iremkrcn
iremkrcn (üye)
İstanbul / Amatör

6gen Fotoğraf Dergisi

Herkese Merhaba,

Ben ve arkadaşlarım fotoğraf adına bir şeyler üretebilmek ve amatör fotoğrafçılarla profesyonel fotoğrafçılar arasında köprü görevi görüp aradaki bağı daha da güçlendirmek amacıyla 6gen Fotoğraf Dergisini çıkarmaya başladık. Bugünlerde 5. sayımız olan Şubat sayımızı çıkarmış olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Sizlere hem dergimizden bahsetmek hem de dergimiz hakkındaki yorum ve ya eleştirilerinizi öğrenmek için bu konuyu açıyorum. Yorumlarınızı merakla bekliyorum... İyi Akşamlar.

http://www.6gendergi.com/

Tarih: 4 Şubat 2011, 01:07 - İp: 212.***.**3.2
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

detaylı inceleme fırsatım olmadı. son sayıya şöyle bir göz attım. güzel gibi. detaylı inceleyeceğime emin olabilirsiniz.

zamanla daha da iyi olacağına şüphe yok. yolunuz açık olsun. başarılar dilerim.

Tarih: 4 Şubat 2011, 10:26 - İp: 88.***.**3.177
iremkrcn
iremkrcn (üye)
İstanbul / Amatör

Yorumlarla ve ya eleştirilerle daha iyi noktalara geleceğimize inanıyoruz. Bu nedenle düşüncelerinizi paylaşmanız bizi sevindirir

Tarih: 5 Şubat 2011, 00:02 - İp: 212.***.**3.2
iremkrcn
iremkrcn (üye)
İstanbul / Amatör

Herkese Merhaba,

6GEN Fotoğraf Dergisi “Sokak Fotoğrafçılığı” özel sayısı ile ilk özel sayısını yayınladı. 6 yerli 6 yabancı sokak fotoğrafçısına yer verdiği özel sayısında sokak fotoğrafçılığını konuklarının gözüyle anlatıyor. Hiç bir ücret ödemeden dergimize buradan ulaşabilir ve okuyabilirsiniz;www.6gendergi.com

#iremkrcn' tarafından 05.06.2014 00:14:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mayıs 2013, 01:26 - İp: 24.***.**5.131
iremkrcn
iremkrcn (üye)
İstanbul / Amatör

Herkese Merhaba,

2. Özel Sayımız Seyahat Fotoğrafçılığı ÜCRETSİZ YAYINDA!

İlkbahara veda edip yaz mevsimine "merhaba" dediğimiz bu
zamanlarda, tatil planları yapılmaya başlanmışken, bu yıl nereleri
görmeli, nerelere gidilmeli diye düşünürken, "gitmek duygusu" açmayı
bekleyen çiçekler gibi içimizde tomurcuklanmaya başlamışken, 6GEN
Fotoğraf Dergisi'nin ikinci özel sayısını Seyahat Fotoğrafçılığına
ayırmaya karar verdik. Değerli fotoğraf sanatçısı konuklarımızdan gelen çalışmaları görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimizi mutlulukla fark ettik. Meğer içimizde saklı kalan göçebe ruhlarımızı bir nebze olsun doyurmak için bu sayıyı hazırlamaya ihtiyacımız varmış...

KONUKLARIMIZ;
Gmb Akash
Faruk Akbaş
Dario Endara Photography
Ali Aydın
Marcelo Salvador
Ümit Alper Tümen
Svetlana Eremina
Kadir Irkin

http://www.6gendergi.com/6gen-fotograf-dergisi-ozel-sayi-2-seyahat-fotografciligi/

Tarih: 5 Haziran 2014, 00:17 - İp: 24.***.**5.131
  • 1