pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fotoğrafların Kalitesi

Arkadaşlar;
Fotoğrafların kalitesinde inanılmaz bir yükseliş var. Pekçok amatör arkadaşımız profesyonul fotoğrafçıları aratmayacak fotoğraflar çekiyorlar.
Ben hayran hayran bakıyorum.Bilmiyorum siz neler düşünüyorsunuz.

Tarih: 9 Nisan 2006, 00:00 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

bir kaç gün önce aynı konuyu açıp aynı duyguları ifade etmek istiyordum siz benden çok yaşayacaksınız gerçekten inanılmaz bir kalite artışı var bir kaç ay önce pek çok yorum alacak fotoğraf bugün diğer fotoğrafların yanında yüzüne bile bakılmaz hale geliyor.kaliteli makinelerin ucuzlaması sitedeki üye sayısının artması herkesin fotoğrafçılık bilgisini geliştirmesi kaliteyide yükseltiyor.

Tarih: 9 Nisan 2006, 00:07 - İp: 212.***.**6.82
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Güçsav beriber çok yaşayalım. BEn hayretler içindeyim. Gerçekten de dediğiniz gibi.

Tarih: 9 Nisan 2006, 00:08 - İp: 88.***.**6.225
tırtıl
tırtıl (üye)
Ankara / Amatör

Sayın Pazarbey. İşte paylaşmanın güzelliği sizin dile getirdiğiniz konuda berraklaşıyor. Sizlerin bu kadar iş yoğunluğu arasında özverili ve karşılık beklemeden yaptığınız çalışmalar, testler, siz ve sizin gibi çok değerli birçok üye arkadaşın da karşılıksız sırf fotografa gönül vermiş olmaları ve bu sevgilerini tecrübeleri ile harmanlayıp diğer üyelerle canı gönülden paylaşmalarının neticesidir o kaliteli dediğiniz yeni çalışmalar...
Paylaştıkça daha da güzel eserler ortaya çıkacak, onun hazzını duymak da bu konuda bu kadar çok emek veren sizlere düşecektir. Teşekkürler

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:05 - İp: 88.***.**4.43
tamron
tamron (üye)
Yurtdışı / Amatör

Merhaba arkadaslar.
Evet bende onu farkettim. Fotograflarin kalitesi gün gectikce artiyor. Bana göre bu cok güzel bir sey.
Hem sitenin kaliteside artmis oluyor.

Saygilar

#tamron' tarafyndan 09.04.2006 09:54:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:27 - İp: 84.***.**9.222
m.m.gökhan
m.m.gökhan (üye)
Samsun / Amatör

Maalesef haklısınız pazarbey...
Sinir oluyorum yaa....

Bari fikirlerinizi paylaşıp daha fazla ileri gitmelerine yol açmayın. Raiting yapıp şımartıyorsunuz, ondan sonra al sana bi fotoğraf daha, bidaha, bidaha...

Ben bu sitede başarılı amatöre karşıyım. Bi şekilde ustalara saygısızlık oluyor yani... Di mi?!

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:37 - İp: 85.***.**0.144
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

m.m.gökhan bey... alemsiniz vallahi....

Tarih: 9 Nisan 2006, 11:31 - İp: 85.***.**8.255
a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bide bakıyorsun altında amatör-meraklı yazıyor kıskanıyorum valla

Tarih: 9 Nisan 2006, 14:16 - İp: 85.***.**1.152
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

stüdyocular bile kıskanıyorsa bizim kisi normal yani.

Tarih: 9 Nisan 2006, 22:35 - İp: 88.***.**6.225
myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın pazarbey inanın bazı arkadaşların çektikleri fotoğraflara gıpta ile bakıyorum.Başarıların devamını diliyorum.Bence her çekilen fotoğraf karesi çeken kişi için bir sanat eseridir.Saygılarımla

Tarih: 10 Nisan 2006, 08:36 - İp: 85.***.**7.3
  • 1