lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Atık Pet Şişeleri Ve Fotoğraf..

Bir alaka kuramadınız değil mi?..Aşağıya koyduğum bir ikisini de galerimde sergileyip ilgi görülmediği için boşu boşuna yer kaplamaması için sildiğim fotoğraflar atık pet şişlelerinin yardımı ile çekildi..Deniz kıyısında akşama kaldığımda atık pet şişelerini yaktık arkadaşımla..Ve sonra o ateş etrsafı aydınladırken silüetlerimizin yakındaki bir mevziye düştüğünü gördük..İşte aşağıdaki fotoğraflar bu silüetlerdir.Her biri 400 ISO da yaklaşık 100 sn pozlama ile çekiklmiştir..

Sizlere değişik pencereler açabilir düşüncesi ile paylaşmak istedim..

Tarih: 3 Eylül 2007, 22:12 - İp: 88.***.**4.110
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

dan dan dan topiginden vurdim seniiiiiiiiiiiiiiiiii (sen harikasın hocam)

Tarih: 3 Eylül 2007, 23:33 - İp: 88.***.**2.39
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

fotoğrafları galerinizde görmüş ve bu kırmızılığı bir çadır sanmıştım, hoş çadır şekli yok ama

amma yanılmışım yav
100 sene düşünsem ki ömrüm yetmez pet şişe aklıma gelmezdi.

Valla aklınla, gözünle bin yaşa hocam,,,
bakalım daha neler görcez senden, neler öğreneceğiz, keşke öğrenci olsaydım da sende hocam olsaydın...

Tarih: 4 Eylül 2007, 12:08 - İp: 81.***.**3.185
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili atakan çok teşekkür ederim.. Estağfurullah..Öğrenirken öğretmeye çalışıyoruz..Amaç gelecek nesilin bizleri sıçrama taşı olarak kullanması..

Tarih: 4 Eylül 2007, 12:53 - İp: 88.***.**5.36
genarex
genarex (üye)
Kırklareli / Meraklı

Çok güzel bir fikir sayesinde harika görüntüler çıkmış ortaya. Helal olsun.

Tarih: 5 Eylül 2007, 15:42 - İp: 212.***.**5.251
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Çevreyi kirletmetten hemen bir caeza yazıyorum lazut hocaya.Demek iyilik olsun diye pet şişe yaktınız.afferin size. Alkışlamak lazım.O yaktığınız pet şişeler yüzünden oluşan sera etkisi 1-2 buzulu daha eritti bile.

Tarih: 5 Eylül 2007, 17:17 - İp: 88.***.**8.100
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

O plastiği üreteni, o plastikten pet şişe yapanı,O pet şişeye içecek koyanı, o içeceği içip o pet şişeyi çöpe atmayanı, o pet şişeyi denize atanı, o pet şişeyi deniz kıyısındaki kumsallarda bırakanı hoş görüyorsun da beni mi hoş görmüyorsun..

Ben en azından bir enerji elde ettim..En azından pislik içinde güneşin batışını izleyerk ölmemeyi tercih ettim..

Ahh bu avukatlar!!!

Tarih: 5 Eylül 2007, 20:49 - İp: 88.***.**1.178
hayalsultan
hayalsultan (üye)
İstanbul / Meraklı

[/IMG]

Tarih: 5 Eylül 2007, 23:17 - İp: 81.***.**9.250
hayalsultan
hayalsultan (üye)
İstanbul / Meraklı

Galata köprüsünden çektiğim bir kareydi..Şiddetle ben de kınıyorum.

Tarih: 5 Eylül 2007, 23:19 - İp: 81.***.**9.250
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hoca bana kızacağını piknik ayılarına kız. Bunlar gerçekten tam birer piknik ayısı. Ayı ayı ayı ayyyıııııı BEn pikniğe gidince tüm çöpümü geri getiririm. Bir tane çöp bırakmam. Zira bir daha gideceğim oraya. Gitmeyecek olsam bile bırakmam.
Gevurlar kadar olamadık gevurlar. Ayıp ayıp.

Tarih: 5 Eylül 2007, 23:49 - İp: 88.***.**0.176
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bunlar birşey mi,daha neler var..Ah ah.

Tarih: 6 Eylül 2007, 00:06 - İp: 85.***.**8.154