hande1980
hande1980 (üye)
İstanbul / Amatör

Kitap

Merhaba
ben fotografçılık temelleri üstüne yazılmış kitaplar arıyorum, tavsiye edebilecğiniz kitaplar varsa sevinirim.

Tarih: 4 Temmuz 2007, 17:45 - İp: 81.***.**4.96
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

bilmiyorum ama akıl verebilirim... googleden fotoğrafçılık kitabı yazın çıkacaktır

Hedgecoe´dan, siyah-beyaz fotoğrafçılık teknikleri üzerine kitabı varmış

umarım aradığınızı bulabilirsiniz

Tarih: 4 Temmuz 2007, 20:10 - İp: 88.***.**0.134
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

http://kitap.antoloji.com/kitap.asp?kitap=235837

Bu üstteki linkteki kitap fotoğrafın unsurları hakkındaki en iyi kitap, herkesin edinmesi gerekir diye düşünüyorum, insanın ufku genişliyor. Alanında yazılmış en iyi kitaplardan birisi....

Teknik konular üstüne bir kitaptan ziyade NationalGeographic dergisinin 4 Cd lik eğitim setini öneririm, o da hemen her şeyi derli toplu ve similasyonlarla anlatıyor. Onu edinmek için dergiye bir telefon etmeniz yeterli, 20 ytl gibi bir fiyata adresinize yolluyorlar.

Tarih: 4 Temmuz 2007, 20:27 - İp: 85.***.**4.218
sancho
sancho (üye)
İzmir / Amatör

-levent kılıç fotoğrafa başlarken her fotoğrafçıda olması gereken bir kitap
-emre ikizler ve faruk akbaş'ın fotoğraf teknik okumaları
-john hedgecoe'nin her yönüyle fotoğraf sanatı diye bir kitabı bu biraz daha sadeleştirilmiş anlatımıçok az
-sabit kalfagil kompozisyon fotoğraf okumayı öğrenmek için çok açıklayıcı gerçek bir kitap
-tom ang digital fotoğrafçılık bu sadece digital için pratik bilgilerin verildiği bir kitap

Tarih: 5 Temmuz 2007, 00:17 - İp: 85.***.**2.230
ayhankurt
ayhankurt (üye)
Antalya / Amatör

Ben de fotoğrafçılığa merak saldım. İnternette kitaba gerek kalmadan da bir çok temele ve detaya ulaşabilirsiniz. Bunun dışında okuduğum fotoğrafçılık kitapları içinde en çok Doğada Dijital Fotoğrafçılık-James Martin kitabını beğendim. Bakmayın doğada dediğine. Bir çok terimi ve konuyu aydınlatıp daha önce duymadığım püf noktalarını veriyor.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 09:23 - İp: 85.***.**6.2
  • 1