kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Filimin Resmin Çekme?????

slm size 2 sorum olacaktı.

1.sorum bilgisayarda medya player veya başka bir programda seyrettiğimiz bir filimin fotograflarını çekmek istiyorum klavyeden print screen den yapınca görüntü kayıt edince gözükmüyor.

bunu yani oynayan filimdeki bir bölümün resmini nasıl geçerim belli bir programı var mı?varsa nerden Bulabilirim link gibi elinizde bilgi varsa sevinirim.

2.sorum ise elimizdeki filimden istemediğim bölümleri çıkarmak istiyorum.Bunu bilgisayarın movie maker programıyla kesiyorum herşey güzel ama filimin çözünürlüğü düşük oluyor en yüksek seçeneği işaretleyerek kayıt etsem dahi orjinal filimin çözünürlüğü kadar net olmuyor.Bu 2 konu için yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim sağ olun!

Tarih: 9 Ekim 2006, 23:03 - İp: 85.***.**5.1
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

1-camtasia
2-windvd creator

Tarih: 9 Ekim 2006, 23:08 - İp: 88.***.**7.116
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

ingine teşkkürler google den arattım buldu ama demo creaklisini bulabileceğim bir adres biliyor musunuz?
şimdi çıkmam gerekiyor yarin ilk fırsatta cevabınızı okuyacağım yardımınızı bekliyorum lütfen!

Tarih: 9 Ekim 2006, 23:12 - İp: 85.***.**5.1
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

cracksiz kullandım bende. Belirli bir deneme suresi var. sanırım bir ay.

İkincisi icin ise yine googlede yeterli secenek var. Onunda deneme surumu var sanırım 7 gun..

Tarih: 9 Ekim 2006, 23:20 - İp: 88.***.**7.116
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

1-camtasia
2-pinacle

Tarih: 10 Ekim 2006, 00:45 - İp: 81.***.**8.95
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

pinnacle da iyi bir alternatif. render suresinkdeki uzunluk nedeniyle benim pek dikkatimi cekmiyor. Ama kimi zamanlarda da kullanfıgım bir program.

Tarih: 10 Ekim 2006, 00:49 - İp: 88.***.**7.116
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Evet render süresi çok uzun ama bilmiyorum arayüzü çok kullanışlı..Çok pratik..50 dakikalık 5 film yaptım ve çok güzel sonuçlar çıktı ortaya..Bir de render konusunda media studio çok iyi ..Alternatif olarak bu da düşünülebilir

Tarih: 10 Ekim 2006, 01:09 - İp: 81.***.**8.95
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yardımlarınız için teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacam sağ olun [>:D

Tarih: 10 Ekim 2006, 17:54 - İp: 85.***.**5.1
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

camtasia zaten benim bilgisayarda kuruluymuş yeni fark ettim ekranı kayıt etmek için indirmiştim.bide kullanımını çözsem süper olacak sadece kayıt yapmayı biliyorum.

Tarih: 10 Ekim 2006, 18:12 - İp: 85.***.**5.1
  • 1