didemm07
didemm07 (üye)
Eskişehir / Amatör

Fotoğraf Yorumları

sizin de dikktainizi çekti mi bilmiyorum ama fotoğraf yorumlarına hep tebrik ederim çok güzel gibi yorumlar yapılıyor adam gibi bi eleştiri yok. fotoğrafın eksikliğini söyleyen de yok fotoğrafçıyı uyaran da site iyi hoş da bu yönü çok kötü

Tarih: 12 Ağustos 2007, 23:23 - İp: 88.***.**5.41
osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Burada size katılmamak mümkün degil. Teknik yorum yapılmıyor.

Tarih: 12 Ağustos 2007, 23:58 - İp: 85.***.**1.112
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Haklısınız ama bu konuda açılan birçok konu başlığı var oralara da yazarsanız çok parçalanma olmaz konu üzerindeki görüşlerde.

Hatta sizin tek suçunuz bayan olmak olduğu için sıradan bir fotoğrafınız olsa da mükemmel fotoğraf olmuş süper gibi yorumlar gelebilir.Kolay kolay düzelebilecek bir durum değil,bazı düzenlemeler getirilebilir ama her zaman bu düzenlemelerde bir açık bulunuyor.

Ben de benim acemi fotoğraflarıma eleştiri getiremeyenlerden epey sıkıldım ama napalım

Tarih: 13 Ağustos 2007, 00:49 - İp: 88.***.**2.68
isbucay
isbucay (üye)
Konya / Amatör

didemm07 bu topik kusura bakmayın ama kirlilik yaratıyo.eğer biraz forumda neler olup bittiğini sıkı bir şekilde takip etseydiniz aynı konudan bir çok topiği görebilirdiniz. hatta ben size çok konuşulan ve hala yankı bulmayan bir topiği önsermek istiyorum.Sayın Dilaver beyin açmış olduğu bir topik;

http://forum.netfotograf.com/onerileriniz.asp?msg_id=23854

Bu ilginizi burayada yansıtabilirsiniz.duyarlılığınız içinde teşekkür ederim;ama topik açarken de lütfen biraz dikkat edelim.

Tarih: 13 Ağustos 2007, 01:07 - İp: 88.***.**8.35
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

"adam gibi bi eleştiri yok."
adam gibi sizde önce konu açmadan biraz daha dikkatli olsanız tabir sizden oldugu için mazur görün. selamlar

Tarih: 13 Ağustos 2007, 10:52 - İp: 85.***.**9.25
missdani
missdani (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

çok doğru...sanırım insanlar sadece beğendikleri fotolara yorum yapmaya tenezzül ediyorlar oysa amaç hataları farketmek,kendini geliştirmek...

Tarih: 13 Ağustos 2007, 22:40 - İp: 85.***.**1.130
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

adam gibi elestiriyi siz goremediyseniz bu olmadigi anlamina gelmiyor teknik yorum yapan iyi ise iyi kotuyse kotu diyen yol gosteren bircok arkadasimiz var Didem hanim bence once siz (sizin tabirinizle) "adam gibi olmayan elestirilere bakacaginiza adam gibi fotograf ekleyin derim ben.. Saygilarimla..

Tarih: 15 Ağustos 2007, 00:01 - İp: 196.***.**2.37
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

zafer abiye katılmamak mümkün değil.. önce özeleştiri

Tarih: 15 Ağustos 2007, 00:16 - İp: 88.***.**5.254
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

sitede fotoğrafınız da yok, yaptığınız yorum da

niye siz adam gibi yorumlarla diğer arkadaşları aydınlatmıyorsunuz.

Tarih: 17 Ağustos 2007, 16:43 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 25 Ağustos 2007, 21:55 - İp: 88.***.**9.31
arogant
arogant (üye)
Yurtdışı / Amatör

Kisa süredir aranizdayim ve gördügüm kadariyla yogun gruplasmalar var karsilikli yazilan yorumlar falan yani buda komik oluyor... Herkes birbirine gaz veriyor... Gruplasmalara katilmiyorsan senin fotona bile bakilmiyor yani yorumlar ismlere göre yapiliyor...

Tarih: 30 Ağustos 2007, 13:03 - İp: 88.***.**5.52