cokeker
cokeker (üye)
Bursa / Amatör

Pratik Makro Fotoğraf Aydınlatma Sistemi

Evinizdeki malzemeleri kullanarak pratik ve çok ucuza bir stüdyo kurabilirsiniz. Nasıl yapılacağı ile ilgili fotoğraflı bir anlatımı aşağıdaki linkte paylaşıyorum.

http://www.fotozade.com/akademi/pratik-makro-fotograf-studyosu.html

Tarih: 20 Kasım 2009, 18:36 - İp: 88.***.**1.130
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

reklam kokan hareketler bunlar arkadaşım.

madem oraya yazdın burayada yazsanda burdan baksak..
niye oraya gidiyoruz?

ayrıca o dediğiniz şeyden burda çok konuşuldu.

2 konu açmışsınız 1 kilitlenmiş ayıp be bukadar olur derim

Tarih: 21 Kasım 2009, 06:08 - İp: 88.***.**7.6
cokeker
cokeker (üye)
Bursa / Amatör

Kendi hazırladığım bir blog yazısını ve faydalı bir blogu fotoğraf severlerle paylaşıyorum. Forum başlığıyla ilgisiz olmadığı için bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Benim çok işime yarayan, fotoğraf severlerin de çok faydalanabileceği bir teknik bu.

Foruma link eklemek yasak değil. Herhangi bir ayıp göremiyorum. Forumdaki ilk girdime misafirperver bir karşılama yaptınız. Sanırım çok konu açmış olmanız size bu hakkı veriyor. Kimin ayıp yaptığını okuyanlar değerlendirsinler.

Gereksiz bir polemik ama cevap yazmak zorundaydım. Faydasız ve kurallara aykırı bir girdiyse forum yöneticileri lütfen mesajımı silsinler.

Tarih: 21 Kasım 2009, 12:29 - İp: 88.***.**1.130
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

oradaki bilgileri aynen aktarmanız daha mantıklıydı. kendi sitenizin reklamını yapıyorsunuz. burada çok konu açmak kimseye rep kazandırmıyor. remi arkadaşımızın açtığı konulara bakarsanız paylaşım nasıl yapılıyor öğrenmiş olursunuz

Tarih: 23 Kasım 2009, 11:47 - İp: 81.***.**7.150
  • 1