erdonmez89
erdonmez89 (üye)
İstanbul / Meraklı

Genç Fotoğrafçılar İçin Yarışma...

genç fotoğrafçılar için yarışma düzenlense ne kadar güzel olur ya!!! Olunca haberimiz olmuyor moralim bozuluyor birbirimizi haberdar edelim...
bu sitede 18 yaş altı üye yokmu acaba??

Tarih: 2 Kasım 2005, 01:18 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

18 yaş altı yarışma olunca bunun sana getirisi ne olacak aslında pek anlamış değilim...Yaşıtlarınla hasbihal etmenin daha zevkli olacağını düşünüyorsun haklısındırda...bu tarz ilanlar daha çok okullara asılan afişelrde gozume carpardı benım hatırladığım.bununla birlik de bu sitede Yaş farkı pek gozetilmiyor farkındaysan hatta Yaş Muhabbeti nerdeyse olmuyor(gerci Dadanagast ın yaşını hesaplama konusunda parmak hesabına başvurduk ama onun haricinde yok ) Tavsiyem mumkun olduğunca Tecrübeli arkadaşların tecrübelerinden yararlan bu senın için aslında dezavantaj değil avantaj hukmundedır...

#Huzun_seli' tarafyndan 02.11.2005 11:32:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2005, 11:30 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Takip etmen gerekir. Geçtiğimiz günlerde fotoğraf dergisinin liseli fotoğrafçılar yarışması sonuçlandı. Bunun dışında Türk Fotoğrafında genç soluklar isminde bir festival düzenlendi ve bir ay sürdü. Biraz araştır takip et dergi oku bizlere sor.

Tarih: 2 Kasım 2005, 12:43 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

pazarbey beni yaslandirdi valla..
..
erdonmez89, bak ceko cok guzel orneklemis.. benim sana tavsiyem bir dergiye abone olman.. boylelikle fotografcilik konusundaki haberleri kacirmazsin..
burada her ay sormak da olmaz. (yani bu ay birseyler oluyor mu gibilerinden..)
.......

icinde oldugun durumu cok iyi anlayabiliyorum, yasitlarinla birlikte yarismak istemen cok normal..
sitede bir de murat 856 var benim bildigim senin gibi lisede okuyan.. cok da neseli birisidir, hatta cok da aktifdi ama son gunlerde pek gorunmuyor..
benim sana tavsiyem ona bir mesaj at.. kendini tanit.. ve dusuncelerinden bahset..
................................

bu arada genc fotografcilar icin zaten yarisma duzenleniyor sitede..
galeriye girip ayin konusu bolumune bak, detaylar orada yaziyor..
gorusmek uzere.

Tarih: 3 Kasım 2005, 12:41 - İp: yok
  • 1