mydemir09
mydemir09 (üye)
Aydın / Meraklı

Bu Nasıl Oluyor

Arkadaşlar benim anlamadığım şu..

Fotoğraf onaylandı eklendi.Ayrıca şuan galerimde gözüküyor..Çocukluk İsimli Foto Tıklayın

Ama fotoya tıklayınca silinmiş diyor.

fakat bu linkten foto açılıyor...

Nasıl iş anlamadım..BuyrunFoto

Tarih: 3 Kasım 2007, 15:32 - İp: 85.***.**4.196
mydemir09
mydemir09 (üye)
Aydın / Meraklı

Arkadaşlar ben bu topiği silmek istiyorum nasıl olacak?

Düşünmeden açtığım bu topic kirlilğe sebebiyet vermesin

Tarih: 3 Kasım 2007, 15:54 - İp: 85.***.**4.196
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Boş ver silme...
Bence açtığın en iyi forum bu...

#OZZY BABA' tarafından 03.11.2007 17:40:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Kasım 2007, 17:39 - İp: 85.***.**3.193
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Kişilerin galerisine girerek yorum yapılamamasının tamamen bir teknik hata olmasını ve yakında düzeltilebileceğini umuyorum...

Yorum yapmayı bırak resimlerde açılmıyor ki bu hiç olmamış...

Fotoğraf kadar kişisel ve öznel bir konuda, fotoğrafları olduğu kadar fotoğrafçıları takip etmek v değerlendirmek gerekir..

Böyle bir uygulama sitenin gücünü bir gecede zayıflatır...

Umarım Sayın Yöneticimiz hepimizin özlediği ve onayladığı bir takım değişiklikleri yaparken kantarın topuzunu kaçırma noktasında değildir...

Ön sayfa ve kategori fotoğraflarda isim görünmemesi, yorum sayısının görünmemesi son derece mantıklı....

Ancak biraz daha ileri gidilmesi, fotoğraftan fotoğrafçıyı soyutlamak anlamına gelecek...

Bu sitenin gücü fotoğraf kalitesi veya teknik ağırlığı değil sitenin insan dostu ve katılımcı havası...Bu hususta denge korunduğu sürece ve akıllıca ufak tedbirlerle iş çözülebilir...

Umarım düzelir...

Bu haliyle Benim bir heves üye olduğum halde soğuklukları ve makinalaşmışlıklarıyla halen uzak durduğum sitelern bile gerisinde kalacak.... (Onlarda kişisel portfolyolar izlenebiliyor ve yorum da yapılabiliyor)

Herhalde kötünün iyisini tercih zorunda kalacağız sonunda....

Bakalım sonu hayırlı olsun...

Tarih: 3 Kasım 2007, 17:39 - İp: 85.***.**3.193
  • 1