boncukm
boncukm (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf Çekmek İçin İnsan Bulamıyourm

fotoğrafımı geliştirmek istiyorum ama çekecek birilerini bulamıyorum dar bir çevrede yaşıyorum ve tanıdığım insan sayısı yok denecek kadar az fotoğrafımı geliştirmek istiyorum ama çekecek birilerini bulamadığım için öylece kalıyor yapmak istediğim bana fikir verecek varmı çekmek için birilerini nasıl bulayım gazeteye ilan falanmı vereyim ne yapayım yardımcı olursanız sevinirim ilk fotoğraf çekmeye nasıl başladınız çekmek için insanları nasıl buldunuz bunlarıda yazabilirsiniz

Tarih: 11 Nisan 2014, 19:48 - İp: 94.***.**4.67
koray.mat
koray.mat (üye)
İzmir / Amatör

Öncelikle bi arkadaşın üstünde kendini geliştir. 1 tane bile arkadaşın yoksa model olarak mahallenin bakkalını, manavını, sokakta parkta top oynayan çocukları vs kullan. Sonrasında facebookda fotografcılık kulüpleri var, onların gezilerine katıl. Arkadaş çevreni arttırırsın. Bunların hepsi için zaman gerekli. Belli bir yerden sonra zaten sana gelip ya benim söyle fotomu çeksene diyenler olacaktır. Öyle gazateye ilan verip gelcek olan arkadaşa para bile vericem desen, hiç tanınmadığın için kimse gelmez.

Tarih: 13 Nisan 2014, 11:54 - İp: 188.***.**7.131
tomaydin
tomaydin (üye)
İstanbul / Meraklı

istanbulda yaşayıp fotografını çekecek insan mı bulamıyorsunuz

Tarih: 15 Nisan 2014, 14:49 - İp: 78.***.**2.79
fimir
fimir (üye)
Bolu / Doğa Fotoğrafçısı

sakin olmanı tavsiye ederim ve sabırlı olmalısın.
fotoğrafcı iyi bir gözlemcidir kendini geliştirecek birilerini bulamıyorsan çekecek fotoğraf da bulamazsın.
sabırlı ol ..

Tarih: 15 Nisan 2014, 18:22 - İp: 212.***.**4.114
boncukm
boncukm (üye)
İstanbul / Amatör

çok sağolun

Tarih: 18 Nisan 2014, 20:29 - İp: 94.***.**4.67
  • 1