tguner
tguner (üye)
İstanbul / Amatör

Kurs Mu Okul Mu?

Merhaba,
ben myo grafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünü bitirdim. ancak grafik tasarım konusu biraz mecburi olduğundan fotoğrafçı olmak en büyük hayalim. dgs ile fotoğrafçılık bölümüne geçiş yapabiliyorum ancak sizce okulunu okuyarak mı bu hayalimi gerçekleştirebilirim yoksa iyi, kaliteli bi kurstan eğitim alarak mı? hangsi daha faydalı ve yararlı olur? çünkü ben öyle elime bi makine alıp 3-5 özellik öğreniyim, bi iki stüdyoda çalışıp deneyim ediniyim böylece fotoğrafçı olurum kafasında değilim. bu işe gerçekten bütün hayatımı adamak, moda fotoğrafçılığı konusunda profesyonel işlere imzamı atmak hedefim. bunun için ne gibi yollar gerekli, bunu öğrenmek istiyorum. işin ustalarından da bu konuda fikir almak istedim.
Şimdiden çok teşekkürler

Tarih: 10 Eylül 2012, 15:05 - İp: 212.***.**8.212
fatih1453
fatih1453 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Ben bierbir kurs aldım. biraz pahalıydı ama deydi. Çünkü ne öğrenmek istediğimi söyledim. oda açık açık her şeyi öğretti

Tarih: 17 Ocak 2015, 18:43 - İp: 95.***.**5.41
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Mektepli olun. Okuyun. Diploma ve etiket sahibi olun.
Gerisi arkadan gelir.

Tarih: 17 Ocak 2015, 23:11 - İp: 176.***.**1.146
itugulumeri
itugulumeri (üye)
İstanbul / Amatör

Ben kurs aldım. Bence şimdiki bölümünü bitir grafik tasarımı ve fotoğrafçılık iç içe zaten. Sende de bu kadar istek varken kursla birlikte çok rahat yükselirsin. servisimo diye bi internet sitesinden buldum kursu. Fiyatları çok uygun kurslar var. Bakmanı öneririm.

Tarih: 5 Mayıs 2015, 16:05 - İp: 88.***.**1.62
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Yıllarını, tüm enerjisini bu işe ayıranlar bir yanda.. "-parasını veriyorum, herhalde herşeyi öğretirler." diyenler bir yanda.. Okullu veya alaylı olmak paralel, kurs görmek ...... Gülme geldi yazamıyorum.. bir kaç gün veya bir kaç haftada öğrenilir.. tabi tabi.

Tarih: 5 Mayıs 2015, 20:23 - İp: 85.***.**5.42
prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Ben de önce okul diyorum Kursa ne zaman istersen gidebilirsin

Tarih: 5 Mayıs 2015, 20:56 - İp: 95.***.**9.13
  • 1