelerle uğraşmak ve yurt dışından kargo masrafı filan gibi sorunlar çıkar diye düşünüyorum. ama güzel bi fikir sağol araştıracam..

başka bi fikri olan arkadaşlarmız varmı sony servisine gidipte ucuza yaptırabilen veya başka biyerde?

Tarih: 29 Ağustos 2007, 23:28 - İp: 85.***.**3.87
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

enazından servıse gıdıp bır fıyat alın derim..

Tarih: 30 Ağustos 2007, 02:28 - İp: 85.***.**0.137
  • 1