gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Fotoğraf Aşkına !!

Biliyorum çok konu açtım bu aralar ama gerçekten antalyalı fotoğrafçılara ihtiyacım var...

ben öğrenmek istiyorum. bilgiye açım. içim içimi yiyor bu durumum..

işin gerçeği şu ki baya yanlız kaldım fotoğrafçılık açısından. doğru dürüst bir şeyler üretemiyorum bu aralar.. belki ben yeteneksizim belkide ilham perilerim yanımda yok bu aralar. bunlar bilinmez ama kesin olan şey var ki imkanlrım ve destekçilerim çok az ve bu beni baya olumsuz etkiliyor.

antalyada fotoğraf adına çalışma yapabileceğim yada fotoğraf üzerine bir iş olsa çok mutlu olurdum. baya katkısı olurdu fotoğrafçı olmak isteyen kimliğime. yanlış anlamayın profosyonel yada usta fotoğrafçıların yaptığı işlerden talep etmiyorum. sadece asistanlık yani gerekirse ayak işlerine bile bakarım. yeterki bir fotoğrafçıyla temas halinde oluyum. inanın buna çok ihtiyacım var. umarım sesimi duyarsınız.

saygılar...

#gurhan_87' tarafından 27.12.2007 18:14:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Aralık 2007, 18:11 - İp: 88.***.**2.7
hayalperisi
hayalperisi (üye)
Kırıkkale / Meraklı

slm anladığım kadarıyla sen fotoğraf çekmeyi seviyorsun ve ilgileniyorsun bende senin gibi fotoğraf çekmeyi,fotoğraf yorumlamayı.sürekli fotoğrafla ilgili işler yapmayı seviyorum ve istiyorum umarım yardımcı olan biri çıkar

Tarih: 4 Ocak 2008, 17:59 - İp: 88.***.**8.94
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

pek sanmam

sizinde ilgi göstermenize sevdim... fotoğrafçılık gerek hobi gerekse meslek olarak en güzel şey bence...

Tarih: 4 Ocak 2008, 20:00 - İp: 85.***.**6.239
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

keşke bi işletmem olsanada sana yardım etsem bence moralini bozma ve calışmaya devam et belkide sende bişeyler yapa bilirsin sadece girişimcilik olmalı

aynı durumda olan biri olarak konusuyorum su askerlik işimi bi halletsem 4 elle sarılırım ama askerlik kapıda ha gittim ha gidicem

Tarih: 4 Ocak 2008, 21:27 - İp: 88.***.**7.101
  • 1