kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

3 Aralık Dünya Özürlüler Günü Emeği

3 ARALIK DÜNYA ÖZÜRLÜLER GÜNÜ, İSTANBUL PROFİLO ALŞV MRK KÜLTÜR SALONU MEKANINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER..

Evet günün anlamı ve önemi çok büyük..Günün anlamına uygun olarak organizasyon başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir..

Çeşitli konuşmalar,tiyatro gösterileri,müsamere,oraya bizzat gelen sanatçı kardeşlerimize,bu etkinliğe güzel katkılarından dolayı onlara da teşşk iletelim..

www.netfotograf.com üyelerinden sevgili Nehirden ile Saadetsa arkadaşlarımızın da bu güzel etkinliğe bayağı katkıları oldu.Yardımlarından dolayı kendilerini kutlarız..

" Yaşayan Bilir "

Bedensel Engellileri unutmayalım ,
Herşey gönlünüzce olsun..

Tarih: 3 Aralık 2007, 21:02 - İp: 88.***.**5.9
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Hep birlikte çok güzel bir gün geçirmişsiniz ve çok güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz.Hepinizi kutlarım.Ben de orada olmayı çok isterdim ama ne yazık ki bu mümkün olmadı.Ama gönlüm sizlerleydi.

Tarih: 4 Aralık 2007, 11:40 - İp: 85.***.**2.213
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

TEŞEKKÜR COFFİE..

Tarih: 4 Aralık 2007, 11:53 - İp: 85.***.**5.153
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Güzel bakış açılarınız yüreğinizin yansımasıdır, sizleri taktir ediyorum, şükranlarımı sunuyor ve sizleri çok sevdiğimi ifade etmek istiyorum. Bu Ülkede engelli yok engellenenler var. Yüreği ve ruhu engellilerin varlığı ile bizi karıştırmasınlar, onlar asla tedavisi zor ve Ülke içinde sorunlu beyinsel engellilerdir. Hep birlikte güzel şeyler yapacağız, artık biz bir aileyiz. nehirden,saadetsa, nctenk,nilin,kumköy34 bu ailenin kurucularıdır.

Tarih: 4 Aralık 2007, 12:19 - İp: 85.***.**8.6
tualll
tualll (üye)
İzmir / Meraklı

emeği geçen tüm arkadaşları şahsım adına kutlarım .

Tarih: 4 Aralık 2007, 12:27 - İp: 85.***.**0.181
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sn.coffie, tualll ilginize çok tşk.Ailemize katılacağımızdan eminiz. [>:D

Tarih: 4 Aralık 2007, 12:30 - İp: 85.***.**8.6
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler jan. [>:D

Tarih: 4 Aralık 2007, 12:34 - İp: 85.***.**5.153
ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

ENGELLERİ İLE YAŞAMAK İÇİN ÇABALARKEN, KARŞILARINA ÇIKAN ENGELLİ DÜNYADA TÜM ZORLUKLARI AŞMAYA ÇALIŞANLARA VE BU YOLDA ONLARI YALNIZ BIRAKMAYAN GÜZEL YÜREKLİLERE SELAM OLSUN...

BİR GÜNÜN ADANMIŞ OLMASI, KONUYA DİKKATİ ÇEKMEK ADINA ÖNEMLİ BİR ADIM. AMA DİLERİM TOPLUMUMUZDA, BU BİLİNÇ, DİĞER 364 GÜNE DE HAKİM OLUR...

İŞ GÜNÜ OLMASI SEBEBİYLE ARANIZDA BULUNAMAYANLARDANIM...
AMA NET FOTOĞRAF AİLESİNİN FERTLERİNİN, BU ÖNEMLİ GÜNDEKİ DESTEKLERİNİ İZLEMEKTEN ONUR DUYDUM...

BU SİTEYİ BENZERLERİNDEN AYIRAN NOKTADA BU; ÖNCE İNSAN OLMA ERDEMİ, SONRA FOTOĞRAF PAYLAŞIM HIRSININ GELİŞİ...

SEVGİ VE SELAMLARIMLA...

Tarih: 4 Aralık 2007, 13:05 - İp: 85.***.**2.206
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sayın AYG,
İlginize çok teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyorum.
Sanırım hep birlikte topluma örnek olacak şekilde gayretler gösterirsek engelleri aşarız.

Tarih: 4 Aralık 2007, 13:08 - İp: 85.***.**8.6
oguz43
oguz43 (Objektif)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

bastan sona okudum ..çookk duygulu ve güzel kareler yüklü..
emeği gecen güzel yürekli dostlara

Tarih: 4 Aralık 2007, 19:39 - İp: 88.***.**4.241
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İnsanlar zihinsel engelli olabiliyor,bedensel engelli olabiliyor. Ama kalplerin engeli yok..Ne kadar da mutlulardı orada..

Bu arada eski futbolcu sevgili Sedat BALKANLI'yı da unutmamak gerekir ..

#kumköy34' tarafından 04.12.2007 20:14:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Aralık 2007, 20:12 - İp: 88.***.**5.233