massive
massive (üye)
Burdur / Amatör

F. Diker Fotoğraf Çekmezmi??:)

evet çok merak ediorum bu soruyu,yani bu siteyi fotoğrafa gönül vermiş insanların huzuruna sunmuş ve yaklaşık 20 bin fotoğrafı onaylamış en azından göz gezdirmiş bi insan olarak hiç mi fotoğraf çekmek istemez çekmişse biz neden göremioruz?çekmemişse çeksin yorumlarımızı esirgemiyelim

F.Diker'e saygılar

Tarih: 24 Mayıs 2006, 13:00 - İp: 88.***.**0.151
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

benim hiç babam olmadı netfotograf abi sana baba diyebilirmiyim

şaka bir yana paylaşımın için teşekkürler
netfoto bir aile ve bu sizin sayenizde var
kampanya devam ediyor
yokmu arttıran

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:42 - İp: 212.***.**2.175
massive
massive (üye)
Burdur / Amatör

F.Diker yazınızla sizi daha yakından tanımış oldum şahsen en azından anlattığınız kadarıyla yakından tanıdım..Büyük mü büyük bi Teşekkür etmek istiorum..gereçkten de bu siteye çok şey verdiniz ve hayatınızda önemli ve büyük bi yere sahip..
Allah Sizi Başımızdan Eksik Etmesin
fotoğraf çekmesenizde olur yazınız ile sorumun yanıtını aldım

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:47 - İp: 88.***.**6.193
meho
meho (üye)
Şanlıurfa / Amatör

Değerli arkadaşlarım,
Bırakın fotoğrafları biz çekelim.. Fikret bey'de onaylasın Bizlerde yorumlayalaım.. Hazır kız arkadaşı varken biz onu evlendirelim.. Bu fikrimi benimseyen arkadaşlar el kaldırsın.. Hadi amaaa, 36 yaş sınırı evlenme sınırıdır bence acilen yardımlaşmamız gerekir.
Sıcak haberlerinizi bekliyorum..

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:50 - İp: 83.***.**3.151
massive
massive (üye)
Burdur / Amatör

Biz den damat almak zordur heheeuhe ya evlenirse sitenin işleri aksarsa ben istemiorum..
ama aksamazsa düğününe gelir zeybekde oynarım göberk te atarım...yaparım da yaparım

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:55 - İp: 88.***.**6.193
bashak
bashak (üye)
İstanbul / Meraklı

Fotografın bu kadar içinde olup da kenardan seyretmek bu olsa gerek.
En kısa zamanda netfotograf'a yakışır bir "fotograf makinasına" kavuşmanız dileklerimle.
[>:D

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:55 - İp: 195.***.**5.72
meho
meho (üye)
Şanlıurfa / Amatör

Yani Ankaralı olupta bu teklifi eden BEN.. Neleri oynamam neleri. bence bu işi bağlayalım canımda izmir çekiyor bari sebep sayın fdiker olur.
Gelirkende dügün hediyesi olarak SÖZ VERİYORUM bir adet dijital makina benden.

Tarih: 25 Mayıs 2006, 11:57 - İp: 83.***.**3.151
massive
massive (üye)
Burdur / Amatör

netfotograf üyeleri için yani bi kısmımız için düğünün bide istanbul ayağı olamazmı ki

Tarih: 25 Mayıs 2006, 12:05 - İp: 88.***.**6.193
bashak
bashak (üye)
İstanbul / Meraklı

Düğünde takı yerine makina ve ekipmanları mı takılacak??
O zaman açık artırma fikri bence daha makul.
Düğüne yapılacak masrafı MAKİNA almak için kullanmak daha doğru
Ama bu şekilde toplama MAKİNA bu sitenin sahibine yakışır mı o da ayrı bir konu ???

#bashak' tarafyndan 25.05.2006 17:46:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mayıs 2006, 17:37 - İp: 195.***.**5.72
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili arkadaşlar ,
Sizler belki kendinizce espri yaptığınızı düşünebilirsiniz hiç birinizinde ard niyetli olduğunuzu sanmıyorum ancak bu yazıları Fikret bey ve arkadaşı da okuyorlar ve onlar kendilerine özel olan bu konuyu bu şekilde ele almanızı ve hatta sulandırmanızı eminim ki hoş bulmuyorlardır...Siz de biliyorsunuz ki evlilik müessesesi çok saygın bir kurumdur.

Gelelim fikret beyin fotoğraf tutkusuna,
Fikret bey zaten kendi açıklamasında da belirttiği gibi fotoğrafımeslek edinmiş ve ege bölgesinde çok sevilen biri O bölgedeki fotoğraf stüdyolarından kim bize bir cihaz göndermek istese mutlaka fikret beyin kulağını çınlatırız zira 600 ün üzerinde fotoğraf esnafı Fikret beyi yakından tanır.
Bu sitede bir çok markanın makineleri etraflıca irdelenir herkes kendince görüşlerini yorumlarını ortaya koyar.Bu sitede yığınla sektör temsilcisi masum amatör ayaklarına yatarak kendi markalarının gizli reklamını yaparken sadece bir kaç kişi açık açık ne iş yaptığını ve bu sitede ne sıfatla bulunduğunu söyleyebilme cesaretini gösterebiliyor olması düşündürücüdür.
Bu site aslında bir er meydanı ve en büyük özelliği hiç bir firmaya angaje olmaması...Yani bu site başka (yerli-yabancı) sitelerde olduğu gibi bir markanın borazanlığını yapmak yerine herkese eşit mesafede durup söz hakkı tanımaktadır. Geçmişte benim Olympus marka fotoğraf makinelerinin olympus tarafından yetkilendirilmiş ve eğitilmiş bir teknik servisinin olmadığını bu sitede dile getirmemden rahatsız olan firma temsilcisi fikret beyden benim uyarılmamı talep edebildiği gibi Fuji film optik ürünler genel müdürü Sayın Mustafa Hoşbakan (positif) abisinin yazdığı kitabı site üyelerine ücretsiz dağıtabilmiştir.

Siteyi bu şekilde tarafsız olarak her firma kullanabildiğine ve söz hakkı bulabildiğine göre firmalarda şapkayı önlerine koymalı kendilerini amatörmüş gibi gösterip sorduğu sorularla gizli reklam yapmak-kaçak dövüşmek yerine mertçe ne iş yaptığını açık açık yazdığı imzasıyla ve siteye verdiği reklamla siteye ve Fikret beye destek olmalılar.Bu sitenin reklam dışında hiç bir geliri yok arkadaşlar ve fikret beyde zamanının büyük bölümünü bu siteyi yönetmeke geçiriyor.Fotoğraf makinesinin olmamasından daha doğal ne olabilir?

Tarih: 27 Mayıs 2006, 09:00 - İp: 88.***.**8.28
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Terzi kendi söküğünü dikemez derler. Fikret beyinkide o misal.
Site yöneticisinin fotoğraf makinası olmaması biraz garip tabi. Ama bence site yöneticisinin fotoğrafının sitede bulunmasının doğru olmayacağını düşündüm birden. Belkide yanılıyorumdur.

Tarih: 27 Mayıs 2006, 11:47 - İp: 85.***.**0.104