muhsin
muhsin (üye)
Kocaeli / Meraklı

En Çekici Meslek Fotoğrafçılıktır?

Amerika'da, Kanada'da ve İngiltere'de kadınlar bir numarada 'itfayecileri' sayıyorlar. .Avrupa'da ise doktor ve hemşireler ilk sırada. Türkiye'de yapılan bir araştırmada ise en çekici meslek olarak kadınların "fotoğrafçılık" cevabını verdiğini okuduğumu hatırlıyorum. Ancak aynı araştırma sonuçlarına göre uzun saçlı erkeklerin de kadınlara antipatik geldiği sonucuna varılmıştı. Yani bu sonuçlara göre fotoğrafçıysanız bu iyi, ancak saçınız uzunsa kendinize bir an önce iyi bir berber bulun arkadaşlar.

#muhsin' tarafından 30.11.2007 10:45:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Kasım 2007, 10:38 - İp: 88.***.**3.254
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

geçti o günler meslek saygınlığımız kalmadı bence 25 yıl önce resim çekmeye gittiğimde saygı ve hürmet görürdük şimdi takan yok

Tarih: 30 Kasım 2007, 18:07 - İp: 85.***.**4.221
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

saçlarım kısa ok
meslek foto ok
bizler bunların yüzünde bu hale gelmedikmi
buyrun
http://www.ciltuzmani.com/image003.gif

şaka biyana hala benim için gözde bir meslek

Tarih: 30 Kasım 2007, 18:42 - İp: 88.***.**8.175
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

ayvayı yedik ha meslegi tutrdukta berberleri hiç sevmem kadınlarda beni

Tarih: 30 Kasım 2007, 19:07 - İp: 88.***.**6.139
muhsin
muhsin (üye)
Kocaeli / Meraklı

doğal afetler gibi hayati önem taşıyan konularda bile her an önemli bir bilgi verecek diye ağzının içine baktığımız çok değerli profesörümüz bile en çekici erkek seçilmişti yahu.

Tarih: 30 Kasım 2007, 23:52 - İp: 88.***.**3.254
slavezero
slavezero (üye)
İstanbul / Meraklı

iyiki saçlar 3 numara

Tarih: 1 Aralık 2007, 09:00 - İp: 212.***.**1.130
kameraci
kameraci (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

YERİ GELDİĞİ ZAMAN ÇEKİCİ MESLEK YERİ GELDİĞİ ZAMAN OLMAZ EVET ESKİDEN DÜĞÜNLERE FOTOĞRF ÇEKMEYE GİTTİĞİMİZ ZAMAN BİZİ BİR BAŞKA KARŞILARDI İNSANLARIMIZ AMA ŞİMDİDE ÖYLE KARŞIYORLAR BAZI İNSANLAR HALENDAHA BENCE ÇEKİCİİ YANİİ

Tarih: 27 Mart 2008, 17:26 - İp: 78.***.**0.132
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

ben yarın saçlarımı kestiriyim bari...

Tarih: 27 Mart 2008, 17:43 - İp: 88.***.**6.181
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Geçen cumartesi tunalı kuğulu falan geziyrduk bir arkadaşla boynumda da foto makinam asılı sırtımda da çantası var. Kuğulu parkta 4 tane çıtır hatun yanıma geldiler hacettepede okuyorlarmış birşeyler sordular onları gönderdik yolda yürürkende mavi gözlü tam bir lolita hatun 20 metreden bakmaya başladı ve yanımdan geçinceye kadar gözlerimin için baka baka geçti. Arkadaşım keramet sende değil makinada dedi bende biliyorum ama çaktırma dedim bu hafta sonu için makinayı ödünç istedi boynuna asıp gezecekmiş. Bu arada saçlarım omuzlarımı biraz geçmiş vaziyette gidip uçlarından 1- 2 santim aldırsam iyi olacak sanırım.

Tarih: 27 Mart 2008, 17:52 - İp: 85.***.**5.40
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

#onrkorkmaz' tarafından 13.02.2009 07:17:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Mart 2008, 22:27 - İp: 212.***.**0.101
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Aldığım duyumlara bakarsak fotoğrafçılık gözde bir meslek. Herkes fotoğraf çekiyor fakat bitürlü çekemiyor.:-)

Bize gelip ben çekiyorum çekiyorum olmuyor diyorlar. sen nasıl çekiyorsun diyorlar. bende neyapayım gülüp geçiyoryum.
hellfire arkadaşın dediği araba olayı şehiriçlerinde ve köylerde araba yavaşlar yada durur. Ama genelde ben duruyorum nezaketen..

Tarih: 7 Nisan 2008, 13:00 - İp: 88.***.**0.247
  • 1