celilaksoy
celilaksoy (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar Özellikle Mersin, Adana,

Arkadaşlar özellikle Mersin, Adana, Antep, antakya malatya bu bölgelerde Dijital kamera satan firmaların adresleri ve telefon numaraları lazım. Biz istabulda Dijital kamera çantası tripot ve Dijital kamera aksesuarları satan bir firmayız. Ve 2ayda bir bu böleye ziyarete gidiyoruz. Normalde nikon yada canongibi firmaların web sitesine girerek adresler alabiliyoruz. Ancak burada ki Foto sever dostlarımızdan daha iyi imkan alacağımızı düşünüyorum. Msn ve mail adresim aynıdır ve görünüyor. Lütfen Yardımcı olalım... Şimdide teşekkürler...

Tarih: 21 Eylül 2007, 15:01 - İp: 88.***.**9.26
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Tarih: 22 Eylül 2007, 09:32 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İlgili firmanın ilk distribütörünü arayınca,o şehir yetkili satıcılarının listesini veriyorlar,internette de yazıyor gerçi.
Mesela Sony'nin sitesinde var.

Tarih: 22 Eylül 2007, 22:13 - İp: 88.***.**8.180
celilaksoy
celilaksoy (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar bu tip firmaların adreslerini bulmak çok kolay verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim ancak istediğim şey şu; Böyle Zincir mağzaların değil ne bilim sony, bimex, teknosa, nikon gibi değil de, bu işi bireysel yapan firmalar var onlardan bahesdiyorum toptancı da olabilir bu konuda... Tekrar teşekkürler ve yardımlarınıız ıbvekliyorum

Tarih: 24 Eylül 2007, 09:45 - İp: 88.***.**8.81
  • 1