enes84
enes84 (üye)
Konya / Amatör

İstanbula Gidiyorum Yardım

ARKADAŞLAR İSTANBULA GİDİYORUM GİDEBİLECEĞİM MEKANLAR NERELER ÖNERİNİZ VARMIDIR TEŞEKKÜR EDERİM FARKLI YEERLER KEŞFETMEK İSTİYORUM AMA KAYBOLMAKTA İSTEMİYORUM
AMAÇ : FOTOĞRAF

Tarih: 3 Haziran 2016, 10:48 - İp: 195.***.**7.230
kemalkurt12
kemalkurt12 (üye)
İstanbul / Amatör

Öncelikle ne tarz fotoğraf çektiğinizi bilmemekle beraber gidilebilicek çok yar var :

Eminönüne gidip balıkçı fotoğrafları , vapur martı kombinleri güzelinde günbatımı fotoğraflar çekilebilir

Karaköye gidip eski yapılar ile günümüzü kombinleyip past-fature fotoğraflar çekilebilir

Emirgana gidilip ilk başka çekicek bişey yokmuş gibi gözükürken piknik yapan insanlardan uzaklaştıkça çekilebilecek eski çeşmelerden tutun heykelimsi eski taşlara kadar bir çok nesne bulunup bunları doğayla kombinlemelte mümkün

Çok bilinmez ama eyübe gidip ara sokaklarında çok etkileyici binalar bulunabilir sahile inip yaratıcılığa göre çok efektif fotoğraflar çekilebilir

Bunun yanı sıra daha gidilebilicek çok yer var aklıma gelen ve benim uğrak mekanlarım bu çevreler otobüsle kolay gidebileceğiniz yerler kaybolmassınız kaybolsanız bile bi esnafa yol sorduğunuzda kolayca yolunuzu bulabilirsiniz

Umarım yardımcı olabilmişimdir . Kolay gelsin

Bitirmeden önce aklıma gelen bir yer daha var istanbul bilgi üniversitesinin santral kampüsüne gidip 100 yıl öncesinin fabrika hayatını ve çelik yapıların etkileyici havasını hissedip fotoğraf çekebilirsiniz . Kampüsede giriş izni almanıza gerek yok girmek serbest bir güvenlik görevlisine müze tarafını sorarsanız rahatlıkla bulabilirsiniz . Tekrardan iyi günler kolay gelsin

Tarih: 3 Haziran 2016, 12:03 - İp: 194.***.**9.85
nikonfili
nikonfili (üye)
Yurtdışı / Amatör

.

#kesim00' tarafından 14.06.2016 19:20:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Haziran 2016, 13:56 - İp: 212.***.**7.90
  • 1